kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.07.15 11:50

bosa sam u uredu, ajmee osjećajaaaa Kako smo danas? - Page 24 11484130
mislim, ne samo pod stolom...hodam tako okolo Kako smo danas? - Page 24 1619348112

saće i ostale kokoške Kako smo danas? - Page 24 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.07.15 5:27

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma ne boj se mace, pas koji laje ne gricka, hihi... uostalom, imas ti puno vise toga za rec od mace, znas kako jos kazu, snaga klade valja, a um caruje, pa caruj Kako smo danas? - Page 24 3111943984

ps. Cestitke sinu, tezak faks!

Kako smo danas? - Page 24 3111943984  Moj je um odavno na odmoru, a snaga se svaki dan izležava po kauču  Kako smo danas? - Page 24 1523192931 godine polako donose svoje nove čari.  Kako smo danas? - Page 24 439160543  Stavila sam peći tortu pa se imam još malo vremena hvaliti  Kako smo danas? - Page 24 11484130

I nije sin nego kćer,  zato sam još ponosnija,  a na nju sam inače izuzetno ponosna. Za vrijeme faksa lomila je nogu dva puta i sve stizala položiti, praktično se sama školovala jer je radila po nekoliko poslova istovremeno, bila demonstrator na faksu a sada već čeka ugovor u jednoj poznatoj firmi za koju preko student servisa radi već skoro godinu dana. Dijete pametno i vrijedno na mamu...  Kako smo danas? - Page 24 11484130

P.S. Imaš li kakvu vezu u metropoli da mi zaposliš sinka duginih boja?  Kako smo danas? - Page 24 439160543

ma ovo o snazi i umu sam se malo autoironijski narugala na svoj racun jer je moj osvrt (od nekidan )na tebe djelovao (s odmakom, i meni) kao osvrt lokalnog tabadzije na svjezu krv u kvartu... pa reko, ja sam glupa snaga, a tebi sam dodijelila um jer sam pratila neke stare teme na kojima si sudjelovala i dopadale su mi se... Kako smo danas? - Page 24 684758713
Mislim na duende.

Aha, znaci kcer, jos bolje:))))) svaka cast...
a sto se tice veza, jedva sam sebe zaposlila, nisam tip od veza ni u rijeci, a kamoli zagrebu... dugino drustvance koje znam u zagrebu su uglavnom freelenseri, glumci, kreatori, slikari, plesaci... eh, doduse, ovaj jedan je prije godinu dana postao stjuard u katar airlinesu i sad zivi u dohi... mogu njega pitat ako ce uzimati nove ljude...
Sta je sinak zavrsio?

Kako smo danas? - Page 24 3111943984  Ti si ako sam dobro shvatila riba a nama ribama raspoloženje ovisi na koju nogu ustanemo.  Kako smo danas? - Page 24 1523192931 Sad kad čitam što i kako sam pisala kao duende pitam se jesam li to zbilja ja pisala.  Kako smo danas? - Page 24 3111943984
Sinak je završio komparativnu književnost, filozofiju je položio sve ispite i zbog svađe sa prodekanom nije diplomirao, a najvažnije je što aktivno zna nekoliko jezika, engleski, njemački, francuski, talijanski i latinski i ako je još koji naučio u međuvremenu. A što se tiče veza i ja sam tu tanka, nigdje nikoga, pa još kad kažu da Hercegovci drmaju metropolom (napola sam Hercegovka, po tati  Kako smo danas? - Page 24 1523192931 )


nisi dobro shvatila.... ja sam satan himself u ćoroskopu  Kako smo danas? - Page 24 1523192931

Kako smo danas? - Page 24 VEmPUzc

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.07.15 8:02

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Kod nas ima i natjecanje za najljepši balkon, vrt i okućnicu..  Kako smo danas? - Page 24 684758713 

http://metkovic-news.com/news/dodijeljena-priznanja-i-nagrade-za-najljepsi-vrt-balkon-i-okucnicu/

