kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 11.12.15 11:19

Alhambra je napisao/la:
propolis je napisao/la:vi samo o seksu  lizanju ostalim raznim radnjama i o drugim forumima
a i uzeli samo crnu i bijelu  kao sinonim za zivot ..jasno uz dopustenje mjesanja istih pa ispade da je zivot 50 nijansi sive

dovoljno je pogledati danas kroz prozor i vidi se kako je zivot obojan

istina na pocetku prvo se susretnes sa bijelom bljestavom kada si izbacen iz mamice u ovaj zivot pa otvoris okice a ono bljestavo bijelo svijetlo kao i crna na kraju u trenutku kada ti se oci sklope  s tim da bijela i crna uopce nisu ni boje Kako smo danas? - Page 35 2733991369 

 gdje je nogica

jel me netko tražio? Kako smo danas? - Page 35 3015220106

stvarno je to frka jadnoj djeci. Rode se i odmah ih obasja agresivno jaka svijetlost. Nije ni cudo sto placu kad su shokirati. Svijetlost bi trebala biti prigusena, lagana muzika, diskretan light show u pozadini i djeca bi se radjala sa veseljem...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 11.12.15 18:49

nije te trazio ..da te je trazio vjeruj da bi te nasao Kako smo danas? - Page 35 684758713 

 sto sekikica tice sokiraju ih stalno ..
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 12.12.15 10:21

danas smo naspavano i dobro...  Kako smo danas? - Page 35 684758713
prvi put kuhamo kiseli kupus što smo ga sami napravili...  Kako smo danas? - Page 35 684758713
osjećamo se jako korisno...   Kako smo danas? - Page 35 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 10:04

daklem, 2011 mi se brat ženio... bilo je to vjenčanje od 80ak ljudi, ali više kao jedna opuštena zabavica nego protokolarno vjenčanje... imali su DJa - pero despero koji je puštao repertoar iz palacha u najboljim godinama I svirali su im mandrili jedno desetak pjesmica jer su im prijatelji.
i tako je ta 2011a bila razdoblje mojih ne tako svijetlih dana, na tom sam se vjenčanju baš dobro provela i naskakala sam se na tu odličnu mjuzu... nisam ni primjetila kad mi se pripicoknuo marov frend koji je cijelu večer plesao sa mnom. to mi je marov njdraži frend. zgodan je ali ono što je najljepše kod njega, ima nevjerojatno smirućuju energiju... on, ko zen majstor... tip je totalni cooler. i tako smo mi plesali cijelu večer, kreveljili se jedno drugome i baš je neka dobra vibra bila... no, u ponoć i pol sam trebala odfurati baku doma i nisam se više htjela vraćati u kostrenu na pir... na rastanku mi je taj moj plesač, marov frend, cooler i zen majstor, dao svoju vizitku kao da mu se javim...
ja kao glupo žensko nism znala šta bi s tom vizitkom, odnosno bil mu se javljala, odnosno što je on htio s tim potezom meni reć. uvijek sam jako glupa i sramežljiva kad ne treba.
ali, on je kao muško, ko muško, tu večer kad sam ja otišla doma, pozvao drugu djevojčicu da pleše s njim... ostalo je povijest, danas mu je ona žena i rodila mu je prekrasnu djevojčicu koja danas ima godinu i pol.

