kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 26.06.14 13:37

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Harison Ford je doziveo tzv "udar Montesume", odnosno pokupio je virus koji zbog kojeg je imao neverovatan proliv i zbog toga je postupio tako kako je postupio. Kasnije je pricao da mu je bilo jako krivo, jer je dva meseca trenirao macevanje, ali da mu je s druge strane drago, jer je scena postala legendarna. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713

to sam i ja napisao samo nisam spomenijo Montezumu...

bit će proljev bio dugotrajan kad je dobio naziv po montezumi


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  baaab 26.06.14 17:34

cat_claw je napisao/la:Harison Ford je doziveo tzv "udar Montesume", odnosno pokupio je virus koji zbog kojeg je imao neverovatan proliv i zbog toga je postupio tako kako je postupio. Kasnije je pricao da mu je bilo jako krivo, jer je dva meseca trenirao macevanje, ali da mu je s druge strane drago, jer je scena postala legendarna. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713

 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 



_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 5:39

baaab je napisao/la:
 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 




bombay trojme..... Zdapi & Kalimero.....  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3114667799 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3114667799 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3114667799 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3114667799 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 9:35

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:al ima jedna dobra stvar sa tim općim znanjem ... moš po forumima srat ko grlica i iz šuba i sve bezveze  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 11484130 

od kad je gugleta i wikipedije, ne treba ti ni za forum...ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713

nisam ja esco , jebote bog ... c/p-am samo u slučaju nužde na isti način na koji koristim wc papir

istina, nakih traktata nema niđe na gugletu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3015220106 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 9:42

Alhambra je napisao/la:

istina, nakih traktata nema niđe na gugletu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3015220106 

o, alhambra ... vid tebe sva u samba rumba stilu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713 

a glede traktata, bokte, nije mi moguće da je itko čito one c/p plahte ...  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931  pa ni esco  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931

al još bolji su mi oni koji su skenirali stranice knjiga pa stavljali na forum al to dugo već ne vidjeh al se sjećam da je i toga bilo  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931  to ono u stilu, "čitajmo zajedno"  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 9:46

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

istina, nakih traktata nema niđe na gugletu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3015220106 

o, alhambra ... vid tebe sva u samba rumba stilu  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713 

a glede traktata, bokte, nije mi moguće da je itko čito one c/p plahte ...  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931  pa ni esco  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931

al još bolji su mi oni koji su skenirali stranice knjiga pa stavljali na forum al to dugo već ne vidjeh al se sjećam da je i toga bilo  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931  to ono u stilu, "čitajmo zajedno"  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1619348112 

hehe, malo promijenila ruho, oznojila mi se glava pod onom folijom  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

ja sam ih redovno preskakala, jer čim sam ih vidjela zavrtilo mi se  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 11484130 

tvoje volim više čitat...imaju smisla, duha i fabule

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 9:50

Alhambra je napisao/la:

hehe, malo promijenila ruho, oznojila mi se glava pod onom folijom  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

ja sam ih redovno preskakala, jer čim sam ih vidjela zavrtilo mi se  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 11484130 

tvoje volim više čitat...imaju smisla, duha i fabule

ma esco je najbolji kad priča u psovkama i prijetnjama ... al jebat ga, toga nemaš za c/p  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 9:54

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

hehe, malo promijenila ruho, oznojila mi se glava pod onom folijom  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

ja sam ih redovno preskakala, jer čim sam ih vidjela zavrtilo mi se  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 11484130 

tvoje volim više čitat...imaju smisla, duha i fabule

ma esco je najbolji kad priča u psovkama i prijetnjama ... al jebat ga, toga nemaš za c/p  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 


meni je najbolji kad u 3 ujutro otvori temu i priča sam sa sobom do 3 stranice  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3776795594 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 10:01

Alhambra je napisao/la:
meni je najbolji kad u 3 ujutro otvori temu i priča sam sa sobom do 3 stranice  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3776795594 

pa to i ja radim ponekad ... bit će esco moja srodna duša al nikako se nać na istoj valnoj dužini  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

al dobar je meni esco al samo kao forumaš ... neb mu dala da vodi nacrtan forum a kamoli onaj sa živim ljudima ... nejde mu vlastodržanje nikako i nikako to skontat ... on je više za bit na barikadama i vikat "nisam tu al me ima !"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 10:09