Ja sam jedne davne godine dobila i zahvalnicu za uređenje vrta. Sad je to šikara, ali moj je.  Kako smo danas? - Page 24 11484130

koja si ti sa slika?? Kako smo danas? - Page 24 11484130

Nema mene tu. Jedne godine me je spopao entuzijazam pa sam travnjak pred kućom preorala (ne ja nego muž  Kako smo danas? - Page 24 1523192931 ) i napravila povrtnjak. Zbog sjene u kojoj se nalazi zbog bazge i susjedovih bambusa ništa nije uspjelo. Sad nam je tlaka ponovo posijati travnjak, treba oko toga puno raditi. Ne znam kako ljudi imaju vremena i volje, ja i moja vrjednija polovica smo se pravo ulijenili.  Kako smo danas? - Page 24 3111943984

ma posadi papriku..ona voli sjenovito i vlažno...a kod tebe topline ne fali

imat ćeš paprike za izvoz Kako smo danas? - Page 24 684758713

Ništa od paprika ni pamidora, sve je to obolilo, bacamo ih kokicama. Eto ti pa imaj ekološki uzgoj - ne koristimo pesticide pa sad moramo kupovati povrće tretirano bogzna čime.  Kako smo danas? - Page 24 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 08.07.15 8:04

Vel'ka Maca je napisao/la:


nisi dobro shvatila.... ja sam satan himself u ćoroskopu  Kako smo danas? - Page 24 1523192931

Kako smo danas? - Page 24 VEmPUzc

Znala sam da sam dobrica  Kako smo danas? - Page 24 3111943984 sad to ima crno na bijelo, a već ste me i beatificirali pa valjda ne trebam učiniti nikakvo čudo.  Kako smo danas? - Page 24 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 13:18

mene danas baš ide...
ujutro mi direktor da zadatak da umjesto njega sastavim Izvješće nadzornog inženjera za jedno gradilište na kojem nit sam nadzor, nit sam ikad bila. Odmah uletim u crveno!
Al, ok...pomislim, imam 1. privremenu situaciju, iz koje se vidi što je i koliko izvedeno, a imam i more svojih izvješća, samo promjenim podatke i sve šta treba, pa rekoh, ajd...oladi i otaljigaj to.
i napravim, i pošaljem mailom kud je trebalo.
stiže odgovor od službenice investitora (javno poduzeće) s primjerom nekog drugog izvješća, kojeg su dobili od nekog drugog nadzora, al s napomenom samo da vidim kak izgleda izvješće od nekih nadzornih inženjera, i da to djeluje puno ..puno ozbiljnije.
pogledam, i ne vidim ništa posebno u odnosu na moje, koje u takvoj formi, i u isto javno poduzeće, šaljem već 12 jebenih godina i uvijek je bilo dobro i korektno napravljeno, osim što je ovo sve napravljeno u obliku tablice, s more podataka, kopiranih iz samog računa i ugovora, koji se ionako šalju u prilogu i u originalu.
pa joj fino odgovorim...Ako ti se ne sviđa i misliš da izvješće treba nacifrati s tablicama, kopiranim dijelovima same Situacije, koja je ionako u prilogu, kopiranim dijelovima Ugovora i raznih Rješenja….razgovaraj s meni nadležnim.

nakon pola sata, evo maila...
Čula sam se sa XXXXXX. Da, želim da mi u buduće izvješća tak izgledaju.  
. Ak misliš da je to cifranje...e onda molim da nacifraš izvješće!"  

o nabijem ih na štiklu..i ovu kravetinu nedojebanu (stara frajla je, brkata,a  možda i kurata  Kako smo danas? - Page 24 1523192931 ), koja, zato što je popušila mjesto direktorice, liječi komplekse na meni...a i dišu, koji mi vječito na leđa tovari svoja sranja  Kako smo danas? - Page 24 3827417775

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 13:29

sorry, al počela čitati i prekinila ... ne mogu više o izvješčima i tablicama ... ovih dana ih pisala i malo sam ih štufa Kako smo danas? - Page 24 1523192931 jebote, u šta nam se posao pretvorio ko da to itko uopće čita ... dok radim pada mi na pamet ideja za satirični roman o svom poslu po uzoru na kishona

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 13:32

kišna glista je napisao/la:sorry, al počela čitati i prekinila ... ne mogu više o izvješčima i tablicama ... ovih dana ih pisala i malo sam ih štufa Kako smo danas? - Page 24 1523192931 jebote, u šta nam se posao pretvorio ko da to itko uopće čita ... dok radim pada mi na pamet ideja za satirični roman o svom poslu po uzoru na kishona

shvaćam te... zato ja tebe i kužim kad kažeš da ideš zidat gromaču Kako smo danas? - Page 24 1523192931 Kako smo danas? - Page 24 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 13:55

