kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 7:10

i onda žene stalno pune hormona ? a čega ste to ti i pizda onda puni ? Wajter raport - Page 34 1619348112 jeste to sada u pms-u onom prije ili onom poslije Wajter raport - Page 34 1523192931

sad čekam traktat monsinjora pizde kako se žene stalno tjeraju i na pameti im sex a vi muškarci jadni žrtve Wajter raport - Page 34 1523192931

vajter i dalje ugodno ljetni Wajter raport - Page 34 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.04.16 7:41

ne bih se osvrtao na neukusne i provokativne napise Gliste sa fejsa i Yehija iz Zadra vec bi se osvrnijo na danasnje vrieme. Danas je nesto ljepse nego li jucer ali jos uvijek malo mutno, maglicasti neki oblaci. Cini mi se najtoplie ove godine ili mi je krv uzavrila od brzog hodanja. Tempirao sam vrijeme pa kasnim na posao usmjerito tj. taman minut poslije nego li se sjate djaci svih mogucih skola. Tako imam prilicno brisan prostor i prakticki sam nesmetano prepusten ulici. Vec sam pisao o tome kako je fora sto u odredjeno vrijeme sreces uvijek istu skupinu ljudi. Primietio sam da je vremenski razmak smjene skupina cca 10 minuta. Dakle, prodjes korzom u osam i primietis upitne poglede skupine osmasa "pa di si dosad?" Skupina u osam i deset vec nema toliko upitne poglede jer se cesce susrecemo. To su vec rutinirani pogledi koji nista ne pitaju ali puno tog govore. Oni u osam i dvadeset su najzivahniji jer su upravo ispili kavu i prase na kofeinski pogon. Normalno, ne pozdravljamo se ali da se slucajno sretnemo recimo u Zagrebu ili Prijepolju, sigurno bi se pozdravili jer smo u biti, poznanici.
Imam osobinu da mogu satima pisati o nicemu i da potrosim brda rijeci a nista ne kazem. Ne kuzim sto se moze sa tim kapitalom ali ako neko zna nek mi javi. Politika iskljucena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 7:57

pizda je napisao/la:ne bih se osvrtao na neukusne i provokativne napise Gliste sa fejsa

kakava su to sad dvostruka mjerila ? a ? Wajter raport - Page 34 3791038771 ja neukusna i provokativna a ti sav ukusan i pristojan Wajter raport - Page 34 3111943984

danas mi je dan da ću se osvrtati samo na provokacije ... na ovom mjestu i nemaš šta drugo raditi Wajter raport - Page 34 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 7:58

pizda je napisao/la:
Imam osobinu da mogu satima pisati o nicemu i da potrosim brda rijeci a nista ne kazem. Ne kuzim sto se moze sa tim kapitalom ali ako neko zna nek mi javi. Politika iskljucena...

vidim ja da ti objavljuješ i na plofkovom fb profilu ... ima te posvuda Wajter raport - Page 34 1619348112 pitaj plovka šta misli sa tim kapitalom ... pazi da ne unovči a ti ostaneš gladan piesnik Wajter raport - Page 34 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.04.16 8:38

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Imam osobinu da mogu satima pisati o nicemu i da potrosim brda rijeci a nista ne kazem. Ne kuzim sto se moze sa tim kapitalom ali ako neko zna nek mi javi. Politika iskljucena...

vidim ja da ti objavljuješ i na plofkovom fb profilu ... ima te posvuda Wajter raport - Page 34 1619348112  pitaj plovka šta misli sa tim kapitalom ... pazi da ne unovči a ti ostaneš gladan piesnik  Wajter raport - Page 34 1523192931

ne siri dezinformacije, niti ne znam ko je Plovak a kamo li da pisem. Moj boravak na fejsu je ogranicit na citanje po koje replike ili porijetkog maila i to je to. Dnevno pet minuta posla za razliku od tebe kojoj je to dnevni posao... Wajter raport - Page 34 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 8:41

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Imam osobinu da mogu satima pisati o nicemu i da potrosim brda rijeci a nista ne kazem. Ne kuzim sto se moze sa tim kapitalom ali ako neko zna nek mi javi. Politika iskljucena...

