kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 30.07.14 14:53

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:mrzim kad falim usta... dok se hranim il pijem kavu a jutros sam sve to obavila... prvo sam si kavu prolila po bradi, a sad žvačem musle I redovno faljivam vrata (ustašca)...
kamo puste sreće da sam ja zadnjih 14 dana faljivala vratašca na glavi... tovili su me ko gusku pred božić   Kako smo danas? - Page 39 1724307051 
maco, što budeš starija sve ćeš češće imati jelovnik na poprsju... znam iz iskustva  Kako smo danas? - Page 39 3111943984

ja imam često drugi problem....kako uvijek kao nešto žurim i želim obavit šta prije onda udarim ramenom,laktom,nogom o štok vrata.....ide lena letit,a ne može  Kako smo danas? - Page 39 11484130



kad bi ona mene lupila  ja bi njima odgovorila duplo ....  Kako smo danas? - Page 39 1523192931 

... ima kod nas šema da su vrata od blagavaone i kuhinje uvijek otvorena .... kad ih netko slučajno zatvori nema toga da se ne zaletimo u njih.... samo čuješ bum, tres, pas mater i vratima .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 18:24

Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 18:34

Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...
nemam poima, nisu mi baš pri srcu kineske dobrote... još mi je najbolji onaj njiov čips od riblje kosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 18:44

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...
nemam poima, nisu mi baš pri srcu kineske dobrote... još mi je najbolji onaj njiov čips od riblje kosti

E, i to sam jela... onako, lagano zbuka okus...
Ma ja kao volim svasta probati al najradje se ne bi skidala s mamine kuinje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.07.14 19:17

Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...
nemam poima, nisu mi baš pri srcu kineske dobrote... još mi je najbolji onaj njiov čips od riblje kosti

E, i to sam jela... onako, lagano zbuka okus...
Ma ja kao volim svasta probati al najradje se ne bi skidala s mamine kuinje
ma probam i ja, ali tu uglavnom i ostane, na probanju... Kako smo danas? - Page 39 684758713

mediteranska, turska, meksička kuinja... to može, ostalo je tek za probanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 5:00

osho danas u ducan ziepeltzugom (sve mi je pred nosom) po treshnje,,lubenisu dinju ,,limun i med,,sretnem poznanika,,dugo se nismo vidjeli,,,bio on davno kod mene sa svojom prezgodnom zenskicom i dvoje male djece u gostima,,Reko jebo te,,gje si se zgubill,,,veli,,,,a svi ovdje tako kazu,,,radim ko mazga,,,reko jebo poso,,,nece pobjec,,,ohani bolan malo,,Veli da je sam,,,da se rasto sa zenom,,,veli da je i tata i mama,,jer mu je zena ostavila dvoje djece i zgibala u Njemachku,,Pricha kako se zaljubila u nekog tipa na F.B.  ,,jebo te,,kontam da svi mushki nemaju taj osjecaj za djecu,,,al majka,,ona koja je to nosila devet mjeseci,,,more onako iz pizdarije ostaviti malo dijete,,ja bi joj borovo chizmu  poprijeko uvalijo u pichku,,koja neosjecajna prasica,,Jebo te,,fakat mi je to sjebalo dan,Do danas sam bijo uvjeren da je to svojstveno samo amerikankama i schwabitzama.. Kako smo danas? - Page 39 4273974228  Kako smo danas? - Page 39 3827417775  Kako smo danas? - Page 39 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 5:06

Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...
naruchi od Kita ubice pola kile kurtza u sosu od paradajza,,jest da je poskupo al kinezi mi kazu da nije bilo zenske koja sa tim nije bila zadovoljita, Kako smo danas? - Page 39 167558484  Kako smo danas? - Page 39 727654710  Kako smo danas? - Page 39 439160543  Kako smo danas? - Page 39 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 5:37

