kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 7:56

Lena je napisao/la:maco ja ne sumnjam u tebe.....ako to i ode kvragu ima posla.....
zajeb je šta se ne može puno birat,ali uvijek ima nešto za vridne.....

uvijek se moze bavit prostitucijom. To je prednost vas zena koje je bog obdarijo adekvatnim organima koje muskarci nemaju. Naprimjer slezena, gusteraca i sl...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 8:01

kakvi shokovi Blitvice, nema sta vise apstinirati siroce Svilena, samo joj kretanja treba. Treba hodati najprije laganim a onda sve brzim korakom. Kad joj se guzovi jednom zalelulaju, dalje sve ide po inerciji. Ko da ima propeler pozadi a kile se samo tope. Kad zena dodje u tu fazu moze izgubit po dvadeset kila tijekom veceri...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 8:05

Vel'ka Maca je napisao/la:

danas sam dva sata cekala u mupu da bi podigla novu osobnu. Dobila sam e-oi, elektronsku sa pinovima i instrukcijama za softvere i ostale picke mile materine... cemu mi sluzi ta elektronska? Znam da se s njom mogu registrirati kao e gradjanin i doma printati domovnice, rodne listove i slicno... ali cemu jos?

sta sa novom osobnom mozes doma otvorit manufakturu i izdavati domovnice i krsne listove? Onda maticni uredi mogu stavit kljuc u bravu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 10:12

Danas smo se bacili na neugodan posao klanja i čišćenja kokica iz domaće proizvodnje. Ovo ne bih smjela napisati na ONOM forumu, razapeli bi me.  Kako smo danas? - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 10:23

metilda je napisao/la:Danas smo se bacili na neugodan posao klanja i čišćenja kokica iz domaće proizvodnje. Ovo ne bih smjela napisati na ONOM forumu, razapeli bi me.  Kako smo danas? - Page 18 1523192931

sta ti koljes kokosi iz domace proizvodnje? Odi dat ruku Manitoj Glisti, i ona to sve obavlja rucno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 10:27

pizda je napisao/la:kakvi shokovi Blitvice, nema sta vise apstinirati siroce Svilena, samo joj kretanja treba. Treba hodati najprije laganim a onda sve brzim korakom. Kad joj se guzovi jednom zalelulaju, dalje sve ide po inerciji. Ko da ima propeler pozadi a kile se samo tope. Kad zena dodje u tu fazu moze izgubit po dvadeset kila tijekom veceri...
pa neće se izgladnjivati... u ovoj dijeti možeš jesti do mile volje namirnice koje su dozvoljene... Kako smo danas? - Page 18 684758713
naravno, obavezno je pješačenje barem 20 minuta dnevno, ali se mršavi i bez tog propelera...  Kako smo danas? - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 10:30

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:kakvi shokovi Blitvice, nema sta vise apstinirati siroce Svilena, samo joj kretanja treba. Treba hodati najprije laganim a onda sve brzim korakom. Kad joj se guzovi jednom zalelulaju, dalje sve ide po inerciji. Ko da ima propeler pozadi a kile se samo tope. Kad zena dodje u tu fazu moze izgubit po dvadeset kila tijekom veceri...
pa neće se izgladnjivati... u ovoj dijeti možeš jesti do mile volje namirnice koje su dozvoljene... Kako smo danas? - Page 18 684758713
naravno, obavezno je pješačenje barem 20 minuta dnevno, ali se mršavi i bez tog propelera...  Kako smo danas? - Page 18 11484130

da pogodim, namirnice koje su dozvolite su onaj rizin stiropor, sirova blitva i jos sirovija mrkva. Jebes taku dijetu Blitvice, za nju su znale jos nase prabake. Mesa treba jest, na kile! Uz to i cvaraka, krvavica, speka masnoga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 10:33

