kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 7:56

ili pak vise zimski ugodjaj...
Wajter raport - Page 35 I6FfIRL
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 8:06

dan je oblacan ali ne na onaj provokativno tmuran nacin vec vise onako, prijateljski. Sparno je za popizdit, ja se sav preznojio a na sebi imam samo kanotjeru, t-shirt majicu, vunenu majicu, majicu na kopcanje i koznu jaknu sa mucicom iznad sveg tog. Dolje tajice, traperice, podsuknju i dva para debelih vunenih carapa. Svejedno se ne da zivjet od vrucine. Sinoc je trebalo padati ali je bilo lijepo vedro i jako ugodno. Sve mirisalo na procvalo cvijece, listove i razne druge perverzije. Otvorijo sam prozor i udisao sve te lijepe mirise a izdisao dim cigarete. Biljke meni kisik a ja njima ugljik, bas kako i treba biti u simbijozi biljaka i covjeka, skladu izmedju tercijalne i primarne vrste na prehrambenom lancu. Sve mi to prolazilo kroz glavu dok se sa televizije cuo dialog izmedju dva brata u jubilarnoj 429 reprizi "dva i pol muskarca".
Danas sam planski zakasnijo nesto vise a bez nekog posebnog razloga. Nije bas logicno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 8:13

jebga, jučer htjela na onu sliju koju sam vidjela našarafit tvoju glavu al me prošla volja ... ne da mi se više truditi oko trojmi Wajter raport - Page 35 1425538829 ionako sam skoro sve pobrisala iz kompa i ne znam ni kako bih došla do tvoje glave da ju nalijepim ... čim sam skužila da bih morala opet kopati po kultnixu i skidati slije, prošlo me sve skupa Wajter raport - Page 35 1425538829

svaka čast tebi što si uspio zadržati volju zabavljat i sebe i druge na taj način

odo, zove me bivši dečko na kafu ... veli, došo u krk i osjeća se ko pale sam na svijetu Wajter raport - Page 35 1523192931 ne čudi me ... al on se isto tako osjećao i u zagrebu ... neki ljudi jednostavno ne znaju šta bi sami sa sobom kad su sami ... meni to nikad nije bilo jasno ... nekada mi je zabavnije biti sama sa sobom nego u društvu ... al ajd, danas sam dobre volje zbog proljeća pa odo vidjet jel ima kakvu zanimljivu priču za ispričati .. ako nema, lako izmislim razlog za otići ... al poznavajući ga, bit će to kraća kava ... više zato da ja opet nađem razlog izaći iz ureda dok mi se ne jave sa gradilišta ... la je meni teško sjediti kad krene lijepo vrijeme ... uf

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 9:01

pizda je napisao/la:
Sve mirisalo na procvalo cvijece, listove i razne druge perverzije. Otvorijo sam prozor i udisao sve te lijepe mirise a izdisao dim cigarete. Biljke meni kisik a ja njima ugljik....

...a tu i tamo i koji sumporovodik Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 9:30

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Sve mirisalo na procvalo cvijece, listove i razne druge perverzije. Otvorijo sam prozor i udisao sve te lijepe mirise a izdisao dim cigarete. Biljke meni kisik a ja njima ugljik....

...a tu i tamo i koji sumporovodik Wajter raport - Page 35 1523192931

pa nisam guzicu na prozoru drzao... Wajter raport - Page 35 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 11:07

pozdrav alhambri Wajter raport - Page 35 684758713

ajd konačno da čujem i neke dobre vijesti ... bivši dečko je konačno donijeo odluku i briše iz zagreba ... došao prodiskutirati o svojoj odluci ... veli, tek sad skužio koliko je zg depresivan i da ne može to više podnijeti ... radio je godinama kao sezonac u turizmu na pagu, naučio se uživati u prirodi i konačno donijeo odluku i otvorio svoju turističku agenciju na pagu ... sad ide na doškolovanje a onda u novi život ko novopečeni i formalni bodul ... priča on meni kako je lijepo živjeti u manjoj sredini i to na otoku i da se više nije mogao zamisliti u zagrebu ... samo sam slušala i nisam imala šta reć ... znam točno šta je čovjek skužio ... tako sam i ja prije dvadeset godina donijela istu odluku i iz istih razloga Wajter raport - Page 35 11484130

