kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.04.16 7:47

ligeja je napisao/la:Nabavila sam si neke "kamenčiće" u međuvremenu. Mjesečev je krasan (sedefastobijeli), labradorit odličan (zaljubih se), gorski i turmalin kvarc. Svojima sam također nabavila par zaštitnika. Wajter raport - Page 36 684758713

Jeste li znali da se neke može puniti i na vjetru?

ja se spremam narucit shungite ali sam lijen popunit onu narudzbenicu. Moram pozurit dok ga jos ima jer je rijedak.
To za razna punjenja su slobodne umjetnicke interpretacije...Wajter raport - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.04.16 7:59

sto se vremena tice, za vikend je bilo podnosljivo, jucer je cak bilo i poprilicno suncano. Danas uobicajena slika istog albuma, vecinom sunce a ima i oblaka. Poprilicno toplo i sad nastupa razdoblje prilagodbe na nove temperature. Vec je naveliko zazelenilo i to u covjeku budi zelju za ceprkanjem po zelenim povrsinama svih vrsta. Kako onih sumskih tako i okokucnih. Uprkos proljetnim umorima ipak je to vrijeme budjenja za razliku od zime koju sve cesce percipiram poput medvjeda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 8:03

finili su mare bali... nazad na poslu... inbox mi je u ratnom stanju... triba sad to sve poriješavati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 9:42

vajter pravi proljetni ... malo neka kiša davi, oblakovi a onda zvizdan ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 9:44

pizda je napisao/la:Vec je naveliko zazelenilo i to u covjeku budi zelju za ceprkanjem po zelenim povrsinama svih vrsta.

isto i ovdje ... koji gušti ... sati samo prolete

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.04.16 10:17

Vel'ka Maca je napisao/la:finili su mare bali... nazad na poslu... inbox mi je u ratnom stanju... triba sad to sve poriješavati...

neka Maco, dosta je bilo neobuzdatog sexa danima i nocima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.04.16 10:18

Glista je napisao/la:vajter pravi proljetni ... malo neka kiša davi, oblakovi a onda zvizdan ...


kisa? Ovdje prekrasno, sunce pici naveliko a jos uvijek ima friskog zraka tako da je idealno za setnje i ostale bludne radnje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 10:22

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:vajter pravi proljetni ... malo neka kiša davi, oblakovi a onda zvizdan ...


kisa? Ovdje prekrasno, sunce pici naveliko a jos uvijek ima friskog zraka tako da je idealno za setnje i ostale bludne radnje...

ma to ti je bijo moj opis cijelog vikenda ... subora kišica davila tu i tamo ali kasnije sunčato a između promjenjivo ... sad pretpostavljam da će neko vrijeme biti tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 10:51

godinama sam u ovo doba bila pozivana od škole održati satove prirode u prirodi ali od ove godine skroz odustajem ... žao mi djece i nastavnika koje još drži neki entuzijazam ponuditi djeci nešto više od onog što im se nudi, al jebat ga ... nemam živaca za mnoge roditelje ... jedni hoće, drugi neće, treći pak skroz pukniti pa sve skupa vide kao neku zavjeru ... ne bih više to slušala  ni sekunde ...

al sad hoće nastavnica sa mnom u prirodu ... žena je super ... eto u kakvim vremenima živimo ... čak i ako se nađe neki entuzijastični nastavnik koji bi radio sa djecom kvalitetne sadržaje i to u svoje slobodno vrijeme, roditelji sve stopiraju na štetu svoje djece jer ko oni nisu uključeni a ako ih hoćeš uključiti, zbrišu i nije ih ni za čuti ni vidjeti ... svi bi nešto a da sami pojma nemaju šta al ono što me grozi da roditelji sami rade na štetu svoje djece ... ja sam presretna kad netko hoće mojoj djeci nešto novo pokazati ili naučiti ih nešto što ja ne znam ... daj bože što više takvih ... neki dan mi je došla kolegica koja se bavi kiparstvom pokazati ogledala i okvire koje je naučila moje male praviti ... prekrasno ... odmah sam ih objesila u svoj ured i ljudi ne mogu vjerovati da su to djeca pravila

jebat ga, sad ćemo razrednica i ja tabanat po otoku sa mojom djecom i jedva čekam nove tračeve akonto toga ... al fora je što mi se više nitko ne usudi ništa reć ili prigovorit nego samo tu i tamo koji roditelj priđe i pita jel mogu uzeti i njegovo dijete ... naravno da biram ... neki mogu, neki ne mogu ... ovisno o tome kako su ih odgojili Wajter raport - Page 36 1523192931  kakvi roditelji takva i djeca ... neki baš nemaju sreće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 18:54

