kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 8:35

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:

gimnazija me je tada ( ista generacija samo druga gimnazija ) naučila ponašanju, pristupu knjizi, upotrebu znanja, naučila me je što su temelji i bitnošću nekakvog obrazovanja.

jel ima smisla izgubiti cetiri godine a da bi se naucila ponasanju, pristupu knjizi, upotrebi znanja (kojeg, osnovnoskolskog?) itd. itd.?
Neko postane automehanicar za to vrijeme i nauci popravljat aute, neko postane stolar, neko nauci svirat a ti izadjes iz gimnazije a da ne znas nista konkretno i nemas konkretnog zanimanja. To je preuzaludno jebate...

s tim pitanjem se ja sada lomim kad mi cure počinju pričati o tome ... starija bi mi u gimnaziju a opet ... hm ... sve zavisi šta izabere dalje ... sama sam išla u građevinsku i isto ne mogu reć da sam nešto strašno puno naučila u njoj ... opet je sve zavisilo od pojedinih nastavnika ... da nisam imala jednog koji me opskrbio knjigama koje veze nisu imale sa nastavnim programom nego mojom željom da studiram dalje ono što jesam, došla bih na faks ko kreten, uostalom, kao što je većina došla ... ovako me spasio i došla pripremita pa mi je bilo lakše nego mojim kolegama  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 8:39

a opet, kad pomislim, ajd, u školi sam se opskrbila znanjem u struci da mogu radit i imat neku profesiju, bit samostalna  ... al sve što je zanimljivo i što mi je život učinilo lijepim i zanimljivim nisam naučila u školi ... tak da  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931 ... sve skupa jest puno kompliciranije  i opet sve ovisi o pojedincu i kako će se postaviti do života ... jebote, da sam ostala samo na onom što sam u školi naučila, naprosto bi umirala od dosade

al sad mi je jasnije zašto se ne znam ponašati ... nisam išla u gimnaziju  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 8:48

ja se ježim od fah idiota...
što šireg znanja amo (jer utjehe nema u vodi)...
gimnazija mi je nešto najbolje što mi se dogodilo u sustavu obrazovanja. amen

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 8:51

Ligeja je napisao/la:Morozin. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713 E sad ne znam je li mi prezime poznato zbog njega ili Edija Morozina. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713 Nisam sigurna je li vec tada bio u penziji, (ti sve trpas ondje : ))) ), jer susretala sam ga po hodnicima dok je dijelio pjesmice ili ih recitirao.. : )) Ne znam zasto, ali cini mi se da je klasicarima predavao.. nama je od samog pocetka bio jedan drugi na kojeg smo cekali neko vrijeme pa smo morali odradjivati zaostatke.. Bila se jedna djevojka premjestila iz Opatijske zbog tamosnjeg prof. iz latinskog koji ih je "terorizirao". Susretala sam je u zahodu na cigaret-pauzama. I tako ti je ona nama pricala o pritisku s kojim se nije znala nositi pa je jednostavno "pukla" i odlucila se prebaciti.. slucaj je htio da je, zapravo, njen Sotona bio taj na kojeg smo svi cekali : ))) ... Jos mi se i danas, katkad, pojavi u mislima njeno ustraseno lice nakon sto ga je ugledala.

ma je, 100% je otišao u penziju ali ga to nije priječilo da I dalje širi poeziju među klincima...  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713 
nama je došao, kao maturantima, sa specijalno pripremljenom pjesmicom (I to je već bio u penziji)
drag čovjek, zanesenjak, ali on me nije naučio ičemu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1425538829 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 9:26

Vel'ka Maca je napisao/la:ja se ježim od fah idiota...
što šireg znanja amo (jer utjehe nema u vodi)...
gimnazija mi je nešto najbolje što mi se dogodilo u sustavu obrazovanja. amen

tebi jest al mnogima nije ... poznam masu nekadašnjih gimnazijalaca koji ništa od toga nisu imali ... kao što je pizdi njegova nastavnica udarila pečat u životu šaljući djecu da skuplja lišće pa je to samo njega dotaknulo a druge nije ... isto tako poznam ljude koji se i bez neke posebne škole bave stvarima koje su zanimljive ...  sve ti je na kraju stvar pojedinca

