kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 11:27

ja sam meraviglioso... doduše, malo sam lačni frantz (koji mi je kurac danas?!?!?!?! ahahahahah Kako smo danas? - Page 5 3114667799 ) ali sad stiže pasta iz hallo paste... nije baš da je neka sreća, al jestivo je... colori di italia, pesto Genovese (koji inače ne volim, ali ovaj nije jak), masline (crne zelene), mozarella I pomodori... jebate, al sam gladna....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 11:54

Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam meraviglioso... doduše, malo sam lačni frantz (koji mi je kurac danas?!?!?!?! ahahahahah Kako smo danas? - Page 5 3114667799 ) ali sad stiže pasta iz hallo paste... nije baš da je neka sreća, al jestivo je... colori di italia, pesto Genovese (koji inače ne volim, ali ovaj nije jak), masline (crne zelene), mozarella I pomodori... jebate, al sam gladna....

Kako smo danas? - Page 5 1523192931 ajd, dobar tek, tijek...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 12:54

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja sam meraviglioso... doduše, malo sam lačni frantz (koji mi je kurac danas?!?!?!?! ahahahahah Kako smo danas? - Page 5 3114667799 ) ali sad stiže pasta iz hallo paste... nije baš da je neka sreća, al jestivo je... colori di italia, pesto Genovese (koji inače ne volim, ali ovaj nije jak), masline (crne zelene), mozarella I pomodori... jebate, al sam gladna....

Kako smo danas? - Page 5 1523192931 ajd, dobar tek, tijek...

dobro je bilo, ono, dobro - 3. uzela sam s fusilima, spiralicama... ta mi je nadraža-
Ali 27 kuna, za 27 kuna spremim doma paštu s draguljima... skupa je ta gotova klopa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 13:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
dobro je bilo, ono, dobro - 3. uzela sam s fusilima, spiralicama... ta mi je nadraža-
Ali 27 kuna, za 27 kuna spremim doma paštu s draguljima... skupa je ta gotova klopa.

da je barem dobro pa ajde ali svi stede i hoce cim vise zaradit pa ti prodaju nista za nesto. Zato rietko uzimam te gotove klope, sve shit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 13:07

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
dobro je bilo, ono, dobro - 3. uzela sam s fusilima, spiralicama... ta mi je nadraža-
Ali 27 kuna, za 27 kuna spremim doma paštu s draguljima... skupa je ta gotova klopa.

da je barem dobro pa ajde ali svi stede i hoce cim vise zaradit pa ti prodaju nista za nesto. Zato rietko uzimam te gotove klope, sve shit...

jutros je kolegica najavila da će ić u pekaru, isto po neki shit... pa sam čekala da se gospođa digne da joj se ukrcam sa svojom naruđbom.... ali nikako ogladnit kolegica... I onda mi je u podne puka film I bilo mi je dosta čekanja pa sam naručila... morat ću si opet počet nosit neš od doma, jedno vrijeme sam si z. salatu nosila... brate, problejala sam više od tih salata... uglavnom, nisam još nasal neko pametno riješenje za te marende

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 13:09

Vel'ka Maca je napisao/la:

jutros je kolegica najavila da će ić u pekaru, isto po neki shit... pa sam čekala da se gospođa digne da joj se ukrcam sa svojom naruđbom.... ali nikako ogladnit kolegica... I onda mi je u podne puka film I bilo mi je dosta čekanja pa sam naručila... morat ću si opet počet nosit neš od doma, jedno vrijeme sam si z. salatu nosila... brate, problejala sam više od tih salata... uglavnom, nisam još nasal neko pametno riješenje za te marende

ja sam danas burek Kako smo danas? - Page 5 1523192931 , dosao mi gust jer ga rietko jedem a bas je liepo izgledao i vruc. Sa gustom sam ga mrknuo, jebes paste, one sterilne pizze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 13:24

