kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 04.06.15 6:34

USKORO CE KRENUT PROCESIJA KROZ I OKO SELA MALOG

turisti ce biti sokirani misleci da ide sprovod a bez sanduka Kako smo danas? - Page 12 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.06.15 8:48

Drugovi i drugarice, sletila sam na lezaljku na krckoj terasi... slab mi je ovaj wi-fi pa stekam i necu moc bas puno titkati, ali cijela fameja je prisla i lena nas zabavlja 100 na sat... lijep pozdrav, stojte dobro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 04.06.15 9:00

Vel'ka Maca je napisao/la:Drugovi i drugarice, sletila sam na lezaljku na krckoj terasi... slab mi je ovaj wi-fi pa stekam i necu moc bas puno titkati, ali cijela fameja je prisla i lena nas zabavlja 100 na sat... lijep pozdrav, stojte dobro.
drugovi i drugarice namazala sam nokte droljesto crvenom bojom... na lijevoj ruci su mrak mrakova, a na desnoj su čisto sranje...bljuv, lijevu ruku bih mogla odrezati koliko mi je beskorisna i smotana Kako smo danas? - Page 12 3229195239
oprala sam kosu (od kad nema laste mora i to netko), navukla laganu ljetnu haljinicu, japanke, spremila svoju torbu i odoh landrati po bijelom svijetu... naravno čeka me još jedna teška misija...treba prvo probuditi onog što je cijelu noć landrao po bijelom zagrebu, da me odveze na kolodvor, ljubi ga majka razboritog, staloženog i bezgriješnog... isti ja  Kako smo danas? - Page 12 11484130

maco lezi dobro, ostali stojte dobro...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 05.06.15 9:27

Vel'ka Maca je napisao/la:Bila sam u padovi u subotu, na izletu, zarafila sam zuljeve i popila 4.5 l vode uz samo dva kratka pisanja, sva sam otecena...

tako ti i treba, pisi vise pa neces bit otecena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.06.15 19:52

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Bila sam u padovi u subotu, na izletu, zarafila sam zuljeve i popila 4.5 l vode uz samo dva kratka pisanja, sva sam otecena...

tako ti i treba, pisi vise pa neces bit otecena...

da, morat cu vise pisat kad tolko vode pijem, glupane Kako smo danas? - Page 12 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.06.15 19:56

Danas nisam radila i trebala sam ostat na krku do nedjelje, ali brate tamo je pakal, toplo za popizdit i ima nas stotine na tih par kvadrata pa sam ja digla sidro i vratila se u rijeku gdje mogu klimu upalit i gospodarit prostorom kako mi se digne.

jucer zvala margareta, sinoc, da idemo pit po krku, al mi se nije dalo, ja sam stara, teska gospodja koja je u 23h isla napravit djir s materom po plazama i kampu - radje - i preznojila se kot prasica.... sad tesko mirovanje do prvog jesenskog zahladjenja... na godisnji idem prva dva u devetom, goni ovve pasje vrucine, nije to za nas debele.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.06.15 20:14

Zaborwvila sam napomenut da na krku imamo terasu od 40 kvadrata koja se ne vidi od leninih pomagala.... tata je isao u metro kupiti tobogan jer u krku nema tobogana, kraj tobogana je ljuljacka, pa bazen u kojem se djetic brcka cijeli dan jer nece na more, kraj velikog bazena je mali bazen, pa gumena hello kitty barcica, pa fotelja za napuhavanje, lopta i dvjesto leninih igracak od kinder jajeta do medvjedica u prirodnoj velicini, biciklica i tristo pizdi mili materini, mala je med i nije razmazena, za sad, ali toliko prtljage je van pameti... da ne spominjem da mama ima drugu kremu za svaku dlaku na tijelu....

u tijeku je odvikavanje lene od pelena, pa je jutros bilo i govana po cijeloj terasi... jebote. Nije to za mene.... i jos mi je stari skrsio lezaljku... dosla sam doma u mir i tisinu i prostor gdje je sce na svome mjestu. Uvijek. Masala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 05.06.15 20:17

