kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:07

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

va ke škole si ti šal?
srednja? fax?

mala matura ko Rodney, sest razreda osnovne...

pa to se osjeti iz tvog pisanja ... samo se kurčiš a nemaš s čim ... maca je to dobro primijetila a i zaboravila je da si letio iz škole vrlo rano jerbo si živaac

jebes skole, skolovati nisu gledali erupcije zvijezda na Rigelu, nisu vidjeli vatre merkurovih rudnika...Parafraziram Rutger Hauera u Blade runneru. Ona budaletina od Forda slusala otvoritih ustiju umjesto da mu kaze "badava ti sve to kad ces sad umrijet i vise niceg se neces sjecat"... Mogao ga je ubit u pojam, a nije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:09

kišna glista je napisao/la:

to je bezobrazno spram autora c/p teksta ... odma mu daš do znanja da si ga kurca skužio čim ne znaš svojim riječima prepričat ono šta je on napiso

je, bezobrazluk i nedostatak inventivnosti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:13

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

va ke škole si ti šal?
srednja? fax?

mala matura ko Rodney, sest razreda osnovne...

pa to se osjeti iz tvog pisanja ... samo se kurčiš a nemaš s čim ... maca je to dobro primijetila a i zaboravila je da si letio iz škole vrlo rano jerbo si živaac

jebes skole, skolovati nisu gledali erupcije zvijezda na Rigelu, nisu vidjeli vatre merkurovih rudnika...Parafraziram Rutger Hauera u Blade runneru. Ona budaletina od Forda slusala otvoritih ustiju umjesto da mu kaze "badava ti sve to kad ces sad umrijet i vise niceg se neces sjecat"... Mogao ga je ubit u pojam, a nije...

al zato se sjetio ubijat u pojam u jednom drugom filmu ... u indijana jonesu kad mu je izletio onaj sa mačovima i razmahao se pred njim a on izvuko pištolj i upuco ga ... meni je to bio vrhunac filmskog ubijanja u pojam  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  taja 26.06.14 11:14

Zaključila sam da je Pizda HDZ-ovac
Ni škole, ni znanja a radi u dobroj firmi   ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130 





 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3601362807
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:18

kišna glista je napisao/la:

al zato se sjetio ubijat u pojam u jednom drugom filmu ... u indijana jonesu kad mu je izletio onaj sa mačovima i razmahao se pred njim a on izvuko pištolj i upuco ga ... meni je to bio vrhunac filmskog ubijanja u pojam  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 a znas kako je doslo do te scene? Po scenariju se Ford trebao macevat sa likom i savladat ga, medjutim, taj je dan imao jaku virozu i jedva je hodao pa je na svoju ruku skratijo scenu i jednostavno izvukao pistolj i upucao lika. Redatelj je to tako ostavio i ispala najefektnija scena kao posljedica viroze. Nesto ko tvoji makovi... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:19

taja je napisao/la:Zaključila sam da je Pizda HDZ-ovac
Ni škole, ni znanja a radi u dobroj firmi   ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130 





 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3601362807

naravno ... a tu nam priča kako je apolitičan što i jest ... moraš bit da bi bio hdz-ovac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:19

taja je napisao/la:Zaključila sam da je Pizda HDZ-ovac
Ni škole, ni znanja a radi u dobroj firmi   ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130 
 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3601362807

postoji i druga, manje bolna opcija. Prodavao sam tielo... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:21

Četverogodišnja strukovna škola također je dobra za daljnje obrazovanje. Gimnazije više dođu kao jedna bolja priprema za studiranje, štogod već netko odabere, zbog radnih navika, ogromne količine informacija i dobre pokrivenosti različitih područja itd. Ali većina je teorija i samo teorija. Glazbena kultura svodi se na povijest glazbe i prepoznavanje važnijih djela, tako je i s likovnom kulturom, fizika, biologija, kemija - nema nekog eksperimentiranja, većina je štrebuckanje.. Možda mnogo ovisi i o profesorima i njihovoj stručnosti, odnosno, talentu prenošenja znanja. Npr. ljepotu znanosti otkrila sam tek tijekom studija i, zapravo, tek sam tada zaljubljeno ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713 i pristupala učenju. Gimnazije su dobre možda najvećim dijelom što dopuštaju klincima da još malo istražuju koja ih to područja zanimaju ili mogu privući. Teško da, nakon osnovne škole, mogu reći - e želim to.. Do završetka gimnazijskog obrazovanja, afiniteti, strasti iskristaliziraju, ali čak ako i ne pokazuju nagnuće ka određenom području, završena gimnazija ipak pruža mogućnost šireg izbora budućeg studija baš zbog tog općeg znanja... iako postoje pojačani programi s obzirom na smjer, jezične, opće, prirodoslovno-matematičke, klasične (naglasak na latinskom i grčkom), itd...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:21