u gradu si usamljen među hrpetinom ljudi a vamo i kad si sam nisi usamljen nego uživaš i živiš punim plućima ... al fora je ispala kava ... priča on o tome a ja ko da sebe slušam od prije dvadeset godina ... samo ja to nisam imala kome pričati da me skuži nego su me svi prozvali budalom jer ostavljam dobar posao u ljubljani Wajter raport - Page 35 3111943984 eto, ipak je imao za mene zanimljivu priču i bio mi gušt čuti ju .... poželjela mu svu sreći i uspjeh u poslu iako je i sam svjestan da će biti čupavo ko i svima drugima al će bar sve drugo biti lijepo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 11:09

naoblačilo se i ko da sipi neka mikroskopska kišica al lijepo došlo malo hladovine ... prenaglo je krenulo sa vrućinama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 11:54

ovdje vecinom suncato tj. sunce prodire kroz bledunjave oblake. Posparno pa sam skinijo podsuknju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 12:30

mikroskopska kišica je prerasla u pravu kišurinu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 12:34

otkad sam poslala upit kanađanima glede imigracije, počeli mi stizati sada i sa drugih adresa ponude da imigriram Wajter raport - Page 35 1523192931  da nisu hakeri ukrali kanađanima listu ?  pitaj boga šta se sada tu dešava al eno mi i ameri šalju ponude da doselim njima ... sad mi stigla i neka pozivnica iz slovenije .... jebate, posvuda se čulo da rvacka dijeli svoje ljude badava  pa se sada otimaju za nas ... Wajter raport - Page 35 1619348112

treba im uvalit ove ustaše ko mačkove u vreći ... pohvatat ih i falsificirati im putovnice i na, evo vam ljudi koji nama ne trebaju Wajter raport - Page 35 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 12:39

Glista je napisao/la:otkad sam poslala upit kanađanima glede imigracije, počeli mi stizati sada i sa drugih adresa ponude da imigriram Wajter raport - Page 35 1523192931  da nisu hakeri ukrali kanađanima listu ?  pitaj boga šta se sada tu dešava al eno mi i ameri šalju ponude da doselim njima ... sad mi stigla i neka pozivnica iz slovenije .... jebate, posvuda se čulo da rvacka dijeli svoje ljude badava  pa se sada otimaju za nas ... Wajter raport - Page 35 1619348112

treba im uvalit ove ustaše ko mačkove u vreći ... pohvatat ih i falsificirati im putovnice i na, evo vam ljudi koji nama ne trebaju Wajter raport - Page 35 3114667799

imaju vec oni takvih koliko hoces samo sto tamo rade a ustasuju vikendom Wajter raport - Page 35 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 12:41

Glista je napisao/la:mikroskopska kišica je prerasla u pravu kišurinu ...

bio sad vani u nekoliko kupovina i novcanih transakcija (ja dajem, oni uzimaju). Sparno za popizdit, kad sam ulazijo nazad u zgradu pala mi jedna kap na ruku. Svako toliko i zapuse neki nlo vietar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 12:42

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:otkad sam poslala upit kanađanima glede imigracije, počeli mi stizati sada i sa drugih adresa ponude da imigriram Wajter raport - Page 35 1523192931  da nisu hakeri ukrali kanađanima listu ?  pitaj boga šta se sada tu dešava al eno mi i ameri šalju ponude da doselim njima ... sad mi stigla i neka pozivnica iz slovenije .... jebate, posvuda se čulo da rvacka dijeli svoje ljude badava  pa se sada otimaju za nas ... Wajter raport - Page 35 1619348112

treba im uvalit ove ustaše ko mačkove u vreći ... pohvatat ih i falsificirati im putovnice i na, evo vam ljudi koji nama ne trebaju Wajter raport - Page 35 3114667799

imaju vec oni takvih koliko hoces samo sto tamo rade a ustasuju vikendom Wajter raport - Page 35 684758713...