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Meni je ta serija bila odlična! : ))

meni isto, kad se tog sjetim pogotovo dobijem svrab od ovih forenzickih debilana kojima nas vec koju deceniju preplavljuju...

Vjerojatno je dobra recepcija True Detective serije također djelomično opravdana tom istom zasićenošću CSI znanstvenom fantastikom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 18:55

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Sve mirisalo na procvalo cvijece, listove i razne druge perverzije. Otvorijo sam prozor i udisao sve te lijepe mirise a izdisao dim cigarete. Biljke meni kisik a ja njima ugljik....

...a tu i tamo i koji sumporovodik Wajter raport - Page 36 1523192931

: ))) ma umirem na avatar!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.04.16 19:06

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavila sam si neke "kamenčiće" u međuvremenu. Mjesečev je krasan (sedefastobijeli), labradorit odličan (zaljubih se), gorski i turmalin kvarc. Svojima sam također nabavila par zaštitnika. Wajter raport - Page 36 684758713

Jeste li znali da se neke može puniti i na vjetru?

ja se spremam narucit shungite ali sam lijen popunit onu narudzbenicu. Moram pozurit dok ga jos ima jer je rijedak.
To za razna punjenja su slobodne umjetnicke interpretacije...Wajter raport - Page 36 684758713

E, malo sam čitala o njemu. Da ne c/p-am.. Vjeruje se da je star 2 milijarde godina, tek prije koje desetljeće priznat kao mineral. Sadrži fulerene (alotropska modifikacija ugljika), iscjeliteljske moći, pročišćava vodu, normalizira poremećeno bioenergetsko polje... i svašta još.



Odakle ga naručuješ? Vidim da ga imaju i na lotos-nakit.com. S njima sam baš zadovoljna.

---

Planiram si još uzeti celestit, tanzanit (pa se mogu fino preseliti u drugu dimenziju).. Wajter raport - Page 36 684758713 I opsidijan. Crni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  antonac 12.04.16 5:24

prvi.... Wajter raport - Page 36 11484130

_________________
daite im da seru....Wajter raport - Page 36 29xutcyWajter raport - Page 36 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.04.16 7:54

ligeja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Sve mirisalo na procvalo cvijece, listove i razne druge perverzije. Otvorijo sam prozor i udisao sve te lijepe mirise a izdisao dim cigarete. Biljke meni kisik a ja njima ugljik....

...a tu i tamo i koji sumporovodik Wajter raport - Page 36 1523192931

: ))) ma umirem na avatar!

hehehe, šta nije dobar Wajter raport - Page 36 1619348112

da se mene pita, ja bi mu još i iskorišteni natukla na tu glavurdu Wajter raport - Page 36 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.04.16 8:15

Alhambra je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Sve mirisalo na procvalo cvijece, listove i razne druge perverzije. Otvorijo sam prozor i udisao sve te lijepe mirise a izdisao dim cigarete. Biljke meni kisik a ja njima ugljik....

...a tu i tamo i koji sumporovodik Wajter raport - Page 36 1523192931

: ))) ma umirem na avatar!

hehehe, šta nije dobar Wajter raport - Page 36 1619348112

da se mene pita, ja bi mu još i iskorišteni natukla na tu glavurdu Wajter raport - Page 36 1523192931

nadbiskup Kondomic... Wajter raport - Page 36 1523192931
P.S. sto je najbolje, njega je Vojtila postavio za nadbiskupa hrvackog na opce cudjenje i bas zbog tog jer je bio umjeren za razliku od ostalih kandidata koji su bili pre extremni. Mos mislit kakvi bi tek oni bili...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.04.16 8:23