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:kakvi shokovi Blitvice, nema sta vise apstinirati siroce Svilena, samo joj kretanja treba. Treba hodati najprije laganim a onda sve brzim korakom. Kad joj se guzovi jednom zalelulaju, dalje sve ide po inerciji. Ko da ima propeler pozadi a kile se samo tope. Kad zena dodje u tu fazu moze izgubit po dvadeset kila tijekom veceri...
pa neće se izgladnjivati... u ovoj dijeti možeš jesti do mile volje namirnice koje su dozvoljene... Kako smo danas? - Page 18 684758713
naravno, obavezno je pješačenje barem 20 minuta dnevno, ali se mršavi i bez tog propelera...  Kako smo danas? - Page 18 11484130

da pogodim, namirnice koje su dozvolite su onaj rizin stiropor, sirova blitva i jos sirovija mrkva. Jebes taku dijetu Blitvice, za nju su znale jos nase prabake. Mesa treba jest, na kile! Uz to i cvaraka, krvavica, speka masnoga...
greška kao kuća...  Kako smo danas? - Page 18 3601362807
dozvoljene su neograničene količine (nemasnog) mesa, posnog sira, jogurta i jaja...povrće se jede samo na intervale, voće je zabranjeno, također i riža, tjestenine i naravno masnoće... od žitarica su dozvoljene samo zobene mekinje... dijeta kao stvorena za mesoždere   Kako smo danas? - Page 18 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 10:37

btw je napisao/la:
greška kao kuća...  Kako smo danas? - Page 18 3601362807
dozvoljene su neograničene količine (nemasnog) mesa, posnog sira, jogurta i jaja...povrće se jede samo na intervale, voće je zabranjeno, također i riža, tjestenine i naravno masnoće... od žitarica su dozvoljene samo zobene mekinje... dijeta kao stvorena za mesoždere   Kako smo danas? - Page 18 1656216332

znaci mos lupat po govedini, piletini, jest posni sir i zobene mekinje. Ne izgleda mi to bas privlacno, nije ni cudo da se te dijete bas ne prihvacaju najbolje... Kako smo danas? - Page 18 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 10:47

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

danas sam dva sata cekala u mupu da bi podigla novu osobnu. Dobila sam e-oi, elektronsku sa pinovima i instrukcijama za softvere i ostale picke mile materine... cemu mi sluzi ta elektronska? Znam da se s njom mogu registrirati kao e gradjanin i doma printati domovnice, rodne listove i slicno... ali cemu jos?

sta sa novom osobnom mozes doma otvorit manufakturu i izdavati domovnice i krsne listove? Onda maticni uredi mogu stavit kljuc u bravu...

ma imaš stranicu e-građanin gdje je se možeš registrirat I u FINI, ali ako imaš I tu E-oi moš pristupit... a na toj stranici imaš više o tome koje si dokumente moš printat sam... nemoš svbe, ali neke moš...

ovo je stranica od nove osobne: http://www.eid.hr/
treba ti pun curac srtanja, čak I neki USB čitač pametnih kartica da bi ju mogao koristiti I pokrenuti, ali mi nije jasno - ZAŠTO - šta dobivam sa time... koje mi koristi od toga... ma ne bum ja niš prčkala, bumo mi sve po starom.
I vrijedi opet I samo pet godina!!!!! dakle za pet godina ću opet morat izgubit 4 sata po MUPOVIMA/SUPOVIMA u redu... ne volim birokratiju bre - zato si nisam ni prezime promijenila, još uvijek imam I svoje I od bivšeg muža... kad sam nazvala matični da mi kaže šta je potrebno za vraćanje na djevojačko prezime - pozlilo mi od čekanja, načekavanja I birokratije... nebum ja nip menjala... bum bila supruga voljenog supruga dok me smrt ne rastavi od života.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 10:50