e sad, bili oni jučer kao familija svi na tom partyju od brata... nakon nekog vremena, žena otišla doma s dijetom, a on ostao. da se razumijemo - žena mu je prejebeno super osoba i njih dvoje su mi tako genijalan par. ali.
on je opet cijelu noć proveo sa mnom i napričali se mi o svemu i svačemu... ali to je ona spika kad s nekim klikneš, kad struji užasno pozitivna, spontana i opuštajuća energija... kad s nekim pričaš kao da ga cijeli život znaš i jako ste si dobri.
u jednom trenutku je on mene pitao da mu dam broj mobitela. izdiktirala ja mob i sad on mene zove da mi ostavi svoj broj, a ja sam bila toliko cuga da držim mobitel u rukama koji zvoni, vidim nepoznat broj i ko kreten se čudim tko bi to mogao biti... i pitm ga - šta si to ti?!?!?!? uglavnom, ja sam prilično naiva... i pita on mene u jednom trenutku tih naših ispovjedi - zašto se nisi javila onda? ja odgovaram najprirodnije i najopuštenije - bila sam u kurcu u to vrijeme... i dalje nastavljamo ćakulati.

e sad mene zanima - šta će njemu moj broj mobitela, šta se on raspitivao šta ga nisam zvala (kad se on lijepo pobrinuo da mu ostatak večeri ne prođe suva kurca) i šta on koji kuracu uopće ono, ne?

da se razumijemo - ne pada mi na pamet petljat išta ikada više sa oženjenima i roditeljima sitne dječice, a pogotovo kad je dvoje tako super ljudi u kombinaciji... pitala sam brata šta mu to treba značiti - pa mi je on rekao, ma dejo za tebe uvijek kaže kako se lijepo s tobom napriča... želi čovjek razgovarati... da li je brat u pravu - jesam li ja zbrijala?
il smo svi bili previse pijani pa su nam svakave pizdarije padale na pamet...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 10:05

šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 10:39

Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

tamo najavila, ovdje pastirala... Kako smo danas? - Page 35 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 10:43

Vel'ka Maca je napisao/la:

e sad mene zanima - šta će njemu moj broj mobitela, šta se on raspitivao šta ga nisam zvala (kad se on lijepo pobrinuo da mu ostatak večeri ne prođe suva kurca) i šta on koji kuracu uopće ono, ne?

da se razumijemo - ne pada mi na pamet petljat išta ikada više sa oženjenima i roditeljima sitne dječice, a pogotovo kad je dvoje tako super ljudi u kombinaciji... pitala sam brata šta mu to treba značiti - pa mi je on rekao, ma dejo za tebe uvijek kaže kako se lijepo s tobom napriča... želi čovjek razgovarati... da li je brat u pravu - jesam li ja zbrijala?
il smo svi bili previse pijani pa su nam svakave pizdarije padale na pamet...

nije njemu samo do pricanja, interesantna si mu sve tako debela. Lik je ocito nezadovoljan komunikacijom sa supruznicom a i valnim duzinama izmedju njih dvoje. Sa tobom se puno bolje osjeca i misli da je to ono pravo. To ti je odgovor a sto ces sa tim kapitalom ti sama odluci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 11:09

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

e sad mene zanima - šta će njemu moj broj mobitela, šta se on raspitivao šta ga nisam zvala (kad se on lijepo pobrinuo da mu ostatak večeri ne prođe suva kurca) i šta on koji kuracu uopće ono, ne?

da se razumijemo - ne pada mi na pamet petljat išta ikada više sa oženjenima i roditeljima sitne dječice, a pogotovo kad je dvoje tako super ljudi u kombinaciji... pitala sam brata šta mu to treba značiti - pa mi je on rekao, ma dejo za tebe uvijek kaže kako se lijepo s tobom napriča... želi čovjek razgovarati... da li je brat u pravu - jesam li ja zbrijala?
il smo svi bili previse pijani pa su nam svakave pizdarije padale na pamet...

nije njemu samo do pricanja, interesantna si mu sve tako debela. Lik je ocito nezadovoljan komunikacijom sa supruznicom a i valnim duzinama izmedju njih dvoje. Sa tobom se puno bolje osjeca i misli da je to ono pravo. To ti je odgovor a sto ces sa tim kapitalom ti sama odluci...

ma i meni se tako čini, biži-biži.... biži, daleko od toga svega skupa... ali da sam se baš dobro osjećala, jesam, ima neke dobre kemije među nama.
ma mi ćemo kao u markezovoj ljubavi u doba kolere, ostvariti našu ljubav sa 80 Kako smo danas? - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 11:16