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al zato se sjetio ubijat u pojam u jednom drugom filmu ... u indijana jonesu kad mu je izletio onaj sa mačovima i razmahao se pred njim a on izvuko pištolj i upuco ga ... meni je to bio vrhunac filmskog ubijanja u pojam  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 a znas kako je doslo do te scene? Po scenariju se Ford trebao macevat sa likom i savladat ga, medjutim, taj je dan imao jaku virozu i jedva je hodao pa je na svoju ruku skratijo scenu i jednostavno izvukao pistolj i upucao lika. Redatelj je to tako ostavio i ispala najefektnija scena kao posljedica viroze. Nesto ko tvoji makovi... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

nisam ovo znala al me ne iznenađuje ... najbolje stvari i nastaju onda kad se najmanje nadaš tome

a bokte, kad se sjetim kako sam se naglas nasmijala toj sceni ... još gledala film u kinu ... meni je ono bilo urnebesno baš zato je je bilo nepredvidivo ... svi očekivali kako će ga ovaj s mačovima isjeckat kad ono pljuc  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 i ona fordova faca u stilu "aj ne seri"


Zadnja promjena: kišna glista; 26.06.14 11:24; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  taja 26.06.14 11:22

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Zaključila sam da je Pizda HDZ-ovac
Ni škole, ni znanja a radi u dobroj firmi   ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130 
 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3601362807

postoji i druga, manje bolna opcija. Prodavao sam tielo... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 
 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3776795594  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3776795594  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3776795594 

prodavanje tiela i članstvo u adezeju ionako su usko povezani
a spoj jednog i drugog je čarobna formula za uspieh
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:24

Vel'ka Maca je napisao/la:ja se ježim od fah idiota...
što šireg znanja amo (jer utjehe nema u vodi)...
gimnazija mi je nešto najbolje što mi se dogodilo u sustavu obrazovanja. amen

Je, mene je mnogo toga naučila i u negativnom smislu. Dragocjena iskustva. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:24

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al zato se sjetio ubijat u pojam u jednom drugom filmu ... u indijana jonesu kad mu je izletio onaj sa mačovima i razmahao se pred njim a on izvuko pištolj i upuco ga ... meni je to bio vrhunac filmskog ubijanja u pojam  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 a znas kako je doslo do te scene? Po scenariju se Ford trebao macevat sa likom i savladat ga, medjutim, taj je dan imao jaku virozu i jedva je hodao pa je na svoju ruku skratijo scenu i jednostavno izvukao pistolj i upucao lika. Redatelj je to tako ostavio i ispala najefektnija scena kao posljedica viroze. Nesto ko tvoji makovi... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

nisam ovo znala al me ne iznenađuje ... najbolje stvari i nastaju onda kad se najmanje nadaš tome

je stvarno, ne zajebavam. Svima je to bila daleko najbolja scena a kad bolje razmislis onda tek vidis koliko je surova. Jebote, zamisli koliko je onaj sa macem godina morao vjezbat po cijele dane da stekne onaku tehniku baratanje macem a ovaj kurca nije vjezbao ali ima pistolj i jednostavno ga ubio.  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:26

