kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.07.14 20:15

Ima i na iskrici mala zajednica nejebaca koja se druzi po web blogu, zvala me frendica da im se pridruzim, ali za to treba iskricu placati, al i nemaju mi sarma... ne sarma nego sharma... malo su mi poono dosadni i normalni... tja
E da je onih starih chatova... kako sam se ja tamo znala smijati... s glistinom sogoricom sam cetala cijele noci, ona i ja protiv svih... to kad je zivjela kod mene tri mjeseca nakon sto se rastala...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.07.14 21:58

Fino sam se nachatala po iskrici...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.07.14 23:31

btw je napisao/la:


posvađali bi se oko foto aparata...  Kako smo danas? - Page 38 3111943984

a to istina i skroz predvidiv scenarij ... probao bi me ubijedit da su one  njegove bazuke bolje od mog lakog luka koji stane u ruku a to je nemoguće ... nisam budala da teglim po brdima topništvo i da mi fotoaparat bude teret i predmet saplitanja ...  Kako smo danas? - Page 38 3114667799 

a jebote, tek sad na miru prelistala šta ste pisali preko dana ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.07.14 23:34

Vel'ka Maca je napisao/la:Ima i na iskrici mala zajednica nejebaca koja se druzi po web blogu, zvala me frendica da im se pridruzim, ali za to treba iskricu placati, al i nemaju mi sarma... ne sarma nego sharma... malo su mi poono dosadni i normalni... tja
E da je onih starih chatova... kako sam se ja tamo znala smijati... s glistinom sogoricom sam cetala cijele noci, ona i ja protiv svih... to kad je zivjela kod mene tri mjeseca nakon sto se rastala...

i ja sam sa bivšom šogoricom zajedno eksperimentirala po nekadašnjem iskon chatu al mi je ona bila malčice hardcore u tome i prevulgarna ( tko bi reko al i to postoji ) pa smo se rastale u tome  Kako smo danas? - Page 38 11484130  al bilo bi fora da nam uleti na forum da ljudi vide šta je pravi hardcore ... odmah bi im ja bila naumilnije stvorenjce na kultnixu ... anđeo  Kako smo danas? - Page 38 2634474203 Kako smo danas? - Page 38 2996664870 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 29.07.14 7:38

Jutro mačići.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.07.14 7:58

Vel'ka Maca je napisao/la:

Ja sam po prirodi velika, ljenguzasta macketina, prilicno easy... sa povremenim napadima adrenalina i ogromnom kolicinom kratkotrajne ali razorne energije.... obozavam kad me spopadne, ali mi je beskrajno drago sto kratko traje jer bi izginula...

Idu mi na zivce ljudi koji su nabrijani, koji nemaju mira i koji stalno moraju nesto i negdje... fak of bolan... pusti me da kontempliram...  Kako smo danas? - Page 38 1523192931 

ne smetaju mene taki, nek oni gibaju ako osjecaju neki nemir samo nek mene postede i vuk sit i ofce na parove razbrojs. Samo sto je to malo tesko ako si bracno zavjetovan a to tebe uskoro ceka. Nema veze, imat ces ribe da ne mos pojest toliko. Govorit ces sama sebi "boze koliko ribe". Slijede ti dani izobilja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.07.14 8:03

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

ja volim imat aktivne I energične prijateljice jer onda kraj njih mogu upalit autopilot kad mi se hoće I surfat na valovima njihove energije  Kako smo danas? - Page 38 11484130 
ali imat doma jednog nabrijatog... ne bi fala... mislim da bi nam se tukle energije

ne bi ako vam se nabrijatosti ne sukobljavaju. Imala bi ribe u izobilju da se ozenite...

ja sam monogamna, volim samo tebe I za tebe ću se udati...

 Kako smo danas? - Page 38 1619348112 she is back!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.07.14 8:06

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja imam dvije frendice - najbolje, preko trideset godina I obje su ful energične I ekstrovertirane... ja sam im gazda I najjača karika u trokutu, ali kada smo negdje vani među novim I meni nebitnim ljudima, ja samo upalim autopilot I one odrađuju sve, uopće mi se ne zajebava sa novacima... inače teško primam nove ljude... jako, jako teško... ne zanimaju me jednostavno

jarčevski podznak  Kako smo danas? - Page 38 11484130

Sto sam starija, sve je izrazeniji... iako ona blizanacka zaigranost i djetinjastost ne posustaju...

pa ostat će zaigranost i nadalje...nema frke  Kako smo danas? - Page 38 11484130 

a kod jaraca i ica ti se dogodi da sa vremenom malo omekšaju i nisu više tako stisnuti....budu djetinjastiji nego kad su bili mlađi......ustvari opuste se 
sad će pipi pljucat jer smo opet na horoskop bacili  Kako smo danas? - Page 38 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.07.14 8:07

