kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Voljeti zivot...

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Voljeti zivot... - Page 8 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 01.11.13 0:11

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:sad ste i lastu ufatili u đir radi ustašaca....bagro! Voljeti zivot... - Page 8 1523192931 

mavećina "zavoli" život kad ih neka gadna nevolja prodtma i ukaže šta sve dobro imaju u svom životu....e onda se može i ovo i ono.....
ali zaista neko voli biti u malo ili nikakvom muvingu (pizdin termin Voljeti zivot... - Page 8 11484130 ),a neko ne može bez muvinga bilo kakvog.....no većina je negdje između.....faza muvinga,faza mirnoće.....
muving je izvedenica iz engleske rieci "muving"...Voljeti zivot... - Page 8 1523192931 
kao šta je bek stejdž izvedenica engleskog izraza za "bek stejdž"... Voljeti zivot... - Page 8 3084372643 
ili još 100 takvih koje naša tv  obožava.....selebriti, majk over i to sve Voljeti zivot... - Page 8 2733991369
Voljeti zivot... - Page 8 1523192931 Voljeti zivot... - Page 8 1523192931 Voljeti zivot... - Page 8 1523192931  blesavi ste skroz Voljeti zivot... - Page 8 3114667799  .. rekoh da ću malo odmorit od kultnih budalaština al nejde kad ovako nešto pročitam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 8 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  propolis 01.11.13 10:19

mnogo volam mnogo ...ma kakav  god bio, je i bit ce ......Voljeti zivot... - Page 8 684758713 

i cupav i dlakav,lep i tuzan,nezan,sjetan,divan u plavom sa bezbroj iskrica iznad ,sretan sto se i opet novi dan budi.,,,

Voljeti zivot... - Page 8 3712670000
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 8 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 01.11.13 11:12

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:"mi ostali" koji ne živimo tako ubrzan, frenetičan život možda primjećujemo detalje života koje osobe u stalnom muvingu jednostavno ne uspiju primijetiti, promaknu im ili ih preskoče jer im nisu važni.

zamisli jednog slikara u svom ateljeu sa pogledom na more koji svoje vrijeme uglavnom provodi uz ogroman prozor i slika, razmišlja ili pijucka vino iz balon čaše slušajući nekog klasika. misliš da on ne voli život?

no dobro, vratimo se na obične ljude bez ateljea koji rade u kbc-u, 3. maju, plodinama ili su nezaposleni. voljeti život je u našim glavama. voliš li sebe i cijeniš li se, cijeniš li ono što imaš i u tome nekako uspijevaš biti normalan, da, voliš život.

imam prijatelje, 18 godina su zajedno, od njene 15. godine. dugo je ona nezaposlena, on je radio u brodogradilištu; kuća pod kreditom, 3 malih ustašca za nahraniti. jednog badnjaka doletim do njih u kasno popodne. znam da je besparica kod njih redovan gost, podstanar bih radije rekla, i donesem slatkiša, sokova i voća djeci i njima naravno kave. 
dočekao me stol bogato ukrašen sa više od 4-5 vrsta kolača. suđe oprano, vatrica u peći je plamtila i osim topline u zraku stvarala je toplinu u srcu. djeca, jedan drugom do uha, igrali su se u sobi pored a moj prijatelj je svario kafu, jednu od najboljih koju sam ikada popila. takav sam osjećaj tog popodneva imala i tako mi je to ostalo u sjećanju. na jednom komodinu gorila je svijeća i radio je od nekud polagano svirao ispunjavajući prostor  ugodom.
ona je bila nasmijana, on isto presretan što napokon toga dana nije radio. uživali smo u kavi i kolačima ( ja pogotovo Voljeti zivot... - Page 8 1523192931   ) i u pričama koje smo pričali. e to ja želim! - rekla sam u sebi toga dana - taj mir, tu sreću i sposobnost stvaranja i življenja. zamislite, pomalo sam zavidila prijateljima na onome što sam vidjela da imaju i shvatila sam koliko je moj  život  sastavljen od jurenja i izlazaka bio prazniji od njihovog, jednostavnog i skromnog.