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sorry, al počela čitati i prekinila ... ne mogu više o izvješčima i tablicama ... ovih dana ih pisala i malo sam ih štufa Kako smo danas? - Page 24 1523192931 jebote, u šta nam se posao pretvorio ko da to itko uopće čita ... dok radim pada mi na pamet ideja za satirični roman o svom poslu po uzoru na kishona

shvaćam te... zato ja tebe i kužim kad kažeš da ideš zidat gromaču Kako smo danas? - Page 24 1523192931 Kako smo danas? - Page 24 2319274739

pa jebote, to mi je terapija .. radim nešto što ima smisla da imam osjećaj da mi je dan prošao u normalnom ponašanju a ne nenormalnom .. staviš kamen na kamen kako treba i on stoji ... i znaš zašto tako stoji ... prošetaš malo dalje, okreneš, a on i dalje stoji kako si ga stavio
a vamo slažeš popise normi, pravila, zakona,  pički materina i misliš si tko je ovdje lud i zašto to radiš ? ni ne okreneš se već izlaze novi i besmisleniji ... Kako smo danas? - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 14:03

il to kako me geologija obuzela svojski ... jebote, koliko nonsensa mi uložimo da izgradimo običnu kuću koju su oduvijek gradili ljudi a mi ga zakomplicirali u pm a nikad gore kuće nismo imali ... a vamo uzmeš čekić, odvališ po kamenu a ono u njemu savršenstvo graditeljstva u prirodi - kristal koji sam raste i nema ništa ljepše od njega ... jebate, nakrcala sam ih po uredu i onda parim oči na njima Kako smo danas? - Page 24 1523192931

ponekad ima više smisla pričati sa kamenjem nego sa nekim ljudima ... jebate, da dobijem na lotu i ne moram više raditi ne bi me nitko više vidio ... zavukla bi se u neko brdo i pričala samo sa kamenjem, lišćem, životinjama ... zato ih valjda i dovlačim toliko u kuću jer u tom svijetu sve nekako smisleno i čisto i nema pizdarija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 14:04

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sorry, al počela čitati i prekinila ... ne mogu više o izvješčima i tablicama ... ovih dana ih pisala i malo sam ih štufa Kako smo danas? - Page 24 1523192931 jebote, u šta nam se posao pretvorio ko da to itko uopće čita ... dok radim pada mi na pamet ideja za satirični roman o svom poslu po uzoru na kishona

shvaćam te... zato ja tebe i kužim kad kažeš da ideš zidat gromaču Kako smo danas? - Page 24 1523192931 Kako smo danas? - Page 24 2319274739

pa jebote, to mi je terapija .. radim nešto što ima smisla da imam osjećaj da mi je dan prošao u normalnom ponašanju a ne nenormalnom  .. staviš kamen na kamen kako treba i on stoji ... i znaš zašto tako stoji ... prošetaš malo dalje, okreneš, a on i dalje stoji kako si ga stavio
a vamo slažeš popise normi, pravila, zakona,  pički materina i misliš si tko je ovdje lud i zašto to radiš ? ni ne okreneš se već izlaze novi i besmisleniji ... Kako smo danas? - Page 24 11484130

a meni je terapija uć zvijerima u kuću i bit dijelom njihovog čopora, u našem zajedničkom brlogu pričamo kako tko zna i razumijemo se ....to mi je antistres terapija
nakon današnjih stresova...baš to mi treba Kako smo danas? - Page 24 722450574

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 14:14

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sorry, al počela čitati i prekinila ... ne mogu više o izvješčima i tablicama ... ovih dana ih pisala i malo sam ih štufa Kako smo danas? - Page 24 1523192931 jebote, u šta nam se posao pretvorio ko da to itko uopće čita ... dok radim pada mi na pamet ideja za satirični roman o svom poslu po uzoru na kishona

shvaćam te... zato ja tebe i kužim kad kažeš da ideš zidat gromaču Kako smo danas? - Page 24 1523192931 Kako smo danas? - Page 24 2319274739

pa jebote, to mi je terapija .. radim nešto što ima smisla da imam osjećaj da mi je dan prošao u normalnom ponašanju a ne nenormalnom  .. staviš kamen na kamen kako treba i on stoji ... i znaš zašto tako stoji ... prošetaš malo dalje, okreneš, a on i dalje stoji kako si ga stavio
a vamo slažeš popise normi, pravila, zakona,  pički materina i misliš si tko je ovdje lud i zašto to radiš ? ni ne okreneš se već izlaze novi i besmisleniji ... Kako smo danas? - Page 24 11484130

a meni je terapija uć zvijerima u kuću i bit dijelom njihovog čopora, u našem zajedničkom brlogu pričamo kako tko zna i razumijemo se ....to mi je antistres terapija
nakon današnjih stresova...baš to mi treba Kako smo danas? - Page 24 722450574

bome i meni ... danas me baš svojski uzrujalo ono što sam išla čitati o nemajki ... a znam da sam osjetljiva na takve stvar i da sam si ukinula i tv i portale jer nemrem više slušati ljudske budalaštine ... al baš nemrem Kako smo danas? - Page 24 1425538829 ne možeš pomoći, ne možeš ništa promijeniti a samo se uzrujaš ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 14:16