tamo ih ima ko pljeve al ne smiju zucnut ... moraju glumiti da su kulturni kad već nisu Wajter raport - Page 35 1523192931

zato se sada vesele što su nama uvalili ustašluk ... al baš zato bi ih ja poslala svojim rođacima u kanadu pa nek tamo zajedno uživaju u liberalnoj kanadi koje boli kurac i za njihov dom i za šta su spremni Wajter raport - Page 35 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 12:44

pizda je napisao/la:Svako toliko i zapuse neki nlo vietar...

a ti ko merlinka skupiš ruke dok ti se suknja i podsuknja diže i vičeč aaah, ooooh

ja taman htjela skinit svoj nakurnjak da se malo izlufta kad ono zahladilo i opet taman i sa nakurnjakom Wajter raport - Page 35 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 12:46

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Svako toliko i zapuse neki nlo vietar...

a ti ko merlinka skupiš ruke dok ti se suknja i podsuknja diže i vičeč aaah, ooooh  

ja taman htjela skinit svoj nakurnjak da se malo izlufta kad ono zahladilo i opet taman i sa nakurnjakom Wajter raport - Page 35 1523192931

dapace, digo ja sve uvis da me vjetar malo rashladi a rashladit ce jedino ako padne u gorskom kotaru. Oni su nam klima uredjaj...Wajter raport - Page 35 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 12:48

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Svako toliko i zapuse neki nlo vietar...

a ti ko merlinka skupiš ruke dok ti se suknja i podsuknja diže i vičeč aaah, ooooh  

ja taman htjela skinit svoj nakurnjak da se malo izlufta kad ono zahladilo i opet taman i sa nakurnjakom Wajter raport - Page 35 1523192931

dapace, digo ja sve uvis da me vjetar malo rashladi a rashladit ce jedino ako padne u gorskom kotaru. Oni su nam klima uredjaj...Wajter raport - Page 35 684758713

treba onda alhambri reć da baca kockice leda kad opet bude išla riječkom obilaznicom ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.04.16 13:38

jel si ti Glistinija nesto pisala da te prate brojevi 11:11? Eto ti pise objasnjenje na Net.hr. Ako cesto vidjas brojeve 333 ili 11:11 znaci da neki andjeo stalno pazi na tebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 13:44

pizda je napisao/la:jel si ti Glistinija nesto pisala da te prate brojevi 11:11? Eto ti pise objasnjenje na Net.hr. Ako cesto vidjas brojeve 333 ili 11:11 znaci da neki andjeo stalno pazi na tebe...

je, te jedinice me baš prate posvuda a pogotovo kad pogledam na sat ... ko da sam narihtana pogledat na sat u 11:11

a i lako mi je povjerovati da me prati neki anđeo il nešto što me čuva ... često imam osjećaj da sam rođena pod sretnijom zvijezdom nego drugi ... ima masa detalja koji to dokazuju

evo recimo sada ... morala izaći van iz kuće i kako otvorim vrata, kiša prestane padati ... vratim se i sad čekad da opet krene

ah da, na svojoj temi o bajkama sam se prisjetila i nekih padova i skroz nemogućih prolazaka bez posljedica a mislila da sam sva polomita

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 13:49

Glista je napisao/la:pozdrav alhambri Wajter raport - Page 35 684758713

ajd konačno da čujem i neke dobre vijesti ... bivši dečko je konačno donijeo odluku i briše iz zagreba ... došao prodiskutirati o svojoj odluci ... veli, tek sad  skužio koliko je zg depresivan i da ne može to više podnijeti ... radio je godinama kao sezonac u turizmu na pagu, naučio se uživati u prirodi  i konačno donijeo odluku i otvorio svoju turističku agenciju na pagu ... sad ide na doškolovanje a onda u novi život ko novopečeni i formalni bodul ... priča on meni kako je lijepo živjeti u manjoj sredini i to na otoku i da se više nije mogao zamisliti u zagrebu ... samo sam slušala i nisam imala  šta reć ... znam točno šta je čovjek skužio ... tako sam i ja prije dvadeset godina donijela istu odluku i iz istih razloga Wajter raport - Page 35 11484130