a znanje koje ne primjenjuješ i koje ne koristiš da svoj i nečiji tuđi život ne oplemeniš nečim sadržajnim i lijepim nije znanje nego informacija ... bar ja imam takav odnos do znanja ... jebeš ti dobru kuharicu koja ne kuha il vezilju koja ne veze ... šta ja il ljudi oko mene imaju od toga što sam nekoć naučila sve poznate arhitekte i njihove zgradurine napamet i iz knjige ... al jebat ga, kad sam došla na faks, upravo takvim znanjem sam se lakše uklopila u društvo sinova i kćeri urbanih arhitekata koji su sjedili po lokalima i raspravljali koji je od njih bijo u pravu i bolji ... al onda su mi i oni sa svojim pričama postali dosadni pa sam ih odjebavala i ošla u zoološki vrt ... majkemi, zanimljivije su mi bile čimpanze nego ljudi i onda pa i sada  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:11

kišna glista je napisao/la:

s tim pitanjem se ja sada lomim kad mi cure počinju pričati o tome ... starija bi mi u gimnaziju a opet ... hm ... sve zavisi šta izabere dalje ... sama sam išla u građevinsku i isto ne mogu reć da sam nešto strašno puno naučila u njoj ... opet je sve zavisilo od pojedinih nastavnika ... da nisam imala jednog koji me opskrbio knjigama koje veze nisu imale sa nastavnim programom nego mojom željom da studiram dalje ono što jesam, došla bih na faks ko kreten, uostalom, kao što je većina došla  ... ovako me spasio i došla pripremita pa mi je bilo lakše nego mojim kolegama  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931 

to je stvarno za temu samu po sebi jer je complexno. Cinjenica je da u obrazovanju pokupis 90% uzaludnog znanja, bolje receno "znanja". Normalno, osim ako izaberes neku strucnu skolu.
Primjerice, ja sam bijo jedan od rijetkih koji je volio povijest, znao sam ko vodu pit a opet, sto danas znam od toga i sto bi uopce sa tim znanjem? Jedina dva datuma koja pamtim su prvi i drugi svjetski rat i to je to. O Hanibalu i slonovima sam mogao pricu ispricat a danas nemam pojma odakle je krenijo na Alpe, odakle je krenijo sa Alpa, zasto se uopce jebavao tuda sa slonovima, odakle je on i ko je upce Hanibal. Jedino sto znam da je Hanibal sa slonovima presao Alpe. Normalno, mogu proguglat i za cas posla se informirat ali, sto da radim sa tim, da se kurcim nekom opcom kulturom?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:14

Vel'ka Maca je napisao/la:ja se ježim od fah idiota...
što šireg znanja amo (jer utjehe nema u vodi)...
gimnazija mi je nešto najbolje što mi se dogodilo u sustavu obrazovanja. amen

sire znanje ces sama pokupit ovisno o afinitetima. Ko sto si vecinu knjiga sama izabrala i procitala, nisi ostala samo na obaveznoj lektiri...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:15

pizda je napisao/la:Normalno, mogu proguglat i za cas posla se informirat ali, sto da radim sa tim, da se kurcim nekom opcom kulturom?

tako i ja ... bokte, kad se sjetim šta sve znam glava me zaboli i šta sad tim ? ... zato sam se  odlučila kurčit općom nekulturom ... ljudi na to bar reagiraju ... na kulturu više nitko ne reagira jer je dosadna  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931

a i bolje razumiju nekulturu ... bokte, možeš ti nekog najljepše molit da ti se makne sa puta sto puta al sa molim te se nitko nije maknuo il prestao seruckati po glavi ... al ako ga pošalješ u pičku materinu, e to svi razumiju i slušaju te

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:20

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Normalno, mogu proguglat i za cas posla se informirat ali, sto da radim sa tim, da se kurcim nekom opcom kulturom?