Yehudi je napisao/la:Jutro mačići.


jutrooooo  Kako smo danas? - Page 38 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.07.14 8:08

glede energetike volim balansirate ljude  Kako smo danas? - Page 38 11484130 
dakle da znaju i gibat i stat kad treba....svega po malo
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.07.14 8:21

Lena je napisao/la:glede energetike volim balansirate ljude  Kako smo danas? - Page 38 11484130 
dakle da znaju i gibat i stat kad treba....svega po malo

tai sam samo sto je problem potrefit tajminge ako si sa nekim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.07.14 9:19

opet mi se tlakovi spuštili, izjednačlili ili što već... jedva gledam, jedva jedvice...
I tako je ušljivo I sparnno I ljepljivo I teško... hoću maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
I doma.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.07.14 9:38

Vel'ka Maca je napisao/la:opet mi se tlakovi spuštili, izjednačlili ili što već... jedva gledam, jedva jedvice...
I tako je ušljivo I sparnno I ljepljivo I teško... hoću maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
I doma.

sta fali, pada kisa vec 12 sati bez prestanka. Mislim da inace cielo ljeto sve skupa ne padne toliko koliko je samo nocas palo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.07.14 12:09

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:opet mi se tlakovi spuštili, izjednačlili ili što već... jedva gledam, jedva jedvice...
I tako je ušljivo I sparnno I ljepljivo I teško... hoću maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
I doma.

sta fali, pada kisa vec 12 sati bez prestanka. Mislim da inace cielo ljeto sve skupa ne padne toliko koliko je samo nocas palo...

drago mi je da si I ti došao do - šta fali - faze  Kako smo danas? - Page 38 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.07.14 12:53

 
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:opet mi se tlakovi spuštili, izjednačlili ili što već... jedva gledam, jedva jedvice...
I tako je ušljivo I sparnno I ljepljivo I teško... hoću maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
I doma.

sta fali, pada kisa vec 12 sati bez prestanka. Mislim da inace cielo ljeto sve skupa ne padne toliko koliko je samo nocas palo...

drago mi je da si I ti došao do - šta fali - faze  Kako smo danas? - Page 38 1523192931 

otupijo... Kako smo danas? - Page 38 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.07.14 13:09

jebote koma od vremena.....sad me lupila i glavobolja od ovog vitra....a kiša će naravno malo kasnije udarit....
kako nas hara viroza ja sam završila ima par dana,pa mali,danas je antiša na redu......jedino mališka stamena i njoj ništa.....
uglavnom izgleda da ću dan provest čisteći kuću.....u pm  Kako smo danas? - Page 38 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.07.14 13:33

Lena je napisao/la:jebote koma od vremena.....sad me lupila i glavobolja od ovog vitra....a kiša će naravno malo kasnije udarit....
kako nas hara viroza ja sam završila ima par dana,pa mali,danas je antiša na redu......jedino mališka stamena i njoj ništa.....
uglavnom izgleda da ću dan provest čisteći kuću.....u pm  Kako smo danas? - Page 38 11484130

velis, danas ce Antisa bit seronja Kako smo danas? - Page 38 684758713. Dobro ako barem malenu zaobidje, briga manje...Kako smo danas? - Page 38 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.07.14 13:47

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja imam dvije frendice - najbolje, preko trideset godina I obje su ful energične I ekstrovertirane... ja sam im gazda I najjača karika u trokutu, ali kada smo negdje vani među novim I meni nebitnim ljudima, ja samo upalim autopilot I one odrađuju sve, uopće mi se ne zajebava sa novacima... inače teško primam nove ljude... jako, jako teško... ne zanimaju me jednostavno

kod mene je skroz obrnuto ... jako lako uvodim nove ljude u svoj život al isto tako sve brže napravim selekciju i onda neki lete al oni koji ostaju, ostaju zauvjek i nikakvi vremenski, prostorni odmaci nam nisu barijere nit se osjete kod ponovnih susreta ... imam stvarno krug vrlo bliskih prijateljstava u kojima nema ni autopilota ni pilota ... odnosi skroz ravnopravno struje u oba smjera i koliko treba ... i svi smo energični u nečemu i često ... nejdu nam ti autopiloti  nikako Kako smo danas? - Page 38 1523192931 ... ako imam potrebu za autopilotom onda me nema ni u društvu ... a novake koji mi ne pašu mičem bez pardona ... to nisam nikad podnosila, nekog tko mi nije sjeo a on  se i dalje gura u moje društvo preko mjere koju mu ja dozvolim ... uf, tu sam nemilosrdna  Kako smo danas? - Page 38 11484130 učtivost i pristojnost sa svima redom al isto očekujem od drugih ... "no" means "no" u doslovnom smislu ...
obično sam u krugu prijatelja ja bila pilot, čuvar dobrih vibracija i zadužena za držanje nivoa energije... a onda mi se dogodilo /jednom u sto godina/ da sam iscrpila rezerve i očekivala od kopilota da /samo/ taj dan zamijenimo uloge... i našla se okružena zjapećom prazninom... svi su se povukli par koraka u rikverc i počeli gunđati da ako sam loše volje mogla sam ostati doma i ne kvariti im ugođaj....