vidim ja da ti objavljuješ i na plofkovom fb profilu ... ima te posvuda Wajter raport - Page 34 1619348112  pitaj plovka šta misli sa tim kapitalom ... pazi da ne unovči a ti ostaneš gladan piesnik  Wajter raport - Page 34 1523192931

ne siri dezinformacije, niti ne znam ko je Plovak a kamo li da pisem. Moj boravak na fejsu je ogranicit na citanje po koje replike ili porijetkog maila i to je to. Dnevno pet minuta posla za razliku od tebe kojoj je to dnevni posao... Wajter raport - Page 34 1523192931

a znam da se ti tamo slabo snalaziš i ne znaš tko je plovak, al nije dezinformacija ... stvarno plovak objavio na svom zidu moju pjesmu i potpisao sa tvojim nickom ... možda nije mislio na tebe nego mene nazvo pizdom Wajter raport - Page 34 3114667799

a obzirom da je koristio moje autorsko djelo, imam pravo pisati o tome i koristiti u samopromitivne svrhe Wajter raport - Page 34 3114667799

plovak, jebote, kako te nije sramota ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 8:44

al dao mi ideju napisati još pokoju pjesmicu ... slijedeća će se zvati "rguli rguli ... mene dupe boli"  Wajter raport - Page 34 1619348112 stil: haiku iz šesnaesterca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 9:17

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Imam osobinu da mogu satima pisati o nicemu i da potrosim brda rijeci a nista ne kazem. Ne kuzim sto se moze sa tim kapitalom ali ako neko zna nek mi javi. Politika iskljucena...

vidim ja da ti objavljuješ i na plofkovom fb profilu ... ima te posvuda Wajter raport - Page 34 1619348112  pitaj plovka šta misli sa tim kapitalom ... pazi da ne unovči a ti ostaneš gladan piesnik  Wajter raport - Page 34 1523192931

ne siri dezinformacije, niti ne znam ko je Plovak a kamo li da pisem. Moj boravak na fejsu je ogranicit na citanje po koje replike ili porijetkog maila i to je to. Dnevno pet minuta posla za razliku od tebe kojoj je to dnevni posao... Wajter raport - Page 34 1523192931


a sad ozbiljno nakon što me prošo šok od plofkovih bezobraština ... al ne čude me više obzirom da se radi o plofku Wajter raport - Page 34 1425538829

ako pišeš, sada ti ima dosta otvorenih natječaja i šteta da ne šalješ na njih ništa ... nemaš šta izgubit a možda se nekome i svidi to što pišeš ... sve ima svoje vrijeme ... neke stvari koje sam slala na natječaje prije deset godina tek danas postaju aktualne i ljudima zanimljive

il to il čekaj da umreš pa netko otkrije sve to i počne izdavati, hvaliti i cijeniti ... bit ćeš novi kafka ... jadan čovjek, cijeli život pisao a otkrili ga tek nakon je umro ... šteta Wajter raport - Page 34 1425538829 meni to uvijek padne na pamet kad pogledam njegove knjige na polici ... koliko je pisao i kako kvalitetno a da tokom života nije imalo s nikim prodiskutirati o onome što je napisao, čuti nečije mišljenje i umro vjerujući da je sve to bio uzaludan trud ... al neki jednostavno pišu jer je to potreba a ne zato da to netko čita ... tako i ja ... jebe mi se hoće se kome svidjeti ili ne, pišem jer mi se piše

il pozovi diju u goste i neka ona to čita bez ikakvog razumijevanja a onda piše rezimeje po forumu ... meni je i to bilo zanimljivo kad je išlo Wajter raport - Page 34 1619348112 stalno mislim kako ću napisati priču o tome ... skroz mi baca na marquezove pripovjetke gdje se miješaju svakve čudne stvari, san i java ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.04.16 9:31