tako i ja ... bokte, kad se sjetim šta sve znam glava me zaboli i šta sad tim ? ... zato sam se  odlučila kurčit općom nekulturom ... ljudi na to bar reagiraju ... na kulturu više nitko ne reagira jer je dosadna  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931 ma dobro, ne smeta imat i opcu kulturu, mozes sa svakim popricat o svacemu ali ta opca kultura ne smije biti sama sebi svrha nit je neka gimnazija namjenita tome da steknes opcu kulturu a ocito jest. Sta je neko ko zavrsi gimnaziju a ne ide dalje na faks, sto moze radit, koje je struke? Taj je niko i nista i zali boze 12 godina nabijanja po klupama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:20

u biti treba u školski program uvesti predmet "konstruktivno psovanje" ... to će djeci puno više trebati u životu nego kako se zvao hanibalov slon i kojim putevima se sve posro

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:22

kišna glista je napisao/la:u biti treba u školski program uvesti predmet "konstruktivno psovanje" ... to će djeci puno više trebati u životu nego kako se zvao hanibalov slon i kojim putevima se sve posro

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713 osim te cinjenice, cinjenica je da je barem 50% povijesti ijonako falsifikat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Normalno, mogu proguglat i za cas posla se informirat ali, sto da radim sa tim, da se kurcim nekom opcom kulturom?

tako i ja ... bokte, kad se sjetim šta sve znam glava me zaboli i šta sad tim ? ... zato sam se  odlučila kurčit općom nekulturom ... ljudi na to bar reagiraju ... na kulturu više nitko ne reagira jer je dosadna  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931 ma dobro, ne smeta imat i opcu kulturu, mozes sa svakim popricat o svacemu ali ta opca kultura ne smije biti sama sebi svrha nit je neka gimnazija namjenita tome da steknes opcu kulturu a ocito jest. Sta je neko ko zavrsi gimnaziju a ne ide dalje na faks, sto moze radit, koje je struke? Taj je niko i nista i zali boze 12 godina nabijanja po klupama...

pa to stoji ... ne možeš u gimnaziju poslati dijete koje nema afiniteta i neće dalje na faks ... jebote, danas sa gimnazijom možeš samo smetlar biti kako je krenula ta manija stalnog obrazovanja ... kolegica mi je završila gimnaziju i morala se dalje školovati i nikako prestat ... eno i dalje stalno nešto studira jer su tako postavljeni uvjeti ako hoćeš ne samo napredovati nego čisto posao zadržati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:26

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:u biti treba u školski program uvesti predmet "konstruktivno psovanje" ... to će djeci puno više trebati u životu nego kako se zvao hanibalov slon i kojim putevima se sve posro

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713 osim te cinjenice, cinjenica je da je barem 50% povijesti ijonako falsifikat...

pa naravno ... a postotak je puno viši ... pogledaš samo povijest jedne najobičnije obitelji ... svak ju priča na svoj način ... kud ćeš onda napisat povijest cijelog naroda, il nedobog, čovječanstva ...

sad se sjetih mađarske obitelji mog bivšeg kako je gledala na naše knezove frankopane i zrinski ... nama to neki heroji, povijesne ličnosti, dika i ponos  a njima ološ zadnji koji je s pravom pogubljen jer je prznio ono šta su oni gradili ... a sa povjesničarima sam pričala, ne sa običnim pukom ... ljudi pisali o toj povijesti al njihova skroz drugačija od naše  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:33

kišna glista je napisao/la:

sad se sjetih  mađarske obitelji mog bivšeg kako je  gledala na naše knezove frankopane i zrinski ... nama to neki heroji, povijesne ličnosti, dika i ponos  a njima ološ zadnji koji je s pravom pogubljen jer je prznio ono šta su oni gradili ... a sa povjesničarima sam pričala, ne sa običnim pukom ... ljudi pisali o toj povijesti al njihova skroz drugačija od naše  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931

pa ne mora se ici tako daleko, dovoljno je ovo sto nam se desava zadnjih dvadesetak godina u usporedbi sa onim prije. Nekadasnji heroji su postali zlocinci i obratno, Juga je postala "tamnica naroda" u kojoj maltene nisi imao sto za jest. I to sve seru ljudima od kojih vecina i te kako pamti sto je bilo. Zamisli tek koje ce verzije biti za pedeset godina, srbi ce ispast kanibali, ustase kulturni radnici i slicno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:37