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

shvaćam te... zato ja tebe i kužim kad kažeš da ideš zidat gromaču Kako smo danas? - Page 24 1523192931 Kako smo danas? - Page 24 2319274739

pa jebote, to mi je terapija .. radim nešto što ima smisla da imam osjećaj da mi je dan prošao u normalnom ponašanju a ne nenormalnom  .. staviš kamen na kamen kako treba i on stoji ... i znaš zašto tako stoji ... prošetaš malo dalje, okreneš, a on i dalje stoji kako si ga stavio
a vamo slažeš popise normi, pravila, zakona,  pički materina i misliš si tko je ovdje lud i zašto to radiš ? ni ne okreneš se već izlaze novi i besmisleniji ... Kako smo danas? - Page 24 11484130

a meni je terapija uć zvijerima u kuću i bit dijelom njihovog čopora, u našem zajedničkom brlogu pričamo kako tko zna i razumijemo se ....to mi je antistres terapija
nakon današnjih stresova...baš to mi treba Kako smo danas? - Page 24 722450574

bome i meni ... danas me baš svojski uzrujalo ono što sam išla čitati o nemajki ... a znam da sam osjetljiva na takve stvar i da sam si ukinula i tv i portale jer nemrem više slušati ljudske budalaštine ... al baš nemrem Kako smo danas? - Page 24 1425538829  ne možeš pomoći, ne možeš ništa promijeniti a samo se uzrujaš ...

ja sam odlučila više ne čitati o tome, jer što dalje, to sam bjesnija...al kad sam tuka išla komentirat te članke na FB, sad mi samo izleću notifikacije, ko lude...kako to ugasit?!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 14:40

Alhambra je napisao/la:

ja sam odlučila više ne čitati o tome, jer što dalje, to sam bjesnija...al kad sam tuka išla komentirat te članke na FB, sad mi samo izleću notifikacije, ko lude...kako to ugasit?!

tamo na obavjestima kurzorom pređi desnom stranom obavjesti, pojavi ti se kružić i križić ... klikni križić da ne primaš više obavjesti

ja to redovno napravim ako komentiram neku temu koja mi dignula živac ... kažem šta imam i odmah isključim i ne vraćam se na nju i ne zanima me šta će drugi reć ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 17:53

Alhambra je napisao/la:mene danas baš ide...
ujutro mi direktor da zadatak da umjesto njega sastavim Izvješće nadzornog inženjera za jedno gradilište na kojem nit sam nadzor, nit sam ikad bila. Odmah uletim u crveno!
Al, ok...pomislim, imam 1. privremenu situaciju, iz koje se vidi što je i koliko izvedeno, a imam i more svojih izvješća, samo promjenim podatke i sve šta treba, pa rekoh, ajd...oladi i otaljigaj to.
i napravim, i pošaljem mailom kud je trebalo.
stiže odgovor od službenice investitora (javno poduzeće) s primjerom nekog drugog izvješća, kojeg su dobili od nekog drugog nadzora, al s napomenom samo da vidim kak izgleda izvješće od nekih nadzornih inženjera, i da to djeluje puno ..puno ozbiljnije.
pogledam, i ne vidim ništa posebno u odnosu na moje, koje u takvoj formi, i u isto javno poduzeće, šaljem već 12 jebenih godina i uvijek je bilo dobro i korektno napravljeno, osim što je ovo sve napravljeno u obliku tablice, s more podataka, kopiranih iz samog računa i ugovora, koji se ionako šalju u prilogu i u originalu.
pa joj fino odgovorim...Ako ti se ne sviđa i misliš da izvješće treba nacifrati s tablicama, kopiranim dijelovima same Situacije, koja je ionako u prilogu, kopiranim dijelovima Ugovora i raznih Rješenja….razgovaraj s meni nadležnim.