Glista je napisao/la:

a znam da se ti tamo slabo snalaziš i ne znaš tko je plovak, al nije dezinformacija ... stvarno plovak objavio na svom zidu moju pjesmu i potpisao sa tvojim nickom ... možda nije mislio na tebe nego mene nazvo pizdom Wajter raport - Page 34 3114667799

a obzirom da je koristio moje autorsko djelo, imam pravo pisati o tome i koristiti u samopromitivne svrhe Wajter raport - Page 34 3114667799

plovak, jebote, kako te nije sramota ?

potpiso se moim nickom? Jel malim ili velikim pocetnim slovom?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.04.16 9:34

Glista je napisao/la:

ako pišeš, sada ti ima dosta otvorenih natječaja i šteta da ne šalješ na njih ništa ... nemaš šta izgubit a možda se nekome i svidi to što pišeš ... sve ima svoje vrijeme ... neke stvari koje sam slala na natječaje prije deset godina tek danas postaju aktualne i ljudima zanimljive

ma ne pisem, sto ti je...samo kazem da mogu danima pisat o nicemu. Jos najbolje da to i prakticiram a mos i mislit sto mi se sudjeluje u natjecajima... Wajter raport - Page 34 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 9:36

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

a znam da se ti tamo slabo snalaziš i ne znaš tko je plovak, al nije dezinformacija ... stvarno plovak objavio na svom zidu moju pjesmu i potpisao sa tvojim nickom ... možda nije mislio na tebe nego mene nazvo pizdom Wajter raport - Page 34 3114667799

a obzirom da je koristio moje autorsko djelo, imam pravo pisati o tome i koristiti u samopromitivne svrhe Wajter raport - Page 34 3114667799

plovak, jebote, kako te nije sramota ?

potpiso se moim nickom? Jel malim ili velikim pocetnim slovom?

isto ko šta se ti ovdje potpisuješ - malim

al jebote, jesam se isplakala od smijanja sada ... čitam komentare pod pjesmom ...

valjda htio reć da je on to napisao ... pitaj boga šta je pjesnik htio reći

patnje mladog plofka ... jebate, ne vidim ekran od suza

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 9:39

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ako pišeš, sada ti ima dosta otvorenih natječaja i šteta da ne šalješ na njih ništa ... nemaš šta izgubit a možda se nekome i svidi to što pišeš ... sve ima svoje vrijeme ... neke stvari koje sam slala na natječaje prije deset godina tek danas postaju aktualne i ljudima zanimljive

ma ne pisem, sto ti je...samo kazem da mogu danima pisat o nicemu. Jos najbolje da to i prakticiram a mos i mislit sto mi se sudjeluje u natjecajima... Wajter raport - Page 34 1523192931

pa šta onda pitaš ... ja mislila ti to ozbiljno Wajter raport - Page 34 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.04.16 9:41

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

ako pišeš, sada ti ima dosta otvorenih natječaja i šteta da ne šalješ na njih ništa ... nemaš šta izgubit a možda se nekome i svidi to što pišeš ... sve ima svoje vrijeme ... neke stvari koje sam slala na natječaje prije deset godina tek danas postaju aktualne i ljudima zanimljive

ma ne pisem, sto ti je...samo kazem da mogu danima pisat o nicemu. Jos najbolje da to i prakticiram a mos i mislit sto mi se sudjeluje u natjecajima... Wajter raport - Page 34 1523192931

pa šta onda pitaš ... ja mislila ti to ozbiljno Wajter raport - Page 34 1523192931

ovdje od pisanja ne mogu zivjet ni profesijonalci, kamo li cu ja. Mislijo sam ako mozda nekom treba napisat kakav doktorat ili magisterij o necem opcenitom. Nadam se da ovo citaju iz nase vlade i sabora...Wajter raport - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 9:43

pizda je napisao/la:

ovdje od pisanja ne mogu zivjet ni profesijonalci, kamo li cu ja. Mislijo sam ako mozda nekom treba napisat kakav doktorat ili magisterij o necem opcenitom. Nadam se da ovo citaju iz nase vlade i sabora...Wajter raport - Page 34 684758713

et, opet ti i tvoj pms ... pa reko si da politika ne dolazi u obzir a sad obrnuto Wajter raport - Page 34 11484130

i ti to nazivaš konkretnim razgovorom ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 9:52

al javi se onda onom ministru hasanbegoviću ... jebate, taj šta god javno izjavi, samo se još više osramoti i usosi ... piši mu ti govore pa ga usosi do kraja Wajter raport - Page 34 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 06.04.16 10:05

