kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 27.03.15 6:16

Vel'ka Maca je napisao/la:Issssss, al se brlja trosila sa glistinim bratom i prvom zenom.... iiihaaaa... oni su me naucili pit.... o mladostiiiiii, o mladostiii

a ti teško prihvatila  Wajter raport - Page 19 3084372643

ja bilo ja baš svega,ali na sreću nikad nekih problema kod moje ekipe....
iako sam ja kao kontrol jarica i u pijanstvu znala bit najkonciznija i izvlačit ekipu iz sranja.....bem ti karakter  Wajter raport - Page 19 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.03.15 6:29

Lena je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Issssss, al se brlja trosila sa glistinim bratom i prvom zenom.... iiihaaaa... oni su me naucili pit.... o mladostiiiiii, o mladostiii

a ti teško prihvatila  Wajter raport - Page 19 3084372643

ja bilo ja baš svega,ali na sreću nikad nekih problema kod moje ekipe....
iako sam ja kao kontrol jarica i u pijanstvu znala bit najkonciznija i izvlačit ekipu iz sranja.....bem ti karakter  Wajter raport - Page 19 1523192931

naravno, ja sam to objerucke prigrlila i beskrajno uzivala...
oni su bili stariji, ona deset godina, a ja sam u svemu kasnila u razvoju tako da sam dosta kasno, s nekih 20, usla u to vrzino kolo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.03.15 7:33

kiša, kale mokre i nigdje žive duše osim par bakica koje kupuju kruv i mlieko i ja koja kupujem marende za djecu ... moja djeca skroz odrastaju kao da ih ima više sestara a ne samo dvije ... il one noće kod drugih il drugi noće kod nas ... i uvijek idila kad ih je tako više na okupu, prirodno se uspostavi hijerahija ... teže mi je kad su same pa krenu sa keckanje iako se i same znaju odlično zabaviti ... sinoć ih je krenulo smijanje dok su čekale da im dođe kolegica i nikako prestati ... koji je to meni gušt slušati, kad se djeca iskreno i od srca smiju Wajter raport - Page 19 11484130 odmah mi je sve ljepše Wajter raport - Page 19 1425538829


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 27.03.15 7:40

Sunčato.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.03.15 7:45

sunčano, toplo, ali jako vjetrovito..
bolje i to nego ona južina jučer

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.15 8:31

kisa, 14 stupnjeva. Vele da ce popodne na buru a vikend vecinom suncat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.15 8:36

kišna glista je napisao/la:kiša, kale mokre i nigdje žive duše osim par bakica koje kupuju kruv i mlieko i ja koja kupujem marende za djecu ... moja djeca skroz odrastaju kao da ih ima više sestara  a ne samo dvije ... il one noće kod drugih il drugi noće kod nas ... i uvijek idila kad ih je tako više na okupu, prirodno se uspostavi hijerahija ... teže mi je kad su same pa krenu sa keckanje iako se i same znaju odlično zabaviti ... sinoć ih je krenulo smijanje dok su čekale da im dođe kolegica i nikako prestati ... koji je to meni gušt slušati, kad se djeca iskreno i od srca smiju  Wajter raport - Page 19 11484130 odmah mi je sve ljepše  Wajter raport - Page 19 1425538829

znam taj tipicni otocki blues kad su losa vremena Wajter raport - Page 19 684758713. Vani je samo onaj ko mora a vecinom ne mora niko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.15 10:58

kisa sipi, ne sustaje pa je otpala placa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.03.15 11:00

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kiša, kale mokre i nigdje žive duše osim par bakica koje kupuju kruv i mlieko i ja koja kupujem marende za djecu ... moja djeca skroz odrastaju kao da ih ima više sestara  a ne samo dvije ... il one noće kod drugih il drugi noće kod nas ... i uvijek idila kad ih je tako više na okupu, prirodno se uspostavi hijerahija ... teže mi je kad su same pa krenu sa keckanje iako se i same znaju odlično zabaviti ... sinoć ih je krenulo smijanje dok su čekale da im dođe kolegica i nikako prestati ... koji je to meni gušt slušati, kad se djeca iskreno i od srca smiju  Wajter raport - Page 19 11484130 odmah mi je sve ljepše  Wajter raport - Page 19 1425538829

znam taj tipicni otocki blues kad su losa vremena Wajter raport - Page 19 684758713. Vani je samo onaj ko mora a vecinom ne mora niko...