treba činiti ono što volimo, osjećamo i možemo i ne žudjeti za nedostižnim na način da sebe onesposobimo za stvaranje sa onim što nam je nadohvat ruke.
ti si Lasto to poprilicno obojala romantikom mjesavine "Jezeva kucica" i "Bozje vece". Skroman ali udoban stan, zagrijat, klope koliko volis, svi sretni i zadovoljni. Samo sto imela ne raste iz zidova. To je Bozic, i Uskrs ce im biti slican a ostatak godine radi po cijeli dan da se moze prehranit, kako ti kazes, troje malih ustasa. Sta ti ljudi imaju od zivota kad i sami ostale dane provode u jurnjavi, poslu i kemijanju minusa na banci.
I slikar kojeg si opisala je idealiziran, rijetko ko od njih ima pogled na more a vino natezu iz boce jer im je prakticnije. Klasiku nisu nikad culi jer su vecinom iz ruralnih krajeva pa jedino sto do njih dopire, to su zvuci gange i rere.
Slazem se da kod smanjenog tempa stignes primjetiti ponesto sto bi ti inace promaklo kod silnih muvinga ali nema bas od tog previse koristi jer je sve, vise manje vec primjeceno...
a jebemti ljubav do života, što si nemilosrdan Voljeti zivot... - Page 8 1619348112 a ovo šta je lasta opisala je bio nekada moj život ... sada je isto tako moj život samo bez neimaštine i kemijanja minusa ( nikad nisam imala nikakve minuse nego sam radije živjela po onom, kolko para tolko muzike, a sinoć sam se baš sa društvom prisjećala tih vremena kad se nakon 15. u mjesecu kuho samo grah i ječam ) Voljeti zivot... - Page 8 1523192931  i mogu reći da je bilo lijepo i tokom neimaštine al brate, ni sada mi ništa ne fali ... ah da, dok se slika na terasi sa pogledom na more, ne pije se vino ni iz čaše ni iz flaše nego čaj iz tegle za krastavce Voljeti zivot... - Page 8 3601362807 lijena sam hodati do kuhinje da natočim pa sam još u potrazi za dovoljno velikom teglom koja će izdržati moju žeđ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 8 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  propolis 01.11.13 12:58

Bogu fala







Amin    ...   Voljeti zivot... - Page 8 2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 8 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Gost 03.11.13 20:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... al imaš i one koji su obrnuta slika: vječito u nekom muvigu, vječito na fb slikama osvajaju neke himalaje, te vamo na domjenku, te tamo na otvaranju a isto tako kukaju jer upravo tim muvinzima koje vole javno prezentirati pokušavaju  opravdati sami sebe pred drugima i  kompenziraju prazninu koju osjećaju u sebi ...
a odakle ti to da stvar tako stoji? Znaci on/ona u muvingu, prezentiraju se a sve zato da kompenziraju prazninu u sebi? Pa odakle ti, ja ili neko drugi znamo jel ta osoba prazna, jel joj trebaju kompenzacije itd. itd.?
Kad mi uzivamo u malim stvarima, kolotecinama onda smo pozitivci koji nista ne kompenziraju a ovi aktivniji su kompenzatori!? Voljeti zivot... - Page 8 684758713
Da ga jebes al malo povrsan i proizvoljan stav...
Sumnjam da itko od nas skromnih i kolotecinskih ne bi uzivao na nekoj jahti, u voznji nekim skuterom za vodu, jahanju konja ili posjetu Parizu, Londonu itd. itd. i to ne jednom u deset godina vec onako intenzivno, da se svaki dan nesto zbiva. Isto tako bi uzivali i u dobrim restoranima jeduci skampe na zaru i ostale vrhunske delicije uz to ispijajuci neko vrhunsko vino.
Naravno da je lijepo kad covjek moze uzivati u sitnicama i to je spas za njega jer bi inace svisnuo od muke ali mi niko ne moze reci da je zivot po sistemu "poso, kuca, birtija" i poneki izlet vikendom, nesto  savrseno i osmisljeno...
Složit ću se s Pipijem... naročito s onim boldanim...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 8 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  pizda 04.11.13 8:29

moica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... al imaš i one koji su obrnuta slika: vječito u nekom muvigu, vječito na fb slikama osvajaju neke himalaje, te vamo na domjenku, te tamo na otvaranju a isto tako kukaju jer upravo tim muvinzima koje vole javno prezentirati pokušavaju  opravdati sami sebe pred drugima i  kompenziraju prazninu koju osjećaju u sebi ...
a odakle ti to da stvar tako stoji? Znaci on/ona u muvingu, prezentiraju se a sve zato da kompenziraju prazninu u sebi? Pa odakle ti, ja ili neko drugi znamo jel ta osoba prazna, jel joj trebaju kompenzacije itd. itd.?
Kad mi uzivamo u malim stvarima, kolotecinama onda smo pozitivci koji nista ne kompenziraju a ovi aktivniji su kompenzatori!? Voljeti zivot... - Page 8 684758713
Da ga jebes al malo povrsan i proizvoljan stav...
Sumnjam da itko od nas skromnih i kolotecinskih ne bi uzivao na nekoj jahti, u voznji nekim skuterom za vodu, jahanju konja ili posjetu Parizu, Londonu itd. itd. i to ne jednom u deset godina vec onako intenzivno, da se svaki dan nesto zbiva. Isto tako bi uzivali i u dobrim restoranima jeduci skampe na zaru i ostale vrhunske delicije uz to ispijajuci neko vrhunsko vino.
Naravno da je lijepo kad covjek moze uzivati u sitnicama i to je spas za njega jer bi inace svisnuo od muke ali mi niko ne moze reci da je zivot po sistemu "poso, kuca, birtija" i poneki izlet vikendom, nesto  savrseno i osmisljeno...
Složit ću se s Pipijem... naročito s onim boldanim...
da nie tako ja bi pohitao u Bled i priklao vam znamenitost, Blessy...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Voljeti zivot... - Page 8 Empty Re: Voljeti zivot...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.