zingaro je napisao/la:osho danas u ducan ziepeltzugom (sve mi je pred nosom) po treshnje,,lubenisu dinju ,,limun i med,,sretnem poznanika,,dugo se nismo vidjeli,,,bio on davno kod mene sa svojom prezgodnom zenskicom i dvoje male djece u gostima,,Reko jebo te,,gje si se zgubill,,,veli,,,,a svi ovdje tako kazu,,,radim ko mazga,,,reko jebo poso,,,nece pobjec,,,ohani bolan malo,,Veli da je sam,,,da se rasto sa zenom,,,veli da je i tata i mama,,jer mu je zena ostavila dvoje djece i zgibala u Njemachku,,Pricha kako se zaljubila u nekog tipa na F.B.  ,,jebo te,,kontam da svi mushki nemaju taj osjecaj za djecu,,,al majka,,ona koja je to nosila devet mjeseci,,,more onako iz pizdarije ostaviti malo dijete,,ja bi joj borovo chizmu  poprijeko uvalijo u pichku,,koja neosjecajna prasica,,Jebo te,,fakat mi je to sjebalo dan,Do danas sam bijo uvjeren da je to svojstveno samo amerikankama i schwabitzama.. Kako smo danas? - Page 39 4273974228  Kako smo danas? - Page 39 3827417775  Kako smo danas? - Page 39 424959984

Jbt...da rodim još 3-je i da mi dragi ima 3-je ja bi to sve držala pod svojim krilom, kakva jesam...
Ne razumijem i ne razumijem takve žene. Ma nije to Žena  Kako smo danas? - Page 39 957247240 Pretužno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 31.07.14 7:45

Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...

u zemljama gdje je velika cirkulacia gostiju po kineskim restoranima, ajde, ali kod nas...
Nekako se bojim da bi to sto bi jeo bilo starije od mene...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 7:54

Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...

čula sam da im je supica od šišimiša super a i imaš šta za glodati

Kako smo danas? - Page 39 Tumblr_kyb9a2InSU1qzy0ygo1_500

iako bih ja dvoumila oko toga i kuvanih pačjih zametaka u jajetu

Kako smo danas? - Page 39 19467rfjehg1wjpg

samo pazi da ti ne uvale prestare pačiće ... ne smiju bit stariji od 19 dana jer su stariji malo požilavi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 7:56

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...

u zemljama gdje je velika cirkulacia gostiju po kineskim restoranima, ajde, ali kod nas...
Nekako se bojim da bi to sto bi jeo bilo starije od mene...

biž ča, ja kod njih ni kikiriki ne jedem jer se pitam gdje im je i u čem stajo ... a kuvaju svu živinu redom kako ju uhvate za rep ... i bobija bi ti skuvali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 7:56

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Idem sutra s curickama kod kineza na klopu... sta da jedem?
Uvijek si narucim spring rolls i onda nesto naski... a sad bi jela nesto njiovo... probala sam patku i shitake...

čula sam da im je supica od šišimiša super a i imaš šta za glodati

iako bih ja dvoumila oko toga i kuvanih pačjih zametaka u jajetu

samo pazi da ti ne uvale prestare pačiće ... ne smiju bit stariji od 19 dana jer su stariji malo požilavi

ludačo, pa gdje to nađe?!  Kako smo danas? - Page 39 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:00

Alhambra je napisao/la:

ludačo, pa gdje to nađe?!  Kako smo danas? - Page 39 1619348112

ima jedna fb grupa di ljudi stavljaju slikice životinja pa svi mijauču kako su lijepe, drage i umiljate ... grupa ze zove animal lovers ... i neki dan jedna žena stavi ove slike ... svi su počeli vrištati ... al jebat ga, i to je ljubav do životinja ... neki ih najvole u raznim supicama i gulašima  Kako smo danas? - Page 39 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:09

e to, to... pačji prkana I slično... to bi ja jela...  Kako smo danas? - Page 39 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:15

Vel'ka Maca je napisao/la:e to, to... pačji prkana I slično... to bi ja jela...  Kako smo danas? - Page 39 1523192931 

pa naruči ... ne ustručavaj se ... imaju ti oni to pozadi u kuhinji samo to im je hrana samo za osoblje ... sebe hrane delicijama a gostima daju kikiriki sa otpacima mesa .... bagra jedna kineska, fino za sebe čuvaju a nama šrot i još ga naplate

p.s.
pizda je, istina,  u wc-u grli školjku al ovo vam je za sve one doručke i ručkove  koje ste mi oboje ogadili svojim razgovorima  Kako smo danas? - Page 39 3084372643

al jebote, nisu normalni .. šišmiša skuvat skupa sa krznom i dlakom i onda to jedu ... pa neb me kinez hranijo da je najveći na svijetu ... radije bih doživotno lišće jela ... tko ne vjeruje i misli da se radi o zajebanciji neka si ugugla bat soup ... majko mila, i djeca razvlače po supi te jadne šišmiše ... fuj !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:19