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

jutros je kolegica najavila da će ić u pekaru, isto po neki shit... pa sam čekala da se gospođa digne da joj se ukrcam sa svojom naruđbom.... ali nikako ogladnit kolegica... I onda mi je u podne puka film I bilo mi je dosta čekanja pa sam naručila... morat ću si opet počet nosit neš od doma, jedno vrijeme sam si z. salatu nosila... brate, problejala sam više od tih salata... uglavnom, nisam još nasal neko pametno riješenje za te marende

ja sam danas burek Kako smo danas? - Page 5 1523192931 , dosao mi gust jer ga rietko jedem a bas je liepo izgledao i vruc. Sa gustom sam ga mrknuo, jebes paste, one sterilne pizze...

uuuu burek je super, al to je masno za popizdit... ma nem sretnog riješenja Kako smo danas? - Page 5 1425538829 Kako smo danas? - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 13:32

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

jutros je kolegica najavila da će ić u pekaru, isto po neki shit... pa sam čekala da se gospođa digne da joj se ukrcam sa svojom naruđbom.... ali nikako ogladnit kolegica... I onda mi je u podne puka film I bilo mi je dosta čekanja pa sam naručila... morat ću si opet počet nosit neš od doma, jedno vrijeme sam si z. salatu nosila... brate, problejala sam više od tih salata... uglavnom, nisam još nasal neko pametno riješenje za te marende

ja sam danas burek Kako smo danas? - Page 5 1523192931 , dosao mi gust jer ga rietko jedem a bas je liepo izgledao i vruc. Sa gustom sam ga mrknuo, jebes paste, one sterilne pizze...

uuuu burek je super, al to je masno za popizdit... ma nem sretnog riješenja Kako smo danas? - Page 5 1425538829 Kako smo danas? - Page 5 3111943984

ma i nije tako strasno mastan, jednom u dva-tri mjeseca nije grieh...Kako smo danas? - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 13:58

e pizdo, baš tipkam s bratom na whatsapp-u, u bolnici je u trinidadu I tobagu, ščepo ga napad žučnog kamenca pa sad boluje... si ti imo tako nešto?!?!?
misli pričekat dva tjedna da mu se smiri upala, pa doletiti do hrvatske I operirat se u rijeci... kolko si ti bio u bolnici? jesi ostao bez noge ko maškarin? Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 14:05

Vel'ka Maca je napisao/la:e pizdo, baš tipkam s bratom na whatsapp-u, u bolnici je u trinidadu I tobagu, ščepo ga napad žučnog kamenca pa sad boluje... si ti imo tako nešto?!?!?
misli pričekat dva tjedna da mu se smiri upala, pa doletiti do hrvatske I operirat se u rijeci... kolko si ti bio u bolnici? jesi ostao bez noge ko maškarin? Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Kako smo danas? - Page 5 684758713 bio sam u dva navrata po osam dana. Najprije me hospitalizirali nakon visemjesecnih napada da se upala malo smiri a zatim me operirali dva mjeseca kasnije. Nakon operacie sam bijo jos dva dana u bolnici. Pustili bi me slijedeci ali je bijo vikend a onda ne otpustaju.
Nema nikakve frke ni nikakvih posljedica. Jedes, pies...sve ko i prije samo sto nema napada.
Maskarin je operirao slijepo crijevo...Kako smo danas? - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 14:08

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:e pizdo, baš tipkam s bratom na whatsapp-u, u bolnici je u trinidadu I tobagu, ščepo ga napad žučnog kamenca pa sad boluje... si ti imo tako nešto?!?!?
misli pričekat dva tjedna da mu se smiri upala, pa doletiti do hrvatske I operirat se u rijeci... kolko si ti bio u bolnici? jesi ostao bez noge ko maškarin? Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Kako smo danas? - Page 5 684758713 bio sam u dva navrata po osam dana. Najprije me hospitalizirali nakon visemjesecnih napada da se upala malo smiri a zatim me operirali dva mjeseca kasnije. Nakon operacie sam bijo jos dva dana u bolnici. Pustili bi me slijedeci ali je bijo vikend a onda ne otpustaju.
Nema nikakve frke ni nikakvih posljedica. Jedes, pies...sve ko i prije samo sto nema napada.
Maskarin je operirao slijepo crijevo...Kako smo danas? - Page 5 684758713

potato - potejto Kako smo danas? - Page 5 1523192931
operiran je u rijeci, to je dovoljno, hihihihi