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Zaključila sam da je Pizda HDZ-ovac
Ni škole, ni znanja a radi u dobroj firmi   ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130 
 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3601362807

postoji i druga, manje bolna opcija. Prodavao sam tielo... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 
 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3776795594  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3776795594  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 3776795594 

prodavanje tiela i članstvo u adezeju ionako su usko povezani
a spoj jednog i drugog je čarobna formula za uspieh

clanstvo u adezeju dolazi u obzir kad pocnem po ludnici setat obucen ko Napoleon...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

al zato se sjetio ubijat u pojam u jednom drugom filmu ... u indijana jonesu kad mu je izletio onaj sa mačovima i razmahao se pred njim a on izvuko pištolj i upuco ga ... meni je to bio vrhunac filmskog ubijanja u pojam  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 a znas kako je doslo do te scene? Po scenariju se Ford trebao macevat sa likom i savladat ga, medjutim, taj je dan imao jaku virozu i jedva je hodao pa je na svoju ruku skratijo scenu i jednostavno izvukao pistolj i upucao lika. Redatelj je to tako ostavio i ispala najefektnija scena kao posljedica viroze. Nesto ko tvoji makovi... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

nisam ovo znala al me ne iznenađuje ... najbolje stvari i nastaju onda kad se najmanje nadaš tome

je stvarno, ne zajebavam. Svima je to bila daleko najbolja scena a kad bolje razmislis onda tek vidis koliko je surova. Jebote, zamisli koliko je onaj sa macem godina morao vjezbat po cijele dane da stekne onaku tehniku baratanje macem a ovaj kurca nije vjezbao ali ima pistolj i jednostavno ga ubio.  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

vjerujem da ne zajebavaš al scena je preodlična ... zato mi je jedina i ostala u pamćenju od svih onih njegovih indijana đouns filmova ... nikakvi spešl efekti al efekt do jaja  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931  i sa poantom ... baš paše uz temu koju smo započeli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:30

Ligeja je napisao/la:Četverogodišnja strukovna škola također je dobra za daljnje obrazovanje. Gimnazije više dođu kao jedna bolja priprema za studiranje, štogod već netko odabere, zbog radnih navika, ogromne količine informacija i dobre pokrivenosti različitih područja itd. Ali većina je teorija i samo teorija. Glazbena kultura svodi se na povijest glazbe i prepoznavanje važnijih djela, tako je i s likovnom kulturom, fizika, biologija, kemija - nema nekog eksperimentiranja, većina je štrebuckanje.. Možda mnogo ovisi i o profesorima i njihovoj stručnosti, odnosno, talentu prenošenja znanja. Npr. ljepotu znanosti otkrila sam tek tijekom studija i, zapravo, tek sam tada zaljubljeno ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713 i pristupala učenju. Gimnazije su dobre možda najvećim dijelom što dopuštaju klincima da još malo istražuju koja ih to područja zanimaju ili mogu privući. Teško da, nakon osnovne škole, mogu reći - e želim to.. Do završetka gimnazijskog obrazovanja, afiniteti, strasti iskristaliziraju, ali čak ako i ne pokazuju nagnuće ka određenom području, završena gimnazija ipak pruža mogućnost šireg izbora budućeg studija baš zbog tog općeg znanja... iako postoje pojačani programi s obzirom na smjer, jezične, opće, prirodoslovno-matematičke, klasične (naglasak na latinskom i grčkom), itd...

jednostavno ima jako puno nas "opcih" likova kojima nesto usko strukovno bas nije po volji. Ima naravno i brdo sminkera kojima je gimnazija elitna srednja skola pa njima svakako tu mjesto.
U biti ima velika praznina izmedju strukovnih skola i gimnazija, neke sugestije sam vec naveo...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 11:33

kišna glista je napisao/la:

vjerujem da ne zajebavaš al scena je preodlična ... zato mi je jedina i ostala u pamćenju od svih onih njegovih indijana đouns filmova ... nikakvi spešl efekti al efekt do jaja  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931  i sa poantom ... baš paše uz temu koju smo započeli

scena je jedna od najboljih u kinematografiji opcenito ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713. Svi prasnu u smijeh a poslije cujes žamor. Ta scena je ko i zivot jebote, kad si prepun znanja i iskustava riknes i od svega skupa ispadne komedija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:39

al da se vratim na "pravu" temu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130  prvi puta su me uspješno ( za razliku od prethodnih neuspješnih pokušaja jer sam se otimala )  poslali psikologu na razgovor kad sam odabrala upisati građevinsku školu ... svi bili razočarati jer su mislili da ću u gimnaziju  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130  sjećam se ko danas tog posjeta tadašnjem domu zdravlja i kad me psikologinja pitala da li mi roditelji znaju šta namjeravam napravit a ja odgovorila da moje roditelji boli kiki šta ću ja upisat ... pa me pitala jesam sto posto sigurna da znam šta radim a ja njoj da nisam al da ću sigurno jednom saznat