depresivac ... koji blues jebote ? ja uživam kad vani nema nikoga ... muka me lovi akad se sjetim da će ubrzo gužve

kiša lijepo dobuje i baš fina atmosfera ... kako je toplo, i dalje su mi otvoriti prozori pa se zvuk kiše lijepo čuje i bez šuma

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.03.15 11:07

pizda je napisao/la:kisa sipi, ne sustaje pa je otpala placa...

jebote, ti stvarno ko da si od šećera napravit Wajter raport - Page 19 1523192931

al sad si me sjetio zašto je male sinoć uhvatio smijeh ... prepričavale su svoje snove i starija sanjala da je bilbo bagins i da je šetala planinom ko u filmu a iz džepova joj počeo ispadati šećer ... i kako je ispričala tu scenu ulovio je smijeh, druga se zarazila i nikako prestati ... i stalno me pita, mama, otkud takav san dođe ? pojma nemam, velim joj, možda se jednog dana sama sjetiš šta ti to znači

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.03.15 11:26

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:kisa sipi, ne sustaje pa je otpala placa...

jebote, ti stvarno ko da si od šećera napravit Wajter raport - Page 19 1523192931

al sad si me sjetio zašto je male sinoć uhvatio smijeh ... prepričavale su svoje snove i starija sanjala da je bilbo bagins i da je šetala planinom ko u filmu a iz džepova joj počeo ispadati šećer ... i kako je ispričala tu scenu ulovio je smijeh, druga se zarazila i nikako prestati ... i stalno me pita, mama, otkud takav san dođe ? pojma nemam, velim joj, možda se jednog dana sama sjetiš šta ti to znači

Wajter raport - Page 19 684758713 ma imam vise manje sve, skocijo sam do marketa i nema potrebe ic na placu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 27.03.15 18:43

Puše neko blesavo yugo.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 27.03.15 21:05

wajter nježno rečeno za klinac,  a malo grublje jebena zima traje, i traje, i traje.......

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 28.03.15 6:56

Kod nas je poprave proljetni weiter, sve gledamkoje će mi biljke najprije niknuti. 

Paprika ljuta ili duhan ili......

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 7:16

za razliku od jučer, danas bi moglo biti proljeće...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.03.15 7:55

ovdje ne.....puše ona treća marača bura....počelo jučer popodne.....po noći i sad dere samo tako.....
dan za po kući......ide se vani samo po spizu
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 8:08

danas je dan za cazzeggiare ali obaveze ipak zovu. najviše se bojim da ne ostanem kod kuće prati robu a vani je predivno.
bitno mi je da dijete ide na zrak. to možda njena teta odradi a ja ostanem brljati po kući ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.03.15 8:12

oj lasto....
meni se nekako ne izlazi.....iscrpio me tjedan,pa mi ova subota mora bit poprave odmorna....robu ću stavit u mašinu,nešto malo danas po kući,a sutra peglenje i ostalo.....
živio odmor!  Wajter raport - Page 19 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 9:20

Lena je napisao/la:oj lasto....
meni se nekako ne izlazi.....iscrpio me tjedan,pa mi ova subota mora bit poprave odmorna....robu ću stavit u mašinu,nešto malo danas po kući,a sutra peglenje i ostalo.....
živio odmor!  Wajter raport - Page 19 11484130


moram malo proučiti mogućnosti po auto-kućama dok se ne dignem sa stola, još sam u polupospanom stanju Wajter raport - Page 19 684758713 
sestra će sa malenom negdje a i ja ću, za kojih 20ak minuta počet sa robom, dan stvoren za pranje Wajter raport - Page 19 684758713 iako su mi želje tipa šetnja voloskom ili opatijom .... 