Ja sam svoje stvari dofurala prakticki u jednoj vrecici.
jutros mi je sunce tetino reklo kad sam se pojavila u nekoj bedastoj tockastoj majcici - teta pati, ti si jepa... blentonica mala Kako smo danas? - Page 12 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 07.06.15 6:40

danas nemam majstora/izvodjaca tako zvanih  Kako smo danas? - Page 12 11484130 
necu dalje da si ne pokvarim jutarnju coffi .. Kako smo danas? - Page 12 1523192931
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 07.06.15 18:24

Antoniooo vruco mi jeee  Kako smo danas? - Page 12 1715007743
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  orion 07.06.15 19:01

vrućo i na kontinetu Kako smo danas? - Page 12 989645093  ... i more gladnih, dosadnih i nasilnih  komaracaaaa   Kako smo danas? - Page 12 1715007743

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 6:36

orion je napisao/la:vrućo i na kontinetu Kako smo danas? - Page 12 989645093  ... i more gladnih, dosadnih i nasilnih  komaracaaaa   Kako smo danas? - Page 12 1715007743

jel počelo kupanje po rijekama ?

što se tiče komaraca, kod mene i dalje niti jedan ... i dalje ne vjerujem da postoje Kako smo danas? - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 6:41

jurtos sam došla na pos'o, a nisam se dobro duševno pripremila..... Kako smo danas? - Page 12 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 6:48

Alhambra je napisao/la:jurtos sam došla na pos'o, a nisam se dobro duševno pripremila..... Kako smo danas? - Page 12 2329918616

kakva je situacija sada kod tebe ? jel se šta definiralo ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 6:49

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jurtos sam došla na pos'o, a nisam se dobro duševno pripremila..... Kako smo danas? - Page 12 2329918616

kakva je situacija sada kod tebe ? jel se šta definiralo ?

proces je u tijeku Kako smo danas? - Page 12 1523192931

čekam odgovore s jedne druge strane, tako da lagano zatvorimo ovo poglavlje Kako smo danas? - Page 12 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 6:56

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jurtos sam došla na pos'o, a nisam se dobro duševno pripremila..... Kako smo danas? - Page 12 2329918616

kakva je situacija sada kod tebe ? jel se šta definiralo ?

proces je u tijeku Kako smo danas? - Page 12 1523192931

čekam odgovore s jedne druge strane, tako da lagano zatvorimo ovo poglavlje Kako smo danas? - Page 12 684758713

držim fige da sve bude što se može povoljnije za tebe ... samo kad se sjetim koje su to agonije bile kod mene ... al na kraju se ipak sve okonča pa čim znaš na čemu si, baš kako si rekla, zatvoriš poglavlje i ideš dalje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 7:09

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jurtos sam došla na pos'o, a nisam se dobro duševno pripremila..... Kako smo danas? - Page 12 2329918616

kakva je situacija sada kod tebe ? jel se šta definiralo ?

proces je u tijeku Kako smo danas? - Page 12 1523192931

čekam odgovore s jedne druge strane, tako da lagano zatvorimo ovo poglavlje Kako smo danas? - Page 12 684758713

držim fige da sve bude što se može povoljnije za tebe ... samo kad se sjetim koje su to agonije bile kod mene ... al na kraju se ipak sve okonča pa čim znaš na čemu si, baš kako si rekla, zatvoriš poglavlje i ideš dalje

baš dobro kažeš....prave agonije, al drugačije ih proživljavaš kad vidiš svjetlo na kraju tunela...kad vidiš cilj.
uz to, imala sam i jezivih privatnih agonija, nevezano uz posao, pa mi je tim bilo gore, ali ti problemi su se neočekivano brzo pozitivno riješili, pa je sad lakše...i idemo dalje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 08.06.15 7:10

Alhambra je napisao/la:jurtos sam došla na pos'o, a nisam se dobro duševno pripremila..... Kako smo danas? - Page 12 2329918616

sutra dodji na posao sa bibliom...Kako smo danas? - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 7:11

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jurtos sam došla na pos'o, a nisam se dobro duševno pripremila..... Kako smo danas? - Page 12 2329918616

sutra dodji na posao sa bibliom...Kako smo danas? - Page 12 684758713

doći ću s hard diskom, kojeg sam jutros zaboravila...to je moja biblija Kako smo danas? - Page 12 1523192931 Kako smo danas? - Page 12 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 08.06.15 7:12

