kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 20.06.14 14:14

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:velika većina zemljana poima na isti način iznošenje I prljavog I čistog, uglavnom odnjeg veša - sa velikim upitnikom I pitas se je l ta osoba normalna ili nekulturna ili koji joj je curac... neimanje takta, ukusa

ja ti brijem po pobratimstvu lica u svemiru I zaista nas smatram sve sličnima sa sličnim mlaim životima I sličnim malim problemima I velikim I meni ti je smiješna nekakva diskrecija, povučenost, samozatajnost, distanciranost... ja baš volim hodt gole guzice I spuštenih gaća I nadam se da na taj način I druge ohrabrujem na slično  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931 

živjele spuštene gaće!!!  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3114667799 

hehehe...je svi pohrlili za tobom i gaće same padaju doli  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 11484130

ne forsiram ja... ima dana... ako neće za mnom onda će za budućim pokoljenjima...
evolucija teži otvorenosti, oslobodđenosti od straha...
blablabla...
ne poteži me za jezik jer ću počet filozofirat  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 20.06.14 14:14

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:velika većina zemljana poima na isti način iznošenje I prljavog I čistog, uglavnom odnjeg veša - sa velikim upitnikom I pitas se je l ta osoba normalna ili nekulturna ili koji joj je curac... neimanje takta, ukusa

ja ti brijem po pobratimstvu lica u svemiru I zaista nas smatram sve sličnima sa sličnim mlaim životima I sličnim malim problemima I velikim I meni ti je smiješna nekakva diskrecija, povučenost, samozatajnost, distanciranost... ja baš volim hodt gole guzice I spuštenih gaća I nadam se da na taj način I druge ohrabrujem na slično  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931 

živjele spuštene gaće!!!  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3114667799 

barem ti je picka uvijek prozracna i mirise po buri...

es vidije... lipo li je mojoj mandi  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 20.06.14 14:16

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
ali ne volim pisati o osobnim stvarima....o dosta meni osobnih stvari zapravo  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931

steta jer bi to ljude jako zanimalo, pogotovo ako u sve skupa upletes i samozatajnog Antisu, brokera betonskim gredicama...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713
javijo mi se romanopisac....đizs pa znaš po sebi da su jarčine i jarčice poriličito samozataina bića....svi redom osim hiena  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 11484130

meni je podznak u jarcu - to znači da bi na van trebala takva bit... šta ne... đe je gospoša be te we da mi objasni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 20.06.14 18:45

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:tema je ligeja i kišna.....molim sudionice i ke da se drže theme  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 11484130 
zezam....ma svi smo drugačije osobe i kako je nekome neka vrsta terapije da piše o osobnim stvarima drugi pronalaze drugačije terapije.....
ja se često lomim između osjećaja divljenja i velikog upitnika iznad glave kad čitam jako osobne stvari koje se napišu.....zato kažem da smo zaista drugačiji,šareni....a i nekako je jasno kad se neki dio sebe tako jasno i javno da na uvid da je osobi koja ga je proživila taj dio života zatvoren i odbolovan,a i iz njega nešto se naučilo.....

ovo me uopće ne čudi ... ti jesi po prirodi radoznala osoba i to na vrlo pozitivan način i probaj to zadržati kod sebe

a bar što se mene tiče i mog pisanja, ne radi se tu o nikakvoj terapiji inače bih morala reć da sam cijeli život na terapiji od života jer pišem otkad sam naučila pisati a to je bilo vrlo rano ... više se radi o mom percepiranju života ... nema ti za mene više il manje osobnih stvari ... sve šta se dogodilo meni osobno je moja osobna stvar i ne tiče se nikog osim onih koji u tome mogu nać i sebe, neki u pozitivnom, neki u negativnom smislu ... rekoh već jednom, forum mi je interesantan jer na taj način mogu ispipavati i druge i vidjet tko mi je zanimljiv sugovornik a tko ne jer tu isključivo pišemo o sebi kad pišemo i o onome što imamo u sebi ... ne moš pisati i u tuđim postovima nalazit onoga što nemaš u sebi ... zato sam ja i prasnula u smijeh na ligejin post jer nije svjesna koliko sebe opisuje a htjela mene naljutit ... i da, ono što najviše ljude ljuti je to kad se silno trude nekog povrijedit a to im ne polazi za rukom ... jebat ga, al za to ne nalazim krivice u sebi  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931 

ligejo, ne ljutim ti se ja i skroz mi se svidjeo tvoj izbor za muzičku profilaciju mene što sam i napisala iako si fulala, ja sam ti fajerstarter a pizda ti onda poslije mene dotuče pa ti je on sajkokiler a ne ja  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931  al jebat ga, probam ga ja spriječit u tome al nejde što je i u redu, jerbo je i on napadnut često pa ima pravo reć i svoje mišljenje na razne teme ...