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
meni je najbolji kad u 3 ujutro otvori temu i priča sam sa sobom do 3 stranice  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3776795594 

pa to i ja radim ponekad ... bit će esco moja srodna duša al nikako se nać na istoj valnoj dužini  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

al dobar je meni esco al samo kao forumaš ... neb mu dala da vodi  nacrtan forum a kamoli onaj sa živim ljudima ... nejde mu vlastodržanje nikako i nikako to skontat ... on je više za bit na barikadama i vikat "nisam tu al me ima !"

je, al tvoje se da čiatt, a njegovo nema šanse ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1619348112 

cure preko samo misle da su dobro napravile što drže konzole sve od reda, al kad ga čopi insomnia i rakija, ima da ih sve otkači  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 10:12

meni je eskić simpica sa svim svojim Manama I vrlinama... nekako ga zamišljam kao jednog velikog djećarca od tli godine... on se ljuti, on se svađa, on se daje sav I potpuno  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713 

I lepe mi je mace stavijo pa mi je još slađi  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 10:13

vid alhambre, dobila krila...  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 10:17

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
meni je najbolji kad u 3 ujutro otvori temu i priča sam sa sobom do 3 stranice  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 3776795594 

pa to i ja radim ponekad ... bit će esco moja srodna duša al nikako se nać na istoj valnoj dužini  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

al dobar je meni esco al samo kao forumaš ... neb mu dala da vodi  nacrtan forum a kamoli onaj sa živim ljudima ... nejde mu vlastodržanje nikako i nikako to skontat ... on je više za bit na barikadama i vikat "nisam tu al me ima !"

je, al tvoje se da čiatt, a njegovo nema šanse ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1619348112 

cure preko samo misle da su dobro napravile što drže konzole sve od reda, al kad ga čopi insomnia i rakija, ima da ih sve otkači  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

mislim da će konobarica sa dubokim dekolteom bit sasvim dovoljna da ga dovede nazad k sebi  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931  a ne znam šta se dešava preko ... odlučila sve skupa zatvorit na duži rok kad sam vidjela da su nakon svega sposobni opet escu dat konzole u ruke ... pa jebote, to ko da ti klinac zapali kuću a ti izgradiš novu i daš mu zippo u ruke i veliš, naučijo je lekciju iz prve, neće se više igrati sa vatrom  ... nemam srca gledat kad krene sve ovonanovo ... to ko da mi netko prepričava vic koji sam već čula i još objasni i napiše rezime pride a ja se moram još i nasmijati ... moš mislit licemjerja sa moje strane da to napravim ... neka im je sa srećom ko i onim rudarima koje uspiju nagovorit da se spuste ponovo u rudnik koji se već jednom urušio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Gost 27.06.14 10:22

Vel'ka Maca je napisao/la:vid alhambre, dobila krila...  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 11484130 

bome držaću se onog..tko visoko leti, nisko pada  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Lena 27.06.14 14:05

Ligeja je napisao/la:Ma ja! Da je pitanje bilo - sto nisam i/li nikako ne bih htjela, tada posljednje dvije dosjetke dolaze u obzir.

Ali ne sudjeluje mi se u igri pogadjanja. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713 Mac, je li vama iz latinskog bio onaj pjesnik? Kako fora lik! : )) Nama je dosla Sotona... :-/

----

Lenac, ovo tvoje je zanimljivo. ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 684758713 Koliko je uopce bilo djevojaka u razredu?

ja mislim da znam čime se baviš,ali opet nisam sigurna  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 11484130 

ma bilo nas je pola-pola......nisu muški prevladavali.....dosta cura je odlučilo upisat srednju građevinsku jer je logično iza toga studirat arhitekturu,građevinu,geodeziju,dizajn....
ova srednja je zaista naučila učinike konkretno napravit i troškovnik svih radova i projekt cijele zgrade ili kuće od temelja do krova  ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931 
.....na faksu se to samo još proširuje,ali puno toga je fakat (meni) puko učenje formula i svega,a jako malo primjene i razumijevanja....ne znam meni neka stvaro koje sam položila nikad nisu sjele....eto iskreno ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 1523192931
no koliko vidim sad ima i više praktičnije nastave iako to još nije to......
rad i konkretni projekti te nauče masu toga dok je kod studiranja preširoko područje koje savladavaš....ali ok je proći sve to samo šta je gledajući sad unazad masu toga forma koja se mora zadovoljiti....
meni se sviđa da kad nešto učiš onda ideš malo vani i gledaš primjere koji to i jesu u stvarnosti.....naučiš teoriju kako izgleda u praksi
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu  - Page 12 Empty Re: ligea..vs glista oli ti ..glistic satire ...mozda ligeicu

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.