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
greška kao kuća...  Kako smo danas? - Page 18 3601362807
dozvoljene su neograničene količine (nemasnog) mesa, posnog sira, jogurta i jaja...povrće se jede samo na intervale, voće je zabranjeno, također i riža, tjestenine i naravno masnoće... od žitarica su dozvoljene samo zobene mekinje... dijeta kao stvorena za mesoždere   Kako smo danas? - Page 18 1656216332

znaci mos lupat po govedini, piletini, jest posni sir i zobene mekinje. Ne izgleda mi to bas privlacno, nije ni cudo da se te dijete bas ne prihvacaju najbolje... Kako smo danas? - Page 18 1523192931
i povrće (osim graha i graška) u određenom periodu...
nema jednostavne i lagane dijete... Kako smo danas? - Page 18 684758713  
u ovoj si barem stalno sit, a mršaviš...još jedna prednost ove dijete je što se prilikom gubitka većeg broja kilograma ne gubi mišićna masa, pa nema mlohave kože koja je redovna posljedica dijeta koje se baziraju na voću povrću i brojanju kalorija...  pa kud ćeš bolju dijetu  Kako smo danas? - Page 18 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 10:52

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
greška kao kuća...  Kako smo danas? - Page 18 3601362807
dozvoljene su neograničene količine (nemasnog) mesa, posnog sira, jogurta i jaja...povrće se jede samo na intervale, voće je zabranjeno, također i riža, tjestenine i naravno masnoće... od žitarica su dozvoljene samo zobene mekinje... dijeta kao stvorena za mesoždere   Kako smo danas? - Page 18 1656216332

znaci mos lupat po govedini, piletini, jest posni sir i zobene mekinje. Ne izgleda mi to bas privlacno, nije ni cudo da se te dijete bas ne prihvacaju najbolje... Kako smo danas? - Page 18 1523192931
i povrće (osim graha i graška) u određenom periodu...
nema jednostavne i lagane dijete... Kako smo danas? - Page 18 684758713  
u ovoj si barem stalno sit, a mršaviš...još jedna prednost ove dijete je što se prilikom gubitka većeg broja kilograma ne gubi mišićna masa, pa nema mlohave kože koja je redovna posljedica dijeta koje se baziraju na voću povrću i brojanju kalorija...  pa kud ćeš bolju dijetu  Kako smo danas? - Page 18 3601362807

bumo probali poslije nove godine kad ovoj trenutno dam dovoljno vremena da profunkcionira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 10:52

ih da je samo promijeniti prezime... nakon toga treba mijenjati sve dokumente, bankovne kartice, a ako imaš nekretninu i stanje u katastru i zemljišniku... to je puuun kufer hodanja i tlake... čemu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 10:54

btw je napisao/la:ih da je samo promijeniti prezime... nakon toga treba mijenjati sve dokumente, bankovne kartice, a ako imaš nekretninu i stanje u katastru i zemljišniku... to je puuun kufer hodanja i tlake... čemu?

zato ja stalno imam isto prezime...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 10:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
treba ti pun curac srtanja, čak I neki USB čitač pametnih kartica da bi ju mogao koristiti I pokrenuti, ali mi nije jasno - ZAŠTO - šta dobivam sa time... koje mi koristi od toga... ma ne bum ja niš prčkala, bumo mi sve po starom.


sad ce murjaci morat imat informaticko obrazovanje. Mogu primat i mito ako plate porez...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 11:13

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
treba ti pun curac srtanja, čak I neki USB čitač pametnih kartica da bi ju mogao koristiti I pokrenuti, ali mi nije jasno - ZAŠTO - šta dobivam sa time... koje mi koristi od toga... ma ne bum ja niš prčkala, bumo mi sve po starom.


sad ce murjaci morat imat informaticko obrazovanje. Mogu primat i mito ako plate porez...
za sad su dobili kamere, kasnije će se obrazovati...  Kako smo danas? - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 06.10.15 13:26

pizda je napisao/la:kakvi shokovi Blitvice, nema sta vise apstinirati siroce Svilena, samo joj kretanja treba. Treba hodati najprije laganim a onda sve brzim korakom. Kad joj se guzovi jednom zalelulaju, dalje sve ide po inerciji. Ko da ima propeler pozadi a kile se samo tope. Kad zena dodje u tu fazu moze izgubit po dvadeset kila tijekom veceri...
To ja prakticiram zadnjih 20 dana,i odma skinula 3-4 kg...
Nemam ja živaca za dijete, ne da mi se
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.10.15 13:38