on je sav sretan jer će za božić bit doma, kretino Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 14:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:e pizdo, baš tipkam s bratom na whatsapp-u, u bolnici je u trinidadu I tobagu, ščepo ga napad žučnog kamenca pa sad boluje... si ti imo tako nešto?!?!?
misli pričekat dva tjedna da mu se smiri upala, pa doletiti do hrvatske I operirat se u rijeci... kolko si ti bio u bolnici? jesi ostao bez noge ko maškarin? Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Kako smo danas? - Page 5 684758713 bio sam u dva navrata po osam dana. Najprije me hospitalizirali nakon visemjesecnih napada da se upala malo smiri a zatim me operirali dva mjeseca kasnije. Nakon operacie sam bijo jos dva dana u bolnici. Pustili bi me slijedeci ali je bijo vikend a onda ne otpustaju.
Nema nikakve frke ni nikakvih posljedica. Jedes, pies...sve ko i prije samo sto nema napada.
Maskarin je operirao slijepo crijevo...Kako smo danas? - Page 5 684758713

potato - potejto  Kako smo danas? - Page 5 1523192931
operiran je u rijeci, to je dovoljno, hihihihi


on je sav sretan jer će za božić bit doma, kretino Kako smo danas? - Page 5 1523192931

ma dobri su u KBC-u. Imaju svaki dan brdo takvih operacija. Radije tamo nego li privatno, privatnici imaju jednu operaciju mjesecno. Jebes tako iskustvo...Kako smo danas? - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 14:38

evo citam kako Esco pise da me potjerao od tamo. Prije toga je pisao da sam otisao i ostavijo ga na cjedilu. Pa je pisao da ja jednostavno odem jer mi sve brzo dosadi. Sad ti budi pametan i skuzi sto odabrat... Kako smo danas? - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 14:50

pizda je napisao/la:evo citam kako Esco pise da me potjerao od tamo. Prije toga je pisao da sam otisao i ostavijo ga na cjedilu. Pa je pisao da ja jednostavno odem jer mi sve brzo dosadi. Sad ti budi pametan i skuzi sto odabrat... Kako smo danas? - Page 5 1523192931

bar ti da izbor pa moš birat ... tako je i meni ... treba to cieniti Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 28.11.14 14:50

čitam i ja taman....i nemam komentara....ne znam ta mu svi ti ispadi trebaju.....jebo ga kao da ima 5 godina....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 14:54

Lena je napisao/la:čitam i ja taman....i nemam komentara....ne znam ta mu svi ti ispadi trebaju.....jebo ga kao da ima 5 godina....

nisam čitala ... nakon desetog ponavljanja istog mogu i zamislit i sumljam da ću puno fulat u zamišljanju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 15:14

ne volim komentirat bez nazočnosti onog kojeg komentiram, ali na forumu je pa je javno, ajde... čitam ga već dva dana I nije mi jasno šta drami toliko, di su svi ti silni dušmani koji ga vrebaju I ugnjetavaju, kakvi forumnski problemi, kakvo vrćenje zemlje oko njega I njegove osi... zabrijao je totalno... ni mu dobro... mense čini da on ima neku nedijagnosticiranu dijagnozicu Kako smo danas? - Page 5 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 28.11.14 16:42

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
zingaro je napisao/la:,,,meni je to meso,,ujfu,, Kako smo danas? - Page 5 727654710
'Prestanite jesti mačke za Božić!'
Oko tri posto Švicaraca u tajnosti jedu mačke ili pse", izjavila je Tomi Tomek, osnivačica i predsjednica udruge SOS Chats Noiraigue

ŽENEVA - Stotine tisuća Švicaraca jedu mačke i pse, priopćila je udruga za prava životinja koja je zatražila od vlade da zabrani tu praksu.

Oko tri posto Švicaraca u tajnosti jedu mačke ili pse", izjavila je Tomi Tomek, osnivačica i predsjednica udruge SOS Chats Noiraigue, za agenciju France Presse. "Mi to vidimo posebice u regijama Luzerna, Appenzella, Jure i u bernskom kantonu."