ajme, sva sreća da sam ustrajala pri svojoj odluci ... bokte, da sam uletila na arhitekturu sa gimnazijom, bacila bih brdo vremena na nadoknađivanju gradiva koje sam savladala tokom srednje škole ... prve tri godine nisam ni rješavala strukovne  ispite do kraja nego samo onoliko koliko je trebalo za dobar prosjek da mogu stić na druge aktivnosti koje su mi bile zabavnije ...  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130  nije smisao školovanja naučit učit mnogo nego učit ono šta će ti trebati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

vjerujem da ne zajebavaš al scena je preodlična ... zato mi je jedina i ostala u pamćenju od svih onih njegovih indijana đouns filmova ... nikakvi spešl efekti al efekt do jaja  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931  i sa poantom ... baš paše uz temu koju smo započeli

scena je jedna od najboljih u kinematografiji opcenito ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713. Svi prasnu u smijeh a poslije cujes žamor. Ta scena je ko i zivot jebote, kad si prepun znanja i iskustava riknes i od svega skupa ispadne komedija...

zato treba život i igrat ko komediju ... meni to ide i kad ne planiram da ispadne tako  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:44

ja imam ekipu u kojoj je 6 građevinara I svi su ga(građevinski fax) nakon gimnazije završili bez jebemti...
najbolja frendica je među njima...
susjeda mi je arhitektica (u londonu radi), nakon gimnazije, Zagreb, pa beli svet...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:54

Vel'ka Maca je napisao/la:ja imam ekipu u kojoj je 6 građevinara I svi su ga(građevinski fax) nakon gimnazije završili bez jebemti...
najbolja frendica je među njima...
susjeda mi je arhitektica (u londonu radi), nakon gimnazije, Zagreb, pa beli svet...

ma to stoji ... završile su i ove moje al je stvar u tome što nisu imale baš vremena za druge stvari ko ja ... dok su one crtajući proučavale presjek prozorskih profila i kako se koji dio zove i čemu služi ja plesala sa moicom horvat ...

ha ha ha ... a najbolje mi je bilo kad sam ipak malo pretjerala pa prekopirala rad jednog od takvih jer mi bilo bacanje vremena crtati na ono što već kužim i bez crtanja ... i profesor skuži da se radi o kopiji i počne ispitivanje tko je od koga precrtavo da zna koga će srušit na ispitu ... priznam ja da sam ja ta koja je precrtavala da ne uvalim kolegu od kojeg sam precrtala u govna al sam nako odvažno u svoju obranu rekla profesoru da sam precrtavala sa razumijevanjem ... čovjek skoro opao na stolicu kad sam mu to rekla ... dao mi neku prosječnu ocjenu i nije me mogo rušit jer me rešeto teoretski i skonto da govorim istinu iako istina zvuči glupo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 11:54

Harison Ford je doziveo tzv "udar Montesume", odnosno pokupio je virus koji zbog kojeg je imao neverovatan proliv i zbog toga je postupio tako kako je postupio. Kasnije je pricao da mu je bilo jako krivo, jer je dva meseca trenirao macevanje, ali da mu je s druge strane drago, jer je scena postala legendarna. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 12:09

Inace, Kreso i ja od obrazovanja imamo samo pucku skolu... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Rrnmed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 12:22

cat_claw je napisao/la:Inace, Kreso i ja od obrazovanja imamo samo pucku skolu... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Rrnmed

I imate najviše para... e to ja zovem poslom!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Lena 26.06.14 12:40

ajme šta ste vrijedni bili i raspisali se.....malo ću čitat,a možda i šta napisat  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 11484130 
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 26.06.14 13:05

cat_claw je napisao/la:Harison Ford je doziveo tzv "udar Montesume", odnosno pokupio je virus koji zbog kojeg je imao neverovatan proliv i zbog toga je postupio tako kako je postupio. Kasnije je pricao da mu je bilo jako krivo, jer je dva meseca trenirao macevanje, ali da mu je s druge strane drago, jer je scena postala legendarna. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 684758713

to sam i ja napisao samo nisam spomenijo Montezumu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 11 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.