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ovdje od pisanja ne mogu zivjet ni profesijonalci, kamo li cu ja. Mislijo sam ako mozda nekom treba napisat kakav doktorat ili magisterij o necem opcenitom. Nadam se da ovo citaju iz nase vlade i sabora...Wajter raport - Page 34 684758713

et, opet ti i tvoj pms ... pa reko si da politika ne dolazi u obzir a sad obrnuto Wajter raport - Page 34 11484130

i ti to nazivaš konkretnim razgovorom ?

pa politicari su najveci konzumenti tudjih doktorata koji ipak nemaju veze sa politikom...Wajter raport - Page 34 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 10:10

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ovdje od pisanja ne mogu zivjet ni profesijonalci, kamo li cu ja. Mislijo sam ako mozda nekom treba napisat kakav doktorat ili magisterij o necem opcenitom. Nadam se da ovo citaju iz nase vlade i sabora...Wajter raport - Page 34 684758713

et, opet ti i tvoj pms ... pa reko si da politika ne dolazi u obzir a sad obrnuto Wajter raport - Page 34 11484130

i ti to nazivaš konkretnim razgovorom ?

pa politicari su najveci konzumenti tudjih doktorata koji ipak nemaju veze sa politikom...Wajter raport - Page 34 684758713

a sumnjam da oni plate za to ... oni ukradu ko šta krade i plofak ... zato i tu i tamo pokoji završi na sudu ... inače ne bi ... Wajter raport - Page 34 1523192931

zamisli da kreneš čitati nečiji rad i prepoznaš svoj u njemu

al ok, ja ne moram to zamišljat .... jutros vidjela kako to izgleda Wajter raport - Page 34 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.04.16 11:52

ako ne bude većih zahlađenja, ove godine bi sezona kupanja mogla početi ranije ... vani je pravo toplo proljeće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.04.16 7:52

ljudi moji kakav dan danas osvanijo!? U biti slican ko jucer samo ima manje onih maglicastih oblacica pa je vise suncato. Toplo je poprilicno i vec sada mi dolazi nagon da se donekle razgolitim. Jucer je bijo lijep dan. Ne samo sto je bijo lijep nego sam se nekako lijepo osjecao u njemu. To je mnogo bitnije od trenutnog wajter raporta, to kako dan osjecas, uzimas i kako ti on uzvraca. Volim vlakove oduvijek, tu mi je Sheldon blizak. Volijo bih jednog dana kad ostarim (sad ko fol nisam) volontirati na hrvatskim zeljeznicama. Da idem onim prastarim vlakovima po nekim zapustenim prugama i revitaliziram ih samim tim sto je neko prosao po njima. Vlakovi tik uz sumu, prvi vid civilizacije spojit sa prirodom. Tako je nekad bilo, beskrajne sume, vododerine, livade a sve presjeca vijugavi trak pruge. Izgleda ko da je civilizacija tako blizu a u biti je bila jako daleko. Mogo si danima hodat uz prugu i na kraju skapat od zedji i gladi. Danas nema vece razlike, barem kod nas. Obzirom koliko vlakovi kasne snasla bi te ista sudbina osim ako te ne bi pretekao neki tunel koji bi ti se urusio na glavu i tom bi prilikom uginuo. Vele da je 99% pruge napravila jos Marija Terezija ijako je nikad nitko nije vidijo da je ijedan prag podigla. A bila je jaka i debela zena, znaci mogla je da je htjela.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.04.16 8:36

sad mi je jasno zašto tebe pop ne voli ... boji se da mu ne napraviš darmar na poslu na kojem je on tatamata ... čuj, kako ćeš volit nešto čime se on bavi i još htjet revitalizirat ono ? zbog toga te obično ljudi mrze kad čuju da imaš ideju šta bi sa onim što oni uzimaju zdravo za gotovo i nako suhoparno


vajter fenomenala i polako krenule gužve kod mene u uredu i van ureda al to volim ... kad je muving Wajter raport - Page 34 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.04.16 9:25