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

sad se sjetih  mađarske obitelji mog bivšeg kako je  gledala na naše knezove frankopane i zrinski ... nama to neki heroji, povijesne ličnosti, dika i ponos  a njima ološ zadnji koji je s pravom pogubljen jer je prznio ono šta su oni gradili ... a sa povjesničarima sam pričala, ne sa običnim pukom ... ljudi pisali o toj povijesti al njihova skroz drugačija od naše  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 1523192931

pa ne mora se ici tako daleko, dovoljno je ovo sto nam se desava zadnjih dvadesetak godina u usporedbi sa onim prije. Nekadasnji heroji su postali zlocinci i obratno, Juga je postala "tamnica naroda" u kojoj maltene nisi imao sto za jest. I to sve seru ljudima od kojih vecina i te kako pamti sto je bilo. Zamisli tek koje ce verzije biti za pedeset godina, srbi ce ispast kanibali, ustase kulturni radnici i slicno...

naaaravno ... moglo bi se reć da je povijest srozana al zato mnogima zanimljivija ... brže se mijenja ... dinamična u svakom slučaju ... zato ja više volim čimpanze nego ljude ... oni nemaju povijesti  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:39

kišna glista je napisao/la:

pa to stoji ... ne možeš u gimnaziju poslati dijete koje nema afiniteta  i neće dalje na faks ... jebote, danas sa gimnazijom možeš samo smetlar biti kako je krenula ta manija stalnog obrazovanja ... kolegica mi je završila gimnaziju i morala se dalje školovati i nikako prestat ... eno i dalje stalno nešto studira jer su tako postavljeni uvjeti ako hoćeš ne samo napredovati nego čisto posao zadržati

i sam spadam u one kojima to "opce" vise lezi nego li neka strucna skola ali to ne mjenja cinjenicu da je gimnazija jedno veliko nista, ama bas nista. Ima mnogo onih kojima to opce uprkos toj cinjenici, vise lezi ali to je jednostavno zato jer vec sto godina imas tipizirano srednjoskolstvo. Da postoji neka srednja prirodoslovna skola naprimjer, sigurno ne bih dvojio nakon osnovne. Ili neka "povijesna" ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713, ili astronomija... Zasto ne i neka jezicna skola u kojoj za 4 godine naucis savrseno tri svjetska jezika? Ionako u svim skolama imas i hrvatski i povijest i zemljopise itd. pa nes ostat prikracen za opcu kulturu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa to stoji ... ne možeš u gimnaziju poslati dijete koje nema afiniteta  i neće dalje na faks ... jebote, danas sa gimnazijom možeš samo smetlar biti kako je krenula ta manija stalnog obrazovanja ... kolegica mi je završila gimnaziju i morala se dalje školovati i nikako prestat ... eno i dalje stalno nešto studira jer su tako postavljeni uvjeti ako hoćeš ne samo napredovati nego čisto posao zadržati

i sam spadam u one kojima to "opce" vise lezi nego li neka strucna skola ali to ne mjenja cinjenicu da je gimnazija jedno veliko nista, ama bas nista. Ima mnogo onih kojima to opce uprkos toj cinjenici, vise lezi ali to je jednostavno zato jer vec sto godina imas tipizirano srednjoskolstvo. Da postoji neka srednja prirodoslovna skola naprimjer, sigurno ne bih dvojio nakon osnovne. Ili neka "povijesna" ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713, ili astronomija... Zasto ne i neka jezicna skola u kojoj za 4 godine naucis savrseno tri svjetska jezika? Ionako u svim skolama imas i hrvatski i povijest i zemljopise itd. pa nes ostat prikracen za opcu kulturu...

ma zajebavam oko općeg znanja jer sam ista i vječito bila zaljubljena u fikciju o renesansnom čovjeku  ... al da ga jebeš, ne stičeš ga samo kroz nastavne programe nego voljno i sam i izvan svega toga i bar u mom primjeru, nesvjesno i neplanirano ... gimnazija je dobra kao priprema za neke fakseve al da ga jebeš, gimnazijalci su se na tehničkim fakultetima telili od muke ... ništa im nije bilo jasno usprkos njihovoj općoj kulturi ... samo kad se sjetim svojih kolegica sa gimnazijom na satovima statike, konstrukcijama, građ. materijalima, nacrtnoj geometriji ... njima to bio bauk a meni prosto ko pasulj ... a opet, sa građevinskom srednjom sam ja kurca znala o filozofiji onako školski al kad sam na faksu dobila taj predmet, otišla na ispit bez ikakve pripreme i rasturila ... profesorica bila oduševita mojim esejom a ja se pripremila kako će me ismijat i otišla na blef ... kolegica sa gimnazijskom "općom kulturom" koja je bila iza mene na ispitu problijedila kad sam nakon skoro sat vremena  izašla iz kabineta jer je mislila da me ova unutra ubila koliko me nije bilo ... al jebat ga, mi se raspričale na razne teme ... tako da i dalje tvrdim da nastavni program veze nema sa kvalitetom obrazovanja ... osobnost pojedinca ima ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:51