nakon pola sata, evo maila...
Čula sam se sa XXXXXX. Da, želim da mi u buduće izvješća tak izgledaju.  
. Ak misliš da je to cifranje...e onda molim da nacifraš izvješće!"  

o nabijem ih na štiklu..i ovu kravetinu nedojebanu (stara frajla je, brkata,a  možda i kurata  Kako smo danas? - Page 24 1523192931 ), koja, zato što je popušila mjesto direktorice, liječi komplekse na meni...a i dišu, koji mi vječito na leđa tovari svoja sranja  Kako smo danas? - Page 24 3827417775

droljetina

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 17:54

kak si? pa tak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 19:38

Vel'ka Maca je napisao/la:kak si? pa tak.

ja isto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 09.07.15 20:47

Koga još zanima kako je gerijatrija.  Kako smo danas? - Page 24 5591816

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 10.07.15 6:28

saznala da sam primljena na stručno osposobljavanje......nisam se nadala iskreno.....
posao je zaista (kako mi kažu neki koji znaju o čemu se radi) pis of kejk......
i da imala sam vezu....slučaju vezu preko dobre poznanice.....
uglavnom valjda za mjesec dana počinjem radit..... Kako smo danas? - Page 24 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.07.15 6:33

Lena je napisao/la:saznala da sam primljena na stručno osposobljavanje......nisam se nadala iskreno.....
posao je zaista (kako mi kažu neki koji znaju o čemu se radi) pis of kejk......
i da imala sam vezu....slučaju vezu preko dobre poznanice.....
uglavnom valjda za mjesec dana počinjem radit..... Kako smo danas? - Page 24 3384354616

odlično, Lena... Kako smo danas? - Page 24 684758713
o čemu se radi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 10.07.15 6:38

Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:saznala da sam primljena na stručno osposobljavanje......nisam se nadala iskreno.....
posao je zaista (kako mi kažu neki koji znaju o čemu se radi) pis of kejk......
i da imala sam vezu....slučaju vezu preko dobre poznanice.....
uglavnom valjda za mjesec dana počinjem radit..... Kako smo danas? - Page 24 3384354616

odlično, Lena... Kako smo danas? - Page 24 684758713
o čemu se radi?

jedna državna služba.....samo mislim da neću previše struke tu naučit.....više zakončine  Kako smo danas? - Page 24 11484130
al možda bi mogla sama uz priju koja radi sve....od temelja do krova.....itd.
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 10.07.15 6:40

a i danas me pozvala još jedna firma na razgovor za stručno....otići ću čisto da vidim šta to oni pitaju....
ali prihvatit ću državno stručno.....to se zna samo 1 godina i frc.....mislim da tu nema šanse za ostanak.....
a za godinu kako bude....valjda će se nešto dovaljat do mene  Kako smo danas? - Page 24 11484130

idem po spizu.... Kako smo danas? - Page 24 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 10.07.15 7:47

dobro je Leno, vec te i po struci znaju i ganjaju...Kako smo danas? - Page 24 684758713 Drzim fige a Antisi, roge...Kako smo danas? - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.07.15 7:51

Lena je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Lena je napisao/la:saznala da sam primljena na stručno osposobljavanje......nisam se nadala iskreno.....
posao je zaista (kako mi kažu neki koji znaju o čemu se radi) pis of kejk......
i da imala sam vezu....slučaju vezu preko dobre poznanice.....
uglavnom valjda za mjesec dana počinjem radit..... Kako smo danas? - Page 24 3384354616

odlično, Lena... Kako smo danas? - Page 24 684758713
o čemu se radi?

jedna državna služba.....samo mislim da neću previše struke tu naučit.....više zakončine  Kako smo danas? - Page 24 11484130
al možda bi mogla sama uz priju koja radi sve....od temelja do krova.....itd.

znači, krojit subdine investitorima Kako smo danas? - Page 24 684758713

Plovak, jes čuo?
imaš vezu u Solinu Kako smo danas? - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 10.07.15 8:56

Čestitke Leni.  Kako smo danas? - Page 24 684758713 Dobri radnici čak i u ovoj Nedođiji mogu naći posao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 10.07.15 9:02

metilda je napisao/la:Čestitke Leni.  Kako smo danas? - Page 24 684758713 Dobri radnici čak i u ovoj Nedođiji mogu naći posao.

dobri? Jos se nije ni oprobala u struci Kako smo danas? - Page 24 1523192931 , to joj je sve zahvaljujuci Antisinoj reputaciji majstora betonskih gredica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 24 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.