od tada ne jebem kopilote, svi moramo pilotirati, istovremeno ili naizmjence, nema šlepanja duljeg od par minuta...ako nismo sinhronizirani ni ne trebamo letjeti zajedno

al ga nadrobi, a mogla sam jednostavno napisati da se slažem sdrugarcom glistom... Kako smo danas? - Page 38 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 5:53

Kupijo sam si jucher veliku lubeniicu,,prepolovim je,,a majketi koja crvena boja,,probam ,,,mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..i onda smazem pola,,to je jedino chemu ne mogu odoliti i prema chemu sam skroz slab,,onda si kontam,,,jebo te,,pa netko tako nemre odolit kobasicama i shpeku,,malo prije sam onu drugu polovitzu smazo,,,Ne znam ,,,da li zato shto je bila skroz hladna,,al izgleda sam popushio trchkalitzu i pishanje na kvadrat,,daklem,,,jebeno sam loshe Kako smo danas? - Page 38 1619348112Kako smo danas? - Page 38 167558484  Kako smo danas? - Page 38 727654710 ne idem spavat dok se ne smiri ,,,zeludchic..evo odo opet shatpi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 6:10

jebo te,,,danas bi trebao biti ful raspolozen al me nekaj jebe pa mi neda da se opustim,,a dan je bio za pozelit posebno sa poslovne strane ..a nekad mi se desi sasvim obratno,,,i onda sam fulhepi.. Kako smo danas? - Page 38 439160543  Kako smo danas? - Page 38 4273974228  Kako smo danas? - Page 38 424959984  Kako smo danas? - Page 38 3827417775  Kako smo danas? - Page 38 3229195239  Kako smo danas? - Page 38 3229195239  Kako smo danas? - Page 38 3229195239  Kako smo danas? - Page 38 3229195239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 8:50

mrzim kad falim usta... dok se hranim il pijem kavu a jutros sam sve to obavila... prvo sam si kavu prolila po bradi, a sad žvačem musle I redovno faljivam vrata (ustašca)...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 8:53

Vel'ka Maca je napisao/la:mrzim kad falim usta... dok se hranim il pijem kavu a jutros sam sve to obavila... prvo sam si kavu prolila po bradi, a sad žvačem musle I redovno faljivam vrata (ustašca)...

biće te hebe motorika i koordinacia, naj se šalit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 30.07.14 10:09

Vel'ka Maca je napisao/la:mrzim kad falim usta... dok se hranim il pijem kavu a jutros sam sve to obavila... prvo sam si kavu prolila po bradi, a sad žvačem musle I redovno faljivam vrata (ustašca)...

 Kako smo danas? - Page 38 1523192931 dobro je dok znas otprilike di su usta, ako falis lako ispravis...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 10:22

Vel'ka Maca je napisao/la:mrzim kad falim usta... dok se hranim il pijem kavu a jutros sam sve to obavila... prvo sam si kavu prolila po bradi, a sad žvačem musle I redovno faljivam vrata (ustašca)...
kamo puste sreće da sam ja zadnjih 14 dana faljivala vratašca na glavi... tovili su me ko gusku pred božić   Kako smo danas? - Page 38 1724307051 
maco, što budeš starija sve ćeš češće imati jelovnik na poprsju... znam iz iskustva  Kako smo danas? - Page 38 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 30.07.14 12:45

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:mrzim kad falim usta... dok se hranim il pijem kavu a jutros sam sve to obavila... prvo sam si kavu prolila po bradi, a sad žvačem musle I redovno faljivam vrata (ustašca)...
kamo puste sreće da sam ja zadnjih 14 dana faljivala vratašca na glavi... tovili su me ko gusku pred božić   Kako smo danas? - Page 38 1724307051 
maco, što budeš starija sve ćeš češće imati jelovnik na poprsju... znam iz iskustva  Kako smo danas? - Page 38 3111943984

ja imam često drugi problem....kako uvijek kao nešto žurim i želim obavit šta prije onda udarim ramenom,laktom,nogom o štok vrata.....ide lena letit,a ne može  Kako smo danas? - Page 38 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 38 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.