Vel'ka Maca je napisao/la:

ma i meni se tako čini, biži-biži.... biži, daleko od toga svega skupa... ali da sam se baš dobro osjećala, jesam, ima neke dobre kemije među nama.
ma mi ćemo kao u markezovoj ljubavi u doba kolere, ostvariti našu ljubav sa 80 Kako smo danas? - Page 35 1523192931  

poznavajuci tebe, lomit cete stolove istu vecer kad svrati k tebi. Znas onu staru "nikad ne reci bizi-bizi"... Kako smo danas? - Page 35 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 14.12.15 11:32

Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?
jedan savjet koji bi mogli svi koji su u braku prihvatiti

kada te nazove ljepo mu reci da procita prvo knjigu

PET JEZIKA LJUBAVI od Geri Cepmena

nije betristika vec vrlo interesantna knjizica   / moze se skinuti i sa neta ili citati direktno /

a pitanje koje si postavila ..smjesno da pitas kada i sama znas odgovor

Kako smo danas? - Page 35 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:00

hvala vam na komentarima dečkovi Kako smo danas? - Page 35 684758713
neću mu se javiti ako me bude zvao...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:01

Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:03

Vel'ka Maca je napisao/la:hvala vam na komentarima dečkovi Kako smo danas? - Page 35 684758713
neću mu se javiti ako me bude zvao...

Javi se i budi direktna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:04

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

pa inače me strUh - šta ako ja brijem nešto što on ne brije... ono, sramotica Kako smo danas? - Page 35 11484130
ali stvarno si više ne želim zajebancije sa oženitima... a pogotovo s malim kikićima... jednom sam totalno slučajno bila upletena u takvu zavrzlamu i nikada više, nikada!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:05

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:hvala vam na komentarima dečkovi Kako smo danas? - Page 35 684758713
neću mu se javiti ako me bude zvao...

Javi se i budi direktna.

dobro Kako smo danas? - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

pa inače me strUh - šta ako ja brijem nešto što on ne brije... ono, sramotica Kako smo danas? - Page 35 11484130
ali stvarno si više ne želim zajebancije sa oženitima... a pogotovo s malim kikićima... jednom sam totalno slučajno bila upletena u takvu zavrzlamu i nikada više, nikada!

A bolja je solucija izbjegavati ga, a čovjek te možda doista cijeni kao dobrog druga???? Mislim, neka se i osramotiš, pa što?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:hvala vam na komentarima dečkovi Kako smo danas? - Page 35 684758713
neću mu se javiti ako me bude zvao...

Javi se i budi direktna.

dobro Kako smo danas? - Page 35 1523192931

http://giphy.com/gifs/2pjspMQCi70k/html5

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:30

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:hvala vam na komentarima dečkovi Kako smo danas? - Page 35 684758713
neću mu se javiti ako me bude zvao...

Javi se i budi direktna.

dobro Kako smo danas? - Page 35 1523192931

http://giphy.com/gifs/2pjspMQCi70k/html5

ahahahhhahahahah, totalno to Kako smo danas? - Page 35 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 12:31

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

pa inače me strUh - šta ako ja brijem nešto što on ne brije... ono, sramotica Kako smo danas? - Page 35 11484130
ali stvarno si više ne želim zajebancije sa oženitima... a pogotovo s malim kikićima... jednom sam totalno slučajno bila upletena u takvu zavrzlamu i nikada više, nikada!