a ja zaista volim TH a glede filma koji spominješ, sorry, to nisam skontala jer nisam gledala film .... opusti se i zabavljaj i dalje ako je ikako moguće jerbo je meni to isto zabavno kad se ljudi zabavljaju ... nemoj se ljutit, jebote bog ... kako se itko može naljutit zbog nečijeg posta ? a ? meni to nikad nije bilo jasno ... NE GRADI NAS TUĐE MIŠLJENJE ALI NIKADA ! JEDINO SAMI SEBE MOŽEMO GRADITI i to onim što izaberemo uzet ko građu ... sve je stvar izbora, cijeli život ... al ok, može se reć i da je život svojevrsna terapija protiv smrti pa je lena u pravu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 11484130 

Ti stvarno mislis da ti ovo prolazi? Koji je ovo put da spominjes kako ti je sve to zabavno i kako se nisi naljutila? : ))

Jasta. Uopce se nisi naljutila. Aha. Zato si i napisala onaj komentar prepun pritajenog Praskatona.. nesto vezano uz ispraznost, zivu i mrtvu umjetnost, Malnara & Co., moje nesudjelovanje na temi o Dugonosom, bla, bla, bla... E da, vrhunac posta bijase kako ti nisi Psihokiler i neko bulaznjenje o Pepeljugi, princu i serijama koje pratim. : ))) Malo si potupava ispala. Evo, napisala sam jer znam da se neces naljutiti, ti se samo zajebavas, a vidim da nisi shvatila ni komentar o Plavom barsunu i Th-u koji je bio ironiziranje onog tvog iznad. Sve u svemu, razocarana sam ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 2329918616 .. mislila sam da ce ovo biti zabavnije. Kad ono, uspjela si izazvati samo sucut..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 20.06.14 18:48

Evo, ne moras vise ni poljubiti moju pozadinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 20.06.14 20:02

Ligeja je napisao/la:
Ti stvarno mislis da ti ovo prolazi?

da ...  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  orion 20.06.14 20:18

mislim da ste vas dvije udaljene jedna od druge kao Deep space 9 od Narnije  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713  ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 20.06.14 21:18

Moze, ako ce ona bit' vepar, a ja s fazorom u ruci... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713

Inace, DS9 bio je zanimljiv serijal ST-a.. drugaciji u samom startu... Nedavno sam odgledala Far Beyond the Stars, epizodu u kojoj Benjamin Sisko ima halucinacije o 50-ima 20. stoljeca u kojima je SF pisac i mora se nositi sa rasistickim ispadima sugradjana... Tijekom epizode zapocnemo sumnjati u samo postojanje Siska na DS9-u jer se cini da je on izmastan lik samog Bennyja. Zanimljiva epizoda. Nazalost, ne mogu postaviti link na nj, zbog tehnickih poteskoca, ali mozete je pronaci online...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  orion 21.06.14 6:55

Ligeja je napisao/la:Moze, ako ce ona bit' vepar, a ja s fazorom u ruci... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713

Inace, DS9 bio je zanimljiv serijal ST-a.. drugaciji u samom startu... Nedavno sam odgledala Far Beyond the Stars, epizodu u kojoj Benjamin Sisko ima halucinacije o 50-ima 20. stoljeca u kojima je SF pisac i mora se nositi sa rasistickim ispadima sugradjana... Tijekom epizode zapocnemo sumnjati u samo postojanje Siska na DS9-u jer se cini da je on izmastan lik samog Bennyja.  Zanimljiva epizoda. Nazalost, ne mogu postaviti link na nj, zbog tehnickih poteskoca, ali mozete je pronaci online...



glede prvog retka - neumoljiva si  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931 

glede DS9 - tak si ih puno snimili da se ove uopće ne sjećam    .... U zadnje vrijeme gledala sam SGU ... Cijeli serijal predobar - nažalost koliko znam snimljene su samo dvije sezone - ne znam iz kojeg razloga, valjda nije imala zadovoljavajuću gledanost.....
Ideja, razrada likova, brutalna realnost nemogućih uvjeta života u manje više  bezizlaznoj situaciji, pokušaji svakog člana posade iz dana u dan nositi se sa njom... predobro   ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 21.06.14 9:09

orion je napisao/la:mislim da ste vas dvije udaljene jedna od druge kao Deep space 9 od Narnije  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713  ....