Alhambra je napisao/la:

baš dobro kažeš....prave agonije, al drugačije ih proživljavaš kad vidiš svjetlo na kraju tunela...kad vidiš cilj.
uz to, imala sam i jezivih privatnih agonija, nevezano uz posao, pa mi je tim bilo gore, ali ti problemi su se neočekivano brzo pozitivno riješili, pa je sad lakše...i idemo dalje

glavno da si ti ziva i zdrava, sve ostalo je zaostalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 7:12

Alhambra je napisao/la:
baš dobro kažeš....prave agonije, al drugačije ih proživljavaš kad vidiš svjetlo na kraju tunela...kad vidiš cilj.
uz to, imala sam i jezivih privatnih agonija, nevezano uz posao, pa mi je tim bilo gore, ali ti problemi su se neočekivano brzo pozitivno riješili, pa je sad lakše...i idemo dalje

ajoj, žemo ... drž se ... al da ... tako to nekako krene ... akd vrag krene srat, ide to sa svih strana i odjednom sve Kako smo danas? - Page 12 1425538829 al ako ti je utjeha, šta god bilo, na kraju se ipak svrši i krene nešto ljepše ... glavno je da čovjek ponovo nađe onaj mir i ravnotežu a onda ćeš se prisjećati svega sa zajebancijom ... nadam se da je ovo "privatno" nevezano za ičije narušavanje zdravlja a ako je bilo šta drugo, onda je rješivo i prolazno iako se na prvi mah tako ne čini

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 08.06.15 7:20

a vidi Orijon, nije ni dva mjeseca proslo od proslog javljanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 7:27

pizda je napisao/la:a vidi Orijon, nije ni dva mjeseca proslo od proslog javljanja...

i ja sam primijetila da je sve učestalija ... štać bit da se toliko raspisala ? Kako smo danas? - Page 12 501000107

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.06.15 7:29

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
baš dobro kažeš....prave agonije, al drugačije ih proživljavaš kad vidiš svjetlo na kraju tunela...kad vidiš cilj.
uz to, imala sam i jezivih privatnih agonija, nevezano uz posao, pa mi je tim bilo gore, ali ti problemi su se neočekivano brzo pozitivno riješili, pa je sad lakše...i idemo dalje

ajoj, žemo ... drž se ... al da ... tako to nekako krene ... akd vrag krene srat, ide to sa svih strana i odjednom sve Kako smo danas? - Page 12 1425538829  al ako ti je utjeha, šta god bilo, na kraju se ipak svrši i krene nešto ljepše ... glavno je da čovjek ponovo nađe onaj mir i ravnotežu a onda ćeš se prisjećati svega sa zajebancijom ... nadam se da je ovo "privatno" nevezano za ičije narušavanje zdravlja a ako je bilo šta drugo, onda je rješivo i prolazno iako se na prvi mah tako ne čini

nije, nitko nije bolestan, nitko nije umro, nisam se ni rastala, ...agonija je bila zbog problema posve druge naravi.
danas je moderno podnositi lažne kaznene prijave, pa se ti vadi kako znaš i umiješ, propišaj krv i satri se od muke i jada dok dokažeš da nisi kriv.
veliko hvala odvratnom društvu i jebeno ustrojenom sistemu što takve stvari omogućava.
no, kažem, riješeno je, onako kako i treba bit.....u duhu s istinom i kako god sada nekima izgleda da je gotovo....u stvari za njih tek počinje.
mač ima dvije oštrice!
a ja sam svoju jebeno naoštrila....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 08.06.15 7:37

Alhambra je napisao/la:
veliko hvala odvratnom društvu i jebeno ustrojenom sistemu što takve stvari omogućava.
no, kažem, riješeno je, onako kako i treba bit.....u duhu s istinom i kako god sada nekima izgleda da je gotovo....u stvari za njih tek počinje.
mač ima dvije oštrice!
a ja sam svoju jebeno naoštrila....

jebi im majku, nek pati gamad sugava...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 12 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.