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

...a tu i tamo i koji sumporovodik Wajter raport - Page 36 1523192931

: ))) ma umirem na avatar!

hehehe, šta nije dobar Wajter raport - Page 36 1619348112

da se mene pita, ja bi mu još i iskorišteni natukla na tu glavurdu Wajter raport - Page 36 1523192931

nadbiskup Kondomic... Wajter raport - Page 36 1523192931
P.S. sto je najbolje, njega je Vojtila postavio za nadbiskupa hrvackog na opce cudjenje i bas zbog tog jer je bio umjeren za razliku od ostalih kandidata koji su bili pre extremni. Mos mislit kakvi bi tek oni bili...

ma, đubar pritajeni bezmudi...čekao je 19 godina da krene ovako, jer sad mu je prilika..sad ili nikad.
ako ikad SDP s nekim jakim dođe na vlast, jedva čekam gledat razvrgnuće vatikanskih ugovora...samo želim da ovaj smrad još uvijek bude živ, da vidim i njegovo koprcanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.04.16 8:35

Ja se ispricavam sirokim narodnim masama koje citaju ove vremenske izvjestaje. Danas sam okasnijo jer sam zaspao dulje od uobicajenog a onda nisam mogao na internet. Nesto radili kat iznad pa iskopcali kabele po sistemu "kog ce nam kurca ovo, samo smeta". Dakle, vrijeme je vec uobicajeno, ima sunca al ima i oblaka. Ne znam jesam li vec napisao ali zadnjih par godina nas posjecuju neki cudni oblaci koji vise nalikuju specijalnim defektima nego li normalnim oblacima. Pici sunce a pogledas prema istoku i na nebu se nadvili neki tamni plavo-sivi oblaci nalik ogromnom tsunami valu iz nekog filma katastrofe. Pogledas prema Ucki, isto tako. Bas zastrasujuce djeluje a nakon pola sata se ti oblaci unormale a vecinom i sasvim nestanu. Kamo to ode i zasto tako zastrasujuce izgleda, pojma nemam. Nekad kad bi vidijo tako nesto to bi obavezno znacilo gadno nevrijeme, obilne pljuskove, grmljavine, olujni jugo. Sad je to vec uobicajena scenografija. Sve se mjenja pa i oblaci, tako ispada. Ugodno je toplo, nije presparno i kad bih bio pametan ko sto nisam, gledao bih iskoristit to vrijeme sto se bolje moze jer ce uskoro tropske vrucine a onda nemas kamo nego li u klimatizirano. Jebiga, ja jucer isao oko sest popodne malo ubit oko i bogme sam ga ubijo do deset navecer. Di ces onda jebote, istusiras se, izvrsis depilaciju brade i brkova, nesto pripremis za drugi dan i vec je pol noci i nikako ic spavat prije tri ujutro. I onda te u sedam ujutro probudi tajmer na kojeg se ne obazirem do osam a u medjuvremenu se pokusavam sjetit ko sam, zasto sam i gdje idem. Niti na jedno postavito si pitanje nemam odgovora a mi smo kao civilizacija koja sve zna i na svako pitanje ima odgovor. Mos mislit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.04.16 8:38

Alhambra je napisao/la:

ma, đubar pritajeni bezmudi...čekao je 19 godina da krene ovako, jer sad mu je prilika..sad ili nikad.
ako ikad SDP s nekim jakim dođe na vlast, jedva čekam gledat razvrgnuće vatikanskih ugovora...samo želim da ovaj smrad još uvijek bude živ, da vidim i njegovo koprcanje

neces docekat to razvrgnuce, sdp je isto sranje ko i ono drugo. Vidis da se bjesomucno ulizuju vjernicima, u predizbornoj kampanji su urlali "hrvacka, hrvacka" i tome slicno. Neko vrijeme su bili desniji i od hdz-a, sve samo da ostanu na vlasti. Smeca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.04.16 8:50

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavila sam si neke "kamenčiće" u međuvremenu. Mjesečev je krasan (sedefastobijeli), labradorit odličan (zaljubih se), gorski i turmalin kvarc. Svojima sam također nabavila par zaštitnika. Wajter raport - Page 36 684758713

Jeste li znali da se neke može puniti i na vjetru?

ja se spremam narucit shungite ali sam lijen popunit onu narudzbenicu. Moram pozurit dok ga jos ima jer je rijedak.
To za razna punjenja su slobodne umjetnicke interpretacije...Wajter raport - Page 36 684758713

E, malo sam čitala o njemu. Da ne c/p-am.. Vjeruje se da je star 2 milijarde godina, tek prije koje desetljeće priznat kao mineral. Sadrži fulerene (alotropska modifikacija ugljika), iscjeliteljske moći, pročišćava vodu, normalizira poremećeno bioenergetsko polje... i svašta još.



