kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.03.16 21:35

taja je napisao/la:
Glista je napisao/la:i dalje kiša ... Wajter raport - Page 12 3032622154  samo da sve ispada do vikenda ... bar vikend nek bude kao protekli
Kazu da ce citav tjedan ovako
Ako ne i duze...

a ne znam .. upravo se vratila iz šetnje i nebo kristalno čisto ... brdo zvijezda ... valjda ćemo se sutra malo i osunčati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.03.16 8:21

vedro jutro,  posao na stolu ... kava se puši, prošle sve viroze, vani sunčato i toplo i počinju dani kad se ujutro širom otvaraju prozori i ne pali požar u kaminu ... jučer mi brat ubro i prvu šparogu   ...

koji gušt kad su djeca već poodrasla i sama se ustaju, sama spreme doručak i marendu i sama idu u školu al ne treba zaboraviti suosjećati sa onima koji su manje sreće .... jedan fb frend piše na profilu:

"Sad mi je kristalno jasno kako je teško ženama rodit, od 2 sata sam na prek 38, a morao sam u Veliku Goricu i sad klince razvest u školu"

odma sam mu rekla da suosjećam i kako je nama ženama ipak lakše i priviligirate smo jer smijemo ležat dok rađamo a ne klince razvažati i raditi ko nekad u polju ... odmah mu je bilo lakše a meni drago zbog toga Wajter raport - Page 12 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.03.16 8:33

Glista je napisao/la:

odma sam mu rekla da suosjećam i kako je nama ženama ipak lakše i priviligirate smo jer smijemo ležat dok rađamo a ne klince razvažati i raditi ko nekad u polju ... odmah mu je bilo lakše a meni drago zbog toga Wajter raport - Page 12 11484130

ti za svakog nadjes pravu rijec... Wajter raport - Page 12 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.03.16 8:36

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

odma sam mu rekla da suosjećam i kako je nama ženama ipak lakše i priviligirate smo jer smijemo ležat dok rađamo a ne klince razvažati i raditi ko nekad u polju ... odmah mu je bilo lakše a meni drago zbog toga Wajter raport - Page 12 11484130

ti za svakog nadjes pravu rijec... Wajter raport - Page 12 11484130

taka sam u duši ... zato me svi vole Wajter raport - Page 12 1523192931

odoh, danas imam brdo posla i stramaka pa da i za njih nađem pravu riječ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.03.16 8:39

Nakon jucerasnjeg osamnaestosatnog padanja bez prestanka, navecer je kisa ipak stala i razvedrilo se. Jutros je lijepo vedro. Normalno, ima i oblaka zlu ne trebalo, mozda se zadesi kakva susa. Bas me zanima koliko ce trebat da ponovo pocne padati. Ko zna, mozda je to ipak prijelomnica, mozda slijedi dva mjeseca bez kapi kise kojom srecom.
Meni ljubicica oko kuce ko u prici, mogao bi otvorit firmu Viola d.o.o. i zatvorit je cim ljubicice prodju. Fora ideja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 02.03.16 9:33

konačno pravi proljetni dan i svima ljepše .. stramke i veselije i nasmijate ... pa nek netko onda kaže da ne funkcijoniramo na sunčanu energiju ...

cijela kuća mi miriši po sapunu ... mala mi se sjetila prepravljat sapune ... pokupila sve po kući, izribala, dodala prehrambene boje, mojih ulja i istopila, ulila u one male kalupiće za praviti praline i sad nemam više niti jednog velikog sapuna u kući ... posvuda zdjelice sa mini sapunim u bojama ... al baš fora izgledaju jer su raznih oblika : mini sovice, srca, listovi ...

nekad sam si ja tako pravila sapun za piling kože dodajući ulja i izmrvljeno bilje a eto, sad i mala naletila na neki klipić na netu i kuha mi sapune po kući ... ovi njeni su ljepši Wajter raport - Page 12 684758713  al super je fora dodati malo kakvog biljnog ulja i onda ti koža bude mekana i sjajna nakon svakog pranja takvim sapunom ... bude ti gušt prati ruke sto puta na dan

ak pizda otvori Viola d.o.o., ja bih sad mogla otvorit Pilat d.o.o. Wajter raport - Page 12 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.03.16 10:35

opet za sutra najavljuju kisu. Gdje su one prognoze hiperdebila Vakule po kojima je vec danima trebala biti zima, snijeg i temperature ispod nule? I taj covjek jos dobija placu za sranja koja radi...
Vani jako lijepo, ugodno toplo i suncato...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 02.03.16 12:37