sutra mi frendovi dolaze montirati plazmu, počastila sam se prije neki dan, pa moram malo i pospremiti igračke Wajter raport - Page 19 684758713 

večeras vjerovatno na čašu vina kod frendice i koju cigaru ...


i oprati obavezno kosu moram danas, već dva dana imam pletenicu ( sramota Wajter raport - Page 19 2329918616 ) i obaviti trbušnjake , čučnjeve i sklekove . čaj za mršavljenje upravo idem procijediti Wajter raport - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.15 14:37

suncato, burno i hladnjikavo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 14:42

Vrijeme je zhenial. Od jutros sam se posvadjala s onom svojom najdugogodisnjijom ofcom kojoj je bio rodjendan kad i bitvulji jer joj je samo njena obitelj bitna, prijatelje ko jebe, bez njih se moze. Nabijem ju.. bila u setnji s drugom ne tako mladom majkom s bebom i na povratku mi se tako, ali tako jako prikenjalo da sam se bavila mislju popustit i olaksat se u gace... doslovno sam se previjala po zadnjih par metara i stepenica koje su me dijelile od trona.... bizi, bizi... al me stislo. Majke mi, bika sam spremna na sve jer su mi oci vec bike izvan dublji kolika je bila navala.... al sam stigla.
sad cu kafenisat popodne kod svoje kuce sa trecom jer nas ddvije ko da smo alergicne na zrak... uvijek se po nekim mracnim zakutcima vucemo, ko vampirici.
posvadjala sam se i sa drugom prijateljicom jer mi se veceras ne ide van na tribute band led zepelinima i jimiju hendrixu i poslije u palach na elektricni orgazam... i to s frendicom koju pometu u pet ujutro doma. Ne da mi se, a moja skorpija ne prihvaca ne kao odgovor.

ali, smislila je, moja skorpija, ona koja me podsjeca na glistu, da cemo imati knjizevni klub jednom mjesecno u rijeckom book caffeu koji se zove dnevni boravak. Svi smo se slozili da cemo za pocetak obraditi rijecke pisce nase generacije, ekipu koju znamo iz djira a koja vec ima fini opus, krivca, zagorca, zmirica i ekipu.... veselim se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 14:45

pizda je napisao/la:suncato, burno i hladnjikavo...

pizdo, imala sam nocnu moru nocas... sanjala sam da sam dobila posao u hypo banci i dolazim prvi radni dan a tamo me ceka lasta koja mi je sefica. Ona sva zanosna, skockana, u kostimicu i stiklama, bujne kose, kak se sika u banci, a ja u onim svojim tunicetinama, trenircetinama i bakancetinama... bika sam prestravljena.
sta to znaci? Wajter raport - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.15 14:47

ne zaboravite spomenuti Ligeju i njezine "Tice"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.15 14:49

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:suncato, burno i hladnjikavo...

pizdo, imala sam nocnu moru nocas... sanjala sam da sam dobila posao u hypo banci i dolazim prvi radni dan a tamo me ceka lasta  koja mi je sefica. Ona sva zanosna, skockana, u kostimicu i stiklama, bujne kose, kak se sika u banci, a ja u onim svojim tunicetinama, trenircetinama i bakancetinama... bika sam prestravljena.
sta to znaci? Wajter raport - Page 19 11484130

san ko san, kad bih svojim snovima pridavao paznju nista drugo ne bi ni radijo u zivotu.
Bitno da si se ti olaksala u javi i israla ko prava zena... Wajter raport - Page 19 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 14:51

pizda je napisao/la:ne zaboravite spomenuti Ligeju i njezine "Tice"...

Ligeja je izvan nase lige... di su njeni tici, nismo joj do koljena... prepametna je ligeja za nas, mi smo obicnjace Wajter raport - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.