Glista je napisao/la:sad mi je jasno zašto tebe pop ne voli ... boji se da mu ne napraviš darmar na poslu na kojem je on tatamata ... čuj, kako ćeš volit nešto čime se on bavi i još htjet revitalizirat ono ? zbog toga te obično ljudi mrze kad čuju da imaš ideju šta bi sa onim što oni uzimaju zdravo za gotovo i nako suhoparno


vajter fenomenala i polako krenule gužve kod mene u uredu i van ureda al to volim ... kad je muving Wajter raport - Page 34 684758713

nemam ja nikakvu ideju sto bi sa tim, samo znam da su mi vlakovi i pruge fora Wajter raport - Page 34 684758713.
Sad ces valjda imat vise posla i zarade. Ako ne, uvijek ti ostaje studena Kanada Wajter raport - Page 34 684758713.
Vani bas toplo, krcato ljudi i zena. Placa puna ko sipak, nema cega nema. Stigle i banane, to rijetko juzno voce. Ljudi u cudu gledaju i opipavaju, neki ih jedu sa korom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 07.04.16 10:30

pizda je napisao/la:Stigle i banane, to rijetko juzno voce. Ljudi u cudu gledaju i opipavaju, neki ih jedu sa korom...

svake godine kad krenu šparoge, ekipa sa otoka krene na fb stavljat sličice sa dokazima tko je prvu ubro, tko je najviše ubro, gdje su najbolje rodile i natjecanje oko toga ... a moj brat povješao banane po nekom stablu i sliko se sa jednom u ruci i stavio kao dokaz da su kod nas i banane krenule i dobro rodile Wajter raport - Page 34 3114667799 umrla od smijeha kad sam to vidjela


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 07.04.16 19:05

Psihijatrija

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 7:42

pizda je napisao/la:

nemam ja nikakvu ideju sto bi sa tim, samo znam da su mi vlakovi i pruge fora Wajter raport - Page 34 684758713.

jučer na fejsu naletila na jednu sliku koja opisuje tvoj post - vlak koji ide kroz nekakvu šumu i svi gledaju kroz prozor i uživaju u pogledu na prirodu ... mislila ju tu staviti kao asocijaciju na post al sam kratko to mislila i zaboravila i sad nema više šanse da ju nađem .... al super slija al iz nekih dalekih krajeve gdje vlask ie kroz bujnu vegetaciju ...

voljela sam putovati vlakovima ali samo ako mi se potrefilo da imam zanimljive suputnike ili sam sama u kupeu pa imam svoj mir ... sjetila sam se i nekih putovanja kada sam bila sa ljudskim udavima u istom kupeu pa mi prisjelo putovanje il ga provodila na hodniku ili onom prostoru između kupea ... al to mi je uvijek bila prednost kod vlakova ... možeš ustati i odšetati ako te netko davi ... Wajter raport - Page 34 1425538829

al ne volim vlakove ako nisam u jednom od njih ...

vajter predivan i dalje iako su najavili nekakvo zhlađenje ... gradilište u mojoj ulici pri kraju što se tiče vanjskih radova i lijepo vidjeti još jednu obnovljenu staru kuću ... baš su je krasno uredili Wajter raport - Page 34 684758713 to me uvijek veseli vidjeti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 7:55

Glista je napisao/la:

jučer na fejsu naletila na jednu sliku koja opisuje tvoj post - vlak koji ide kroz nekakvu šumu i svi gledaju kroz prozor i uživaju u pogledu na prirodu ... mislila ju tu staviti kao asocijaciju na post al sam kratko to mislila i zaboravila i sad nema više šanse da ju nađem .... al super slija al iz nekih dalekih krajeve gdje vlask ie kroz bujnu vegetaciju ...


mislis ovako nesto? Wajter raport - Page 34 684758713
Wajter raport - Page 34 ZPVbhlI
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 34 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.