Osunčato i vedro, baš lipi dan osvanuo.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.03.16 13:15

ovdje je jos suncato, sto bi Đekna rekla, ne zna se do kad ce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 6:52

trebam li spomenuti da je kiša? ne trebam? dobro, ondak neću

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 8:06

rano ustala nakon kasnog lijeganja, poveselila se što ne čujem kišu, ponadala se da će fulat prognozu al vraga, evo opet bubnja i ne izgleda kao da misli ubrzo prestati ...

da bar bude jedan dan kiša, jedan sunce pa tako naizmjence pa se da izdurati ... al kad krene sivilo i cijediti danima a meni se ide van, uf .... a baš treba zraka nakon zime i zimskog sna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 8:09

je... more i snijeg, samo da ova vlaga prestane... 
glistać... odoh vidjeti što mi madona radi... muči li ju reuma, je li spavala noćas, tko ju je jučer zvao, žulja li ju slušni aparatić  Wajter raport - Page 12 1523192931

Wajter raport - Page 12 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 8:09

a tus blitvo i salato ! ajd da se jednom sretnemo po forumu u isto vrijeme Wajter raport - Page 12 727654710  mah mah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 8:10

btw je napisao/la:je... more i snijeg, samo da ova vlaga prestane... 
glistać... odoh vidjeti što mi madona radi... muči li ju reuma, je li spavala noćas, tko ju je jučer zvao, žulja li ju slušni aparatić  Wajter raport - Page 12 1523192931

Wajter raport - Page 12 727654710

ajd ti ... pripremi tu madonu za ples ... sad će proljeće a nakon toga ljeto i treba bit u formi ... Wajter raport - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.03.16 9:38

bogte, opet novi kompjuter, do sad sam trazijo di mi sta stoji.
Vrijeme lose, ima kisice, puse i poprilicno zahladilo sto i vama zelim Wajter raport - Page 12 684758713....
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 10:11

meni kiša uopće ne smeta Wajter raport - Page 12 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 03.03.16 10:52

Vel'ka Maca je napisao/la:meni kiša uopće ne smeta Wajter raport - Page 12 3601362807

meni smeta kad pada mjesec dana za redom.
Bijo na placi, trenutno kisa, prilicno hladno pa pretpostavljam da u brdima ima snijega...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 11:00

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:meni kiša uopće ne smeta Wajter raport - Page 12 3601362807

meni smeta kad pada mjesec dana za redom.
Bijo na placi, trenutno kisa, prilicno hladno pa pretpostavljam da u brdima ima snijega...

ma nek pada od sad do šestog mjeseca ne bi mi smetalo Wajter raport - Page 12 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 03.03.16 11:28

Jučer ko da je prvi dan ljeta, a danas ko prvi dan zime
Pljušti od ne znam ni ja kad.i ne prestaje nikako. A trebala sam doktoru....

Danas je treći dan godišnjeg odmora, a ja još uvijek ležim i izležavam se....
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 13:26

meni po ljeti kad je toplo kiše ne smetaju ... čakštaviše, obožavam ih jer volim hodati po kiši i da me smoči do kože ... al sad ne bih baš a užas je kad moraš naokolo trčati sa papirima ... i te kišobrane ne mogu smisliti ... stalno se cijede i smetaju i zauzimaju ruku pa sve moram obavljati ko jednoruki džek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.03.16 13:58

ooo, pa antoncu se sprema kvartalni rojsni dan.... tribal bi slavlje organizirat!! Wajter raport - Page 12 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.16 8:44

vajter i dalje mrljav ... ali koliko vidim, u susjedstvu navijaju za nastavak istog jer je u ulici otvoreno gradilište pa vlaga drži prašinu prizemljeno ... ajd, onda neka bude još malo kiše i ove vlage dok ne završe radove ... istina je da bi se susjedi ugušili da je nema ... a i ulica se svaki dan opere ... ja ću nekako potrpiti nošenje kišobrana Wajter raport - Page 12 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.16 8:52