Pseće meso koristi se većinom za kobasice i lijek za reumu, rekla je Tomek. Po njezinim riječima, mačke se pripremaju za Božić na isti način kao i zečevi - sbijelim vinom i češnjakom - posebice oko Berna i u Juri i Luzernu.
----------------------------------------------------------------------
 Nija ne volim puretinu ali ovo je još gore. Kako smo danas? - Page 5 1104742517

to vjerojatno onaj talijanski dijo Svicarske. Ima i ovdje par sela blizu Rijeke a vec u Istri, gdje su macke specijalitet i tove se specijalno za tu namjenu. Sto se pasa tice to nisu nikad jeli, valjda zato jer smo nekad bili pod Italijom a ne Kinom... Kako smo danas? - Page 5 1523192931
I ja mislim da su žabari u pitanju.
 Šta se pasa tiče, sićam se da su svako malo kod nekoga "ugostitelja" (navodno) pronašli kože od pasa na tavanu. Ili je to spika bila da sjebu ove šta su pekli uz ceste i prodavali gulaš.
 Mada , kad malo bolje razmislim, ako ih Kinezi jedu, onda nou problemo (Alf)
 Ovdi kod nas vlada fama da poviše Rijeke redovito jedete mačke, pase i tovare. 
Jel to istina.
 Kažu da onaj koji jede kurac od tovara , da će mu narasti ko u tovara.
 Možeš li se izjasniti po tome pitanju a glede ...................you nou. Kako smo danas? - Page 5 171927698

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 28.11.14 16:48

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:e pizdo, baš tipkam s bratom na whatsapp-u, u bolnici je u trinidadu I tobagu, ščepo ga napad žučnog kamenca pa sad boluje... si ti imo tako nešto?!?!?
misli pričekat dva tjedna da mu se smiri upala, pa doletiti do hrvatske I operirat se u rijeci... kolko si ti bio u bolnici? jesi ostao bez noge ko maškarin? Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Kako smo danas? - Page 5 684758713 bio sam u dva navrata po osam dana. Najprije me hospitalizirali nakon visemjesecnih napada da se upala malo smiri a zatim me operirali dva mjeseca kasnije. Nakon operacie sam bijo jos dva dana u bolnici. Pustili bi me slijedeci ali je bijo vikend a onda ne otpustaju.
Nema nikakve frke ni nikakvih posljedica. Jedes, pies...sve ko i prije samo sto nema napada.
Maskarin je operirao slijepo crijevo...Kako smo danas? - Page 5 684758713
...................A šta je tebi,imaš kamenac negdi????
 Čuo sam da je to zajebato. 
 Ja nikada nisam ništa operirao, niti slijepo crivo niti išta.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.11.14 0:19

Gledam fockera i surfam paralelno.... otvorila iskricu da vidim sta ima i tamo na onom rotirajucem frizu gdje se vrte profilne fotke ugledam savrseno bice... tocno po mom gustu... procitam profil - savrseno... posaljem mu poruku i iskomplimentiram ga i slazem da nisam zainteresirana jer vec imam starfuckera... predobar je na prvu, mam sam se zaljubila... prije deset godina bi ga smuljala, sad sam predebela.... kmeeeeeeeeeeeee.... tip je savrsenstvo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 29.11.14 7:27

Ma skinićeš ti višak do proljeća a do tad ga zavlači. 
Malo dijetica pa trčanje i ode to ko rukom odnesito. Kako smo danas? - Page 5 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 01.12.14 9:37

Yehudi je napisao/la:Ma skinićeš ti višak do proljeća a do tad ga zavlači. 
Malo dijetica pa trčanje i ode to ko rukom odnesito. Kako smo danas? - Page 5 727654710

e moj yehudi... neću ništa reć... iz tvojih usta u božje uši (kad već nije do mene Kako smo danas? - Page 5 3111943984 )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 01.12.14 9:37

iđen sad potaracat upite I prihvatit se posla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 01.12.14 9:39

a ja gledat oglase.....nema ništa zadnjih dana....samo frizerke Kako smo danas? - Page 5 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 01.12.14 10:30

Lena je napisao/la:a ja gledat oglase.....nema ništa zadnjih dana....samo frizerke Kako smo danas? - Page 5 11484130

odi u frizerke, mos vjezbat na Antisi i pramenove mu pravit... Kako smo danas? - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.