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa to stoji ... ne možeš u gimnaziju poslati dijete koje nema afiniteta  i neće dalje na faks ... jebote, danas sa gimnazijom možeš samo smetlar biti kako je krenula ta manija stalnog obrazovanja ... kolegica mi je završila gimnaziju i morala se dalje školovati i nikako prestat ... eno i dalje stalno nešto studira jer su tako postavljeni uvjeti ako hoćeš ne samo napredovati nego čisto posao zadržati

i sam spadam u one kojima to "opce" vise lezi nego li neka strucna skola ali to ne mjenja cinjenicu da je gimnazija jedno veliko nista, ama bas nista. Ima mnogo onih kojima to opce uprkos toj cinjenici, vise lezi ali to je jednostavno zato jer vec sto godina imas tipizirano srednjoskolstvo. Da postoji neka srednja prirodoslovna skola naprimjer, sigurno ne bih dvojio nakon osnovne. Ili neka "povijesna" ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713, ili astronomija... Zasto ne i neka jezicna skola u kojoj za 4 godine naucis savrseno tri svjetska jezika? Ionako u svim skolama imas i hrvatski i povijest i zemljopise itd. pa nes ostat prikracen za opcu kulturu...

va ke škole si ti šal?
srednja? fax?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 10:54

al ima jedna dobra stvar sa tim općim znanjem ... moš po forumima srat ko grlica i iz šuba i sve bezveze  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:56

Vel'ka Maca je napisao/la:

va ke škole si ti šal?
srednja? fax?

mala matura ko Rodney, sest razreda osnovne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 10:57

kišna glista je napisao/la:al ima jedna dobra stvar sa tim općim znanjem ... moš po forumima srat ko grlica i iz šuba i sve bezveze  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130 

od kad je gugleta i wikipedije, ne treba ti ni za forum...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:00

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ima jedna dobra stvar sa tim općim znanjem ... moš po forumima srat ko grlica i iz šuba i sve bezveze  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130 

od kad je gugleta i wikipedije, ne treba ti ni za forum...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713

nisam ja esco , jebote bog ... c/p-am samo u slučaju nužde na isti način na koji koristim wc papir

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:01

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

va ke škole si ti šal?
srednja? fax?

mala matura ko Rodney, sest razreda osnovne...

pa to se osjeti iz tvog pisanja ... samo se kurčiš a nemaš s čim ... maca je to dobro primijetila a i zaboravila je da si letio iz škole vrlo rano jerbo si živaac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ima jedna dobra stvar sa tim općim znanjem ... moš po forumima srat ko grlica i iz šuba i sve bezveze  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130 

od kad je gugleta i wikipedije, ne treba ti ni za forum...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713

nisam ja esco , jebote bog ... c/p-am samo u slučaju nužde na isti način na koji koristim wc papir

esco je dibidus i k tome lien. Mos pokupit informacije i umotat u svoj nacin izricaja a ne pusti c/p.ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713 To je bezobrazno spram drugih...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ima jedna dobra stvar sa tim općim znanjem ... moš po forumima srat ko grlica i iz šuba i sve bezveze  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 11484130 

od kad je gugleta i wikipedije, ne treba ti ni za forum...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713

nisam ja esco , jebote bog ... c/p-am samo u slučaju nužde na isti način na koji koristim wc papir

esco je dibidus i k tome lien. Mos pokupit informacije i umotat u svoj nacin izricaja a ne pusti c/p.ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 684758713 To je bezobrazno spram drugih...

to je bezobrazno spram autora c/p teksta ... odma mu daš do znanja da si ga kurca skužio čim ne znaš svojim riječima prepričat ono šta je on napiso

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 10 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.