To i ja mislim... bas dobra relacija... hihihihihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 21.06.14 10:58

Orion, evo citam Wiki. SGU je spin-off? Daleko je zanimljiviji od jednog drugog SG kojeg sam gledala tek nekoliko epizoda.. Dakle, oni putuju tudjinskim brodom Destiny ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713 kojim mogu samo indirektno upravljati... Vodi li ih taj brod nekom, njima nepoznatom, odredistu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  propolis 21.06.14 18:47

vodi ..... ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 439160543  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1619348112
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 21.06.14 23:41

Ligeja je napisao/la:...
Inace, DS9 bio je zanimljiv serijal ST-a.. drugaciji u samom startu... Nedavno sam odgledala Far Beyond the Stars, epizodu u kojoj Benjamin Sisko ima halucinacije o 50-ima 20. stoljeca u kojima je SF pisac i mora se nositi sa rasistickim ispadima sugradjana... Tijekom epizode zapocnemo sumnjati u samo postojanje Siska na DS9-u jer se cini da je on izmastan lik samog Bennyja. Zanimljiva epizoda...

Evo je...


http://www.shush.se/index.php?id=139&show=startrekds9

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 22.06.14 2:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
orion je napisao/la:mislim da ste vas dvije udaljene jedna od druge kao Deep space 9 od Narnije  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713  ....

To i ja mislim... bas dobra relacija... hihihihihihi

dab riječ rekla  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  orion 22.06.14 11:26

Ligeja je napisao/la:Orion, evo citam Wiki. SGU je spin-off? Daleko je zanimljiviji od jednog drugog SG kojeg sam gledala tek nekoliko epizoda.. Dakle, oni putuju tudjinskim brodom Destiny ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713 kojim mogu samo indirektno upravljati... Vodi li ih taj brod nekom, njima nepoznatom, odredistu?



tojeto ... spin-off od prvotne SG  koja je bila totalno bez veze .... nekoliko epizoda  koje sam pogledala nula bodova. Onda su snimili -mislim da se zvao SGA, i treći serial na tu šemu SGU..... i da radi se o putovanju na nepoznatom brodu kojeg u hodu pomalo otkrivaju, putovanju prema nepoznatom odredištu koje nikako ne mogu ni približno definirati.  Poseban naglasak stavljen je na međuljudske odnose, vojni dio posade u odnosu na civile. Realno obrađen stress od traume, strah od nepoznatog, tuga za kućom i obitelji.... ali i svakodnevnica preživljavanja u nemogućim uvjetima. 

SGU mene zaista oduševio, potpuno nova glumačka postava, kao predvodnik dr. Rush iz engleske  glumačke škole, s tim da je i ostala ekipa odlična.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  orion 22.06.14 11:27

Ligeja je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:...
Inace, DS9 bio je zanimljiv serijal ST-a.. drugaciji u samom startu... Nedavno sam odgledala Far Beyond the Stars, epizodu u kojoj Benjamin Sisko ima halucinacije o 50-ima 20. stoljeca u kojima je SF pisac i mora se nositi sa rasistickim ispadima sugradjana... Tijekom epizode zapocnemo sumnjati u samo postojanje Siska na DS9-u jer se cini da je on izmastan lik samog Bennyja.  Zanimljiva epizoda...

Evo je...


http://www.shush.se/index.php?id=139&show=startrekds9


tnx ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 23.06.14 7:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kolko sam vidla, ja sinoć već počela  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3114667799 

sad se samo treba maknut i gledat tko će se još počerupat

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 280662968

a ovo plovak otvorio temu ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 984513234  ... ha ha ha ... tek sad skontala ... ja mislila pizda i još se pitam šta se pravi nepismen tolko  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3776795594 

to te sigurno Dromsi plagirala...

neš me navuć da pogledam, vraže !

evo Ligeja napisala da ti i Mojica imate najvece guzicetine na kultnima a i sire...

o jebote, a ja?! šta više ne držim prvo mjesto?!  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  pizda 23.06.14 7:50

Ligeja je napisao/la:Orion, evo citam Wiki. SGU je spin-off? Daleko je zanimljiviji od jednog drugog SG kojeg sam gledala tek nekoliko epizoda.. Dakle, oni putuju tudjinskim brodom Destiny ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713 kojim mogu samo indirektno upravljati... Vodi li ih taj brod nekom, njima nepoznatom, odredistu?

vodi, ali tokom indirektnog putovanja to im sve skupa postaje poznatije. To je najbolji dijo serijala. Kuzis, dodjes u nepoznato i to ti isti cas postaje poznatim pa prakticki dolazis u poznato. To jos nazivaju Ligejinim indirektnim paradoxom metagalaktickih putovanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 23.06.14 8:55

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

to te sigurno Dromsi plagirala...

neš me navuć da pogledam, vraže !

evo Ligeja napisala da ti i Mojica imate najvece guzicetine na kultnima a i sire...