u gradu si usamljen među hrpetinom ljudi a vamo i kad si sam nisi usamljen nego uživaš i živiš punim plućima ... al fora je ispala kava ... priča on o tome a ja ko da sebe slušam od prije dvadeset godina ... samo ja to nisam imala kome pričati da me skuži nego su me svi prozvali budalom jer ostavljam dobar posao u ljubljani Wajter raport - Page 35 3111943984  eto, ipak je imao za mene zanimljivu priču i bio mi gušt čuti ju .... poželjela mu svu sreći i uspjeh u poslu iako je i sam svjestan da će biti čupavo ko i svima drugima al će bar sve drugo biti lijepo

ojla draga Wajter raport - Page 35 727654710

sline mi cure za manjim sredinama na otoku...da sam liječnik, javila bi se tamo na Mljet kad su tražili

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.04.16 13:56

Alhambra je napisao/la:
ojla draga Wajter raport - Page 35 727654710

sline mi cure za manjim sredinama na otoku...da sam liječnik, javila bi se tamo na Mljet kad su tražili

ma mene je malo strah bit na tim predalekim u slučaju kakvih hitnoća ... al tu na krku je za mene raj ... rijeku ni ne doživljavam kao neki drugi grad nego predgrađe krka ... kad mi usfali nervoze i depresije, lijepo sjednem u auto i eto me u riječkoj gužvi i mogu pičkarat sa ostalim riječanima Wajter raport - Page 35 1523192931

ali u razgovoru se i taj frend složio da nije to do mjesta il grada nego do ljudi ... brdo krčana nikada nije zašlo na mjesta koja ja obilazim pa se čude kad vide slije na fb-u ... isto mi se događalo dok sam po ljubljani bila, rijeci il zagrebu ... ljudi su naviknuti sjediti u kućama i buljiti u tv u slobodno vrijeme a svugdje se nađe lijepih mjesta za ići ... samo su u krku i vrlo blizu i začas dostupna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.04.16 20:45

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:E svasta, uopce nisam shvatila da sam ovdje a ne kod nas.. : )) Jos onako krajickom oka gledam ovu zelenu i mislim si kako je Whisp promijenila skin.

kako si mogla fulat, ovakav design u stilu "Kriminalistickih prica" i ranih sezdesetih, niko nema...

Meni je ta serija bila odlična! : )) A mogla sam, mogla. Mislim na jedno, radim drugo, treće mi dolazi iza lijevog uha.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.04.16 20:50

Lena je napisao/la:nisam jedina vidim  Wajter raport - Page 35 11484130

morticia mi je cool.....ko zna šta je ligeja tu sve stisnula za biti kao ona Wajter raport - Page 35 1523192931

Claire mi je sva u osmijehu. Uvijek vedra, nasmijana. Wajter raport - Page 35 684758713

Paa ne, nije bila crna boja, zapravo, plava. 0-3 djece i većinu ponuđenog odbila sam s "nije na listi". Wajter raport - Page 35 684758713

Morticia je zapravo nježnica. Da je tome tako, Lasta i Whisp su također nju dobile. Wajter raport - Page 35 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.04.16 20:54

Ja kao da malo kasnim s odgovorima. : D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.04.16 20:57

Nabavila sam si neke "kamenčiće" u međuvremenu. Mjesečev je krasan (sedefastobijeli), labradorit odličan (zaljubih se), gorski i turmalin kvarc. Svojima sam također nabavila par zaštitnika. Wajter raport - Page 35 684758713

Jeste li znali da se neke može puniti i na vjetru?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.04.16 7:40

ligeja je napisao/la:

Meni je ta serija bila odlična! : ))

meni isto, kad se tog sjetim pogotovo dobijem svrab od ovih forenzickih debilana kojima nas vec koju deceniju preplavljuju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 35 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 35 / 40. Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.