Odakle ga naručuješ? Vidim da ga imaju i na lotos-nakit.com. S njima sam baš zadovoljna.

---

Planiram si još uzeti celestit, tanzanit (pa se mogu fino preseliti u drugu dimenziju).. Wajter raport - Page 36 684758713 I opsidijan. Crni.

neki www.nebeski-dar.hr ali a ima na dosta mjesta za narucit. Sta ti tanzanit treba za bolju vezu sa duhovnim vodicima? Wajter raport - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.04.16 9:08

pizda je napisao/la: Ne znam jesam li vec napisao ali zadnjih par godina nas posjecuju neki cudni oblaci koji vise nalikuju specijalnim defektima nego li normalnim oblacima.

tako sam i ja mislila a onda pratila redovnije i skontala da su oduvjek bili takvi samo sam ih ja tek počela primjećivati ... a najbolji su mi oni u ranu zoru ako se uspijem iskoprcati iz kreveta i izaći negdje da ih snimim ... ima ih predivnih ... neko vrijeme sam ih slikala ko manita ... svaki je unikatan i neponovljiv Wajter raport - Page 36 684758713


Wajter raport - Page 36 10511447_10203192378662631_8679072855360181527_o
Wajter raport - Page 36 977201_10200380463526510_161393232_o
Wajter raport - Page 36 1073927_10200730307752397_2135275059_o
Wajter raport - Page 36 10154263_10202390839384650_510387471219334440_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.04.16 10:19

tako nekako samo sto gledano iz blize perspektive izgledaju ko neki prijeteci zid koji samo sto se nije srusijo i pobijo duzno stanovnistvo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.04.16 10:23

jucer sam na kompu pogledao Star wars, ovaj zadnji, od prosle godine. Jebote, to se svelo na Komandanta Marka pa sad filmovi i nemaju neki kakav takav kraj vec bi trebalo pisat "nastaviti ce se..." Te "sile" i sl. je vec dopizdilo i bogu i ljudima. Jedino je simpa jedan robotic koji se kotrlja na kugli-podnozju...Wajter raport - Page 36 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.04.16 10:30

pizda je napisao/la:tako nekako samo sto gledano iz blize perspektive izgledaju ko neki prijeteci zid koji samo sto se nije srusijo i pobijo duzno stanovnistvo...

e da, to mi je super gledati kad si mogu vremenski priuštiti ... kako krene kao neki nlo i sav tust i skoro čvrstih oblika a onda se raspline i nestane ... jutros išla čeprkati po svojim slikama i tek sad skužila koliko imam oblaka u svojim albumima ... i svi prekrasni ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.04.16 12:39

vrijeme odlično ... potpisala bih da ovako bude cijelo ljeto ... sunčato ali ne prevruće ... dođe ti žao što moraš sjediti i raditi u uredu ... jebote, u šta nama životi prođu ... treba biti poljoprivrednik

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.04.16 13:28

Glista je napisao/la:vrijeme odlično ... potpisala bih da ovako bude cijelo ljeto ... sunčato ali ne prevruće ... dođe ti žao što moraš sjediti i raditi u uredu ... jebote, u šta nama životi prođu ... treba biti poljoprivrednik

je, kad te bog bude pitao sto si radila rec ces "jebiga, radila sam"...Wajter raport - Page 36 684758713. Jebo ti takva iskustva, mudrost i produhovljenje koje cemo ovdje kao steci kad ti zivot prodje u poslu. Mora da smo gore u nekoj rajskoj radnickoj internacionali cim kupimo takva iskustva. Jesmo izabrali ko prstom u dupe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.