o jebote, a ja?! šta više ne držim prvo mjesto?!  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3776795594 

ne znam šta si ti sebi umislila???

bitwe je stalno jaukala kako ima veliku guzu ali uvjerila sam se osobno da je bitwe malena džepna venera, zgodna ženica ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3015220106

stoga prvo mjesto ipak držim ja! 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  taja 23.06.14 8:58

lastavica je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

neš me navuć da pogledam, vraže !

evo Ligeja napisala da ti i Mojica imate najvece guzicetine na kultnima a i sire...

o jebote, a ja?! šta više ne držim prvo mjesto?!  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3776795594 

ne znam šta si ti sebi umislila???

bitwe je stalno jaukala kako ima veliku guzu ali uvjerila sam se osobno da je bitwe malena džepna venera, zgodna ženica ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3015220106

stoga prvo mjesto ipak držim ja! 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931
je je kako da ne....

guzičice ko dva plivadona  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3601362807
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 23.06.14 9:01

Einsteine, ostavimo na tren tvoj pokusaj spustanja... Ako nemaju kontrolu nad upravljanjem broda, tada se postavlja pitanje plovi li on nasumicno medjuzvjezdanim prostorom ili se automatski usmjerava prema planeti tudjinaca ciji je to, zapravo, brod. I to je bilo pitanje. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3015220106 Inace, stvar sa svemirom jest da postoje ogromne razdaljine izmedju zvijezda, a ako se nalazis, k tome, na cudljivom brodu kojeg ne mozes usmjeravati, vec si mu prepusten na milost i nemilost, postavlja se jos jedno pitanje - upoznajes li, zapravo, te kvadrante galaksije ili galaksija? Bi li se znao vratiti istim putem?


Zadnja promjena: Ligeja; 23.06.14 9:06; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 23.06.14 9:05

taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

evo Ligeja napisala da ti i Mojica imate najvece guzicetine na kultnima a i sire...

o jebote, a ja?! šta više ne držim prvo mjesto?!  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3776795594 

ne znam šta si ti sebi umislila???

bitwe je stalno jaukala kako ima veliku guzu ali uvjerila sam se osobno da je bitwe malena džepna venera, zgodna ženica ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3015220106

stoga prvo mjesto ipak držim ja! 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931
je je kako da ne....

guzičice ko dva plivadona  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3601362807


iz tvojih usta u božje uši, tajice ....  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  taja 23.06.14 9:08

lastavica je napisao/la:
taja je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

o jebote, a ja?! šta više ne držim prvo mjesto?!  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3776795594 

ne znam šta si ti sebi umislila???

bitwe je stalno jaukala kako ima veliku guzu ali uvjerila sam se osobno da je bitwe malena džepna venera, zgodna ženica ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3015220106

stoga prvo mjesto ipak držim ja! 

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 1523192931
je je kako da ne....

guzičice ko dva plivadona  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 3601362807


iz tvojih usta u božje uši, tajice ....  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 2329918616
ma bezveze... što sam starija to mi je seksipilnije vidjet obline u žene, nekad sam htjela biti ravnako muško
Osim toga, tvoja ljubimica J.Lo ima globus umisto guzice
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 23.06.14 9:11

orion je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Orion, evo citam Wiki. SGU je spin-off? Daleko je zanimljiviji od jednog drugog SG kojeg sam gledala tek nekoliko epizoda.. Dakle, oni putuju tudjinskim brodom Destiny ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713 kojim mogu samo indirektno upravljati... Vodi li ih taj brod nekom, njima nepoznatom, odredistu?



tojeto ... spin-off od prvotne SG  koja je bila totalno bez veze .... nekoliko epizoda  koje sam pogledala nula bodova. Onda su snimili -mislim da se zvao SGA, i treći serial na tu šemu SGU..... i da radi se o putovanju na nepoznatom brodu kojeg u hodu pomalo otkrivaju, putovanju prema nepoznatom odredištu koje nikako ne mogu ni približno definirati.  Poseban naglasak stavljen je na međuljudske odnose, vojni dio posade u odnosu na civile. Realno obrađen stress od traume, strah od nepoznatog, tuga za kućom i obitelji.... ali i svakodnevnica preživljavanja u nemogućim uvjetima. 

SGU mene zaista oduševio, potpuno nova glumačka postava, kao predvodnik dr. Rush iz engleske  glumačke škole, s tim da je i ostala ekipa odlična.

Hvala na pojasnjenju. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713 Znaci, ni u drugoj sezoni ne znaju nista o odredistu Sudbe. Poetski. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 684758713

A susrecu li na tom putovanju druga prijateljska bica?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 3 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.