Vel'ka Maca je napisao/la:e to, to... pačji prkana I slično... to bi ja jela...  Kako smo danas? - Page 39 1523192931 

je, rajt...baš bi te volila gledat s pladnjem punim takvih delicija  Kako smo danas? - Page 39 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:23

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:e to, to... pačji prkana I slično... to bi ja jela...  Kako smo danas? - Page 39 1523192931 

je, rajt...baš bi te volila gledat s pladnjem punim takvih delicija  Kako smo danas? - Page 39 3776795594

dobiješ i poseban tanjur za rastrančirat šišmiša i odložit koščice ... to ti dođe isto ko i kod nas kad jedeš neku velku ribu samo oni ne stave limun na šišmiša ... ide neki drugi začin jer limun ubije onaj poseban šmek kod šišmiša  Kako smo danas? - Page 39 11484130 

Kako smo danas? - Page 39 Carp-restaurant

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:25

a za dezert ono šta svi vole - muffins !

Kako smo danas? - Page 39 Bugs

boktejebo, jab krepala od gladi da me netko od azijaca hrani  Kako smo danas? - Page 39 1523192931 

pizdo, jel dišeš ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:28

hrskavu patku sečuan ću ja papati I pohani sladolef... nom-nom-nom


ps. glisto odjebi s tim gadostima  Kako smo danas? - Page 39 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 8:34

Vel'ka Maca je napisao/la:hrskavu patku sečuan ću ja papati I pohani sladolef... nom-nom-nom


ps. glisto odjebi s tim gadostima  Kako smo danas? - Page 39 3111943984 

super izbor al vele da su sečuanski pačići kuvani u jajetu još hrskaviji

Kako smo danas? - Page 39 Balut-4

neb im ni sladoled jela ... pitaj boga od čega ga prave

a ni nikakve umake ... ma neb ništa jela kod njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 31.07.14 8:34

bljaks....ogavno  Kako smo danas? - Page 39 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 31.07.14 10:11

jebate koje ogavnosti, ne bi tamo ni kruh jeo a kamo li sto complexnie...
Jednom sam bas nasao na netu kako kinezi prave umjetna jaja, veze nema sa pravim jajetom a ful isto ispadne. I umjetno meso takodjer...Svaka njima cast na enormnoj proizvodnji svega i svacega ali daleko od mene sa tim projizvodima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 10:30

pizda je napisao/la:jebate koje ogavnosti, ne bi tamo ni kruh jeo a kamo li sto complexnie...
Jednom sam bas nasao na netu kako kinezi prave umjetna jaja, veze nema sa pravim jajetom a ful isto ispadne. I umjetno meso takodjer...Svaka njima cast na enormnoj proizvodnji svega i svacega ali daleko od mene sa tim projizvodima...

a ima i u europi raznih delicija...


sir Casu marzu, sa Sardinije
radi se tako što se u ranoj fazi izloži muhama koje mogu izleći jaja u njemu, koja djeluju kao katalizatori za fermentaciju. EU je zabranila sir, ali se navodno još uvijek proizvodi, prodaje i kupuje na crnom tržištu na Sardiniji. Poznato je da mještani koriste ovaj sir na zabavama, kao spacijalnu poslasticu za turiste, posebne prigode ili čak kao afrodizijak.
navodno, crvi mogu skočiti iz sira i to do 15 cm u visinu, što sir čini dodatnom atrakcijom  Kako smo danas? - Page 39 4191472791 




Kako smo danas? - Page 39 9-samix-opasnix-blyu-10350.7

Kako smo danas? - Page 39 Casu-Marzu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 10:34

aaa za boga milog ogadi mi se ručak....... glistoooo  Kako smo danas? - Page 39 4273974228

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 31.07.14 10:39

btw je napisao/la:aaa za boga milog ogadi mi se ručak....... glistoooo  Kako smo danas? - Page 39 4273974228

kud već...ček..ima još  Kako smo danas? - Page 39 1619348112 


Milbenkäse je jedan od najneobičnijih nemačkih vrsta sireva. Ovaj sir nastaje kada tradicionalni kvark odleži među hiljadama grinja što jedan običan nemački sir pretvara u delikates o kome sanjaju bogati gurmani širom sveta. Ukus je karakteristično gorak, a proizvođači tvrde da svi koji jedu ovaj sir prestaju da budu alergični na grinje  Kako smo danas? - Page 39 1715007743 

Kako smo danas? - Page 39 Milbenkaese

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 39 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.