da se ne dulji sa ve-de-erom odmah trenutacno stanje u zemlji i van zemlje. Svanijo je relativno poljep dan prilicno zracan i svijetao. Dan ko one svijetle i zracne sobe koje bas ne volim, ne ide mi prejako svijetlo, kod mene mos snimat vampirsku trilogiju sa fosfornim Bobijevim ocima u pozadini. No, kako bilo da bilo dan je tu i treba ga uzet. Tako barem vele, jos ako je taj dan petak, radost je tim veca. Dakle, nakon predugog i sasvim bespotrebnog uvoda slijedi zaplet a sacinjavaju ga cinjenice da je prilicno oblacno, puse hladan vjetar a sunce se tu i tamo stidljivo probija. Vise tamo nego li simo. Rasplet se sastoji u tome sto sjedim u toplom uredu, piem kapucino, pusim i pisem.
Vise niko ne pise drzalom i perom a i to pamtim. Napises sastavak od dvije stranice i onda ti kapne tinta po sred lista. Jebes to, komp je ipak bolji a imas i golotinje na njemu. Pogotovo kad se Svilena odluci skinit, nicim izazvata ali iskompromitirata. Glista na fejsu vodi ratove sa pedofilima, ustasama, neonacistima, balistima i belogardistima i ide joj to sasvim dobro. Kako i nece kad je zena konfliktna i tu se snalazi ko riba u vodi a dim je nad vodom. Tu je negdje i Antisa kojem slijedi jedan od desetak rodjendana koje mora ispucati tijekom ove godine. Znaci, posla ima, samo ga se treba prihvatiti a ja hocu. Danas cu pec palacinke, postao sam majstor za to jer su mi dopizdili losi i vjecno stari kolaci. Palacinke su jednostavne, opcenarodne a uvijek jednako ukusne. Pogotovo kad u smjesu dodas limunove korice, vanilije i jos ponesto sto je poslovna tajna a samo je pitanje dana kad ce se legalizirati. Eto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.03.16 8:58

pizda je napisao/la:da se ne dulji sa ve-de-erom odmah trenutacno stanje u zemlji i van zemlje. Svanijo je relativno poljep dan prilicno zracan i svijetao. Dan ko one svijetle i zracne sobe koje bas ne volim, ne ide mi prejako svijetlo, kod mene mos snimat vampirsku trilogiju sa fosfornim Bobijevim ocima u pozadini. No, kako bilo da bilo dan je tu i treba ga uzet. Tako barem vele, jos ako je taj dan petak, radost je tim veca. Dakle, nakon predugog i sasvim bespotrebnog uvoda slijedi zaplet a sacinjavaju ga cinjenice da je prilicno oblacno, puse hladan vjetar a sunce se tu i tamo stidljivo probija. Vise tamo nego li simo. Rasplet se sastoji u tome sto sjedim u toplom uredu, piem kapucino, pusim i pisem.
Vise niko ne pise drzalom i perom a i to pamtim. Napises sastavak od dvije stranice i onda ti kapne tinta po sred lista. Jebes to, komp je ipak bolji a imas i golotinje na njemu. Pogotovo kad se Svilena odluci skinit, nicim izazvata ali iskompromitirata. Glista na fejsu vodi ratove sa pedofilima, ustasama, neonacistima, balistima i belogardistima i ide joj to sasvim dobro. Kako i nece kad je zena konfliktna i tu se snalazi ko riba u vodi a dim je nad vodom. Tu je negdje i Antisa kojem slijedi jedan od desetak rodjendana koje mora ispucati tijekom ove godine. Znaci, posla ima, samo ga se treba prihvatiti a ja hocu. Danas cu pec palacinke, postao sam majstor za to jer su mi dopizdili losi i vjecno stari kolaci. Palacinke su jednostavne, opcenarodne a uvijek jednako ukusne. Pogotovo kad u smjesu dodas limunove korice, vanilije i jos ponesto sto je poslovna tajna a samo je pitanje dana kad ce se legalizirati. Eto...

sex sells - a za drugo ionako nisam kapacitetna... osim toga, ovakvo je tijelo grijeh držati pokriveno Wajter raport - Page 12 1523192931

je, palačinci sa limunovom koricom I vanillin šećerom su mrak. I ja volim palačinke... da nisi tako sjeban, mogo bi me pozvat - ti ih pečeš, bobi I ja ih jedemo...

dobro jutro simpatični pizdo Wajter raport - Page 12 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.03.16 9:12

Vel'ka Maca je napisao/la:

je, palačinci sa limunovom koricom I vanillin šećerom su mrak. I ja volim palačinke... da nisi tako sjeban, mogo bi me pozvat - ti ih pečeš, bobi I ja ih jedemo...

dobro jutro simpatični pizdo Wajter raport - Page 12 3859399978

nie vanilin secer, vaniliju dodajem u smjesu. Pecenje palacinki je kod mene dugotrajan proces jer imam veliku tavu a ploca sparheta je mala pa se to przi pomalo. Dok se jedna ispece ja se skocim obrijat u kupaonicu. To dokazuje sporost procesa a i cinjenicu da nemam jaku bradu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 12 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.