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:kakvi shokovi Blitvice, nema sta vise apstinirati siroce Svilena, samo joj kretanja treba. Treba hodati najprije laganim a onda sve brzim korakom. Kad joj se guzovi jednom zalelujaju, dalje sve ide po inerciji. Ko da ima propeler pozadi a kile se samo tope. Kad zena dodje u tu fazu moze izgubit po dvadeset kila tijekom veceri...
To ja prakticiram zadnjih 20 dana,i odma skinula 3-4 kg...
Nemam ja živaca za dijete, ne da mi se

jel ti se guzovi lelujaju?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.10.15 13:46

kao prvo ne mogu vjerovat da se nekog sistema pridržavam duže od dva tjedna... možda I bude nešto od mene...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 07.10.15 7:57

Vel'ka Maca je napisao/la:kao prvo ne mogu vjerovat da se nekog sistema pridržavam duže od dva tjedna... možda I bude nešto od mene...

ufuraj se da si filmska glumica, one dobijaju i gube kilazu vec prema ulozi. Posto to shvacaju profesijonalno, nikakvog problema nemaju, ide ko alva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.10.15 10:26

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:kao prvo ne mogu vjerovat da se nekog sistema pridržavam duže od dva tjedna... možda I bude nešto od mene...

ufuraj se da si filmska glumica, one dobijaju i gube kilazu vec prema ulozi. Posto to shvacaju profesijonalno, nikakvog problema nemaju, ide ko alva...

nema mi druge. samo brijem da sam se ufurala u ulogu king konga a ne plavuše s harvarda Kako smo danas? - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.10.15 10:31

Odlicno!


Btw, prijavila sam se kod Kica na forum. Tamo su i Sarita i Lastica, a mozda dodje i nasa Dromsilina. Bilo bi fino.
Da li je neko saznao zasto nas je Glistonija ostavila same i usamljete, kao sirocice?
Ako smo joj dosadili, ok, procice, nedostajacemo joj vec. Kako smo danas? - Page 18 F24sqg

Hajde se i vi prijavite kod Kica. Nemojte sad kukati kako vam je ovde super. Sta fali da se i tamo prijavite. Moze se pisati i tu i tamo.

Pipika, ako se ti prijavis, svi ce se prijaviti. Ako ti pocnes nesto srati (pardon my french) onda niko nece hteti.  Kako smo danas? - Page 18 309394051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 07.10.15 10:41

cat_claw je napisao/la:Odlicno!


Btw, prijavila sam se kod Kica na forum. Tamo su i Sarita i Lastica, a mozda dodje i nasa Dromsilina. Bilo bi fino.
Da li je neko saznao zasto nas je Glistonija ostavila same i usamljete, kao sirocice?
Ako smo joj dosadili, ok, procice, nedostajacemo joj vec. Kako smo danas? - Page 18 F24sqg

Hajde se i vi prijavite kod Kica. Nemojte sad kukati kako vam je ovde super. Sta fali da se i tamo prijavite. Moze se pisati i tu i tamo.

Pipika, ako se ti prijavis, svi ce se prijaviti. Ako ti pocnes nesto srati (pardon my french) onda niko nece hteti.  Kako smo danas? - Page 18 309394051

ja sam ovdje moderator a tamo bi bijo obican forumas. Ne mere...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 07.10.15 10:41

ko je taj Kico uostalom? Kako smo danas? - Page 18 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.10.15 10:50

pizda je napisao/la:

ja sam ovdje moderator a tamo bi bijo obican forumas. Ne mere...


Znala sam da ces se pokakati na ovaj moj umilni predlog, gade! Kako smo danas? - Page 18 30caqzl

Kic je stari Iskonov forumas. Pisao je cak malo i na kultnima. Ali vecinom po nekim drugim podforumima. Super je decko. Kako smo danas? - Page 18 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 18 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.