A bolja je solucija izbjegavati ga, a čovjek te možda doista cijeni kao dobrog druga???? Mislim, neka se i osramotiš, pa što?

uf.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 12:47

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

a di ti je masta kad nema malog princa i tolkina? Kako smo danas? - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 12:49

Vel'ka Maca je napisao/la:hvala vam na komentarima dečkovi Kako smo danas? - Page 35 684758713
neću mu se javiti ako me bude zvao...

zasto ne bi, ne ispadaj sad neka cudjakinja najednom:). Fino popricate i to je to. Ako bude htijo neke sastanke i vecernje kruzoke onda mu napomeni da ne bi bilo zgodno obzirom na njegov status i malodobno dijete...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:03

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:šta se krije u muškim glavama?
lastane?

Ja sam također (bila) prilično naivna kad su te stvari u pitanju. Još uvijek jesam. Prilično zbunjena, mislim. Ali tome bez problema doskočim, pa kad nešto ne razumijem, jednostavno pitam. Zašto ga ne pitaš? Ili ti se mili ta neodređenost, odnosno mogućnost "romanse"? : P

ja nikad nisam bila zbunjena po tim pitanjima.. kod mene je u glavi sve jednostavno posloženo.. postoje dvije vrste muškaraca - oni koji te hoće u krevet i oni koji neće i prilično su jasni u svom govoru tijela, pogledima, osmijesima, onim malim sitnicama koje intuicija prepoznaje... bilo je situacija kad sam dobivala ogromne komplimente i od oženjenih muškaraca, mojih bivših kolega ili studentskih prijatelja, ali točno sam uvijek znala što je na stvari - ali najbolje je to što sam u svojoj glavi uvijek znala kako stvari stoje  Kako smo danas? - Page 35 684758713  vjernost prije svega, a zatim ne povrijediti treću stranu .. da, to je jako važno radi samosvijesti i osjećaja svoje vrijednosti... trenutačna strast je trenutačna strast .. u svakom tko drži do sebe uvijek ostavlja gorčinu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:08

metilda je napisao/la:  vjernost prije svega, a zatim ne povrijediti treću stranu .. da, to je jako važno radi samosvijesti i osjećaja svoje vrijednosti... trenutačna strast je trenutačna strast .. u svakom tko drži do sebe uvijek ostavlja gorčinu...

kako ces ga povrijedit ako ne zna? Trebala si se ti prepustiti strasti i kresnut. Ustvari, jos ti nije kasno samo te treba dozvat pameti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 14.12.15 13:15

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:  vjernost prije svega, a zatim ne povrijediti treću stranu .. da, to je jako važno radi samosvijesti i osjećaja svoje vrijednosti... trenutačna strast je trenutačna strast .. u svakom tko drži do sebe uvijek ostavlja gorčinu...

kako ces ga povrijedit ako ne zna? Trebala si se ti prepustiti strasti i kresnut. Ustvari, jos ti nije kasno samo te treba dozvat pameti...

Kako smo danas? - Page 35 3776795594  bleso... nije da mi nije bilo prilika, ali ostaje iza toga nešto loše, loša atmosfera, nešto što neki zovu negativna energija koja se širi od preljubnika na djecu koja rastu u toj energiji... zatim osjetno otuđenje od supružnika... to govorim o onoj muškoj glavi za koju je Maca pitala.. ali u ovom je slučaju važnije ono što se posloži u Macinoj glavi.  Kako smo danas? - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 14.12.15 13:17

metilda je napisao/la:

Kako smo danas? - Page 35 3776795594  bleso... nije da mi nije bilo prilika, ali ostaje iza toga nešto loše, loša atmosfera, nešto što neki zovu negativna energija koja se širi od preljubnika na djecu koja rastu u toj energiji... zatim osjetno otuđenje od supružnika... to govorim o onoj muškoj glavi za koju je Maca pitala.. ali u ovom je slučaju važnije ono što se posloži u Macinoj glavi.  Kako smo danas? - Page 35 684758713

ma molim te...sve to je moguce ako je seks bio los. Medjutim, ako je bilo dobro ostaje jako prijatno sjecanje koje se prenosi i na djecu i na sve ostalo...Kako smo danas? - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 35 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.