kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 7:43

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:vrijeme odlično ... potpisala bih da ovako bude cijelo ljeto ... sunčato ali ne prevruće ... dođe ti žao što moraš sjediti i raditi u uredu ... jebote, u šta nama životi prođu ... treba biti poljoprivrednik

je, kad te bog bude pitao sto si radila rec ces "jebiga, radila sam"...Wajter raport - Page 37 684758713. Jebo ti takva iskustva, mudrost i produhovljenje koje cemo ovdje kao steci kad ti zivot prodje u poslu. Mora da smo gore u nekoj rajskoj radnickoj internacionali cim kupimo takva iskustva. Jesmo izabrali ko prstom u dupe...

nemam ja ništa protiv rada ... volim raditi ali da radim nešto što ima smisla i stalno nešto radim ... ovo što ja radim u struci ima sve manje smisla ... najmanje se bavim projektiranjem a najviše prebiranjem po kojekakvim suludim propisima i zadovoljavanjima administracijskih muha a od toga mi se povraća

maike mi ako ono moje prevrtanje kamenja nema više smisla od sakupljanja i "na papiru" zadovoljavanja" formi ... zato ga svako toliko odem preslagivati ... da ga jebeš, nakon slaganja kamena nešto imaš, il zid, il vrtnu gredicu i još naletiš na svašta zanimljivog ... nakon slaganja hrpetina papira, imaš samo to - hrpetinu papira

vajter krasan



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 8:14

liep i suncan dan. Danas nisam primietio oblake, kako one tipa cumulus tako ni one tipa cullingulus. Prilicno toplo i tamo oko podne ce biti bas sutropski. Mislim da je najtoplija tocka u Rijeci tocno ispred kapucinske crkve na Zabici. Ne mislim nego sam siguran. Svugdje se moze izdrzat ali tamo ti bas mozak kuha. Ko nije isao za tim neka isproba, vjerujem da Tomica vec je jer je cesto u Art kinu. Jedino sto sumnjam da je isla u one najtoplije sate pa samim tim ne zna koji je to pakao. Ostalo je uobicajeno, spavalo se kratko ali kvalitetno i mislim da cu danas sparoge jest. Jos malo pa ce i moje najdraze voce, tresnje Wajter raport - Page 37 684758713. Prodao bi se za tresnje, ostalo voce vise-manje ali tresnje su poseban gust. Pogotovo ih je fora krast i jest direkt sa stabla. Imam u Gorskom omiljeno mjesto, kod Donjeg Tihova jedna liepa livada i tri tresnje sa pogledom na planinu na koju se namjeravam spustit iz helikoptera pa pjeske dolje. Tamo se redovito najedem tresanja i jos uzmem za usput. Normalno, pitam vlasnika ako mu mogu nakrast tresanja a on kulerski "ma samo beri, meni na usi izlaze..." Prosli put mi veli kako je bas maloprije bijo neki medvjedic, popeo se na stablo i jeo Wajter raport - Page 37 684758713. Ja mu velim "jedan medvjedic oso a medvjed doso". Covjek se iskreno nasmijao mom humoru, cak sam mu zamjetio suzu na obodu oka. Ili je ta suza bila posljedica saznanja koliko sam mu tresanja otudjio. Normalno, pitam sto sam duzan i ostavim barem za kavu tj. vise njih. Dok berem covjek je cijelo vrijeme ispod stabla i prica li prica. Nije da pazi na mene vec je jedva docekao da pobjegne od zene i zapodjene muske razgovore.
Volim te spontate simbijoze namjernika i domoroca a sve protkato latentnom mogucnoscu da te mama medvjed napadne i otme tresnje. Preko puta te livadice sa tresnjama je mala crkvica u koju sam jednom smjestijo Kresu. Cek da nadjem tu sliku...
Wajter raport - Page 37 N7e9M5V
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:26

ovdje su jutra krasna ali i večeri ... u krk su se opet naseili ćukovi ... jedno vrijeme ih nije bilo osim jednog para koji se gnijezdio kraj zidina i jednog koji je našao gdnijezdo u udubinu unuta frankopanskog kaštela ... ali taj se morao odseliti jer su ljetos adaptirali baš taj dio .... ali sada ih je očito više ... volim ih slušati kad krenu sa dozivanjem a svako toliko ih i vidim kako prelijeću sa jednog stabla na drugo ili sa zgrade na zgradu ... male pufnaste kuglice perja ...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:28

U sumarku skrivenom, medvjeda je malih dom. Oni cak i leteee..
:-)

Inace, citam neke zabavne odgovore Sirice.

Wajter raport - Page 37 Sirihalloween

Wajter raport - Page 37 Sirimeaninglife

http://time.com/4153312/siri-iphone-tricks-tips-jokes/?iid=sr-link3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:29

pizda je napisao/la:liep i suncan dan. Danas nisam primietio oblake, kako one tipa cumulus tako ni one tipa cullingulus. Prilicno toplo i tamo oko podne ce biti bas sutropski. Mislim da je najtoplija tocka u Rijeci tocno ispred kapucinske crkve na Zabici. Ne mislim nego sam siguran. Svugdje se moze izdrzat ali tamo ti bas mozak kuha. Ko nije isao za tim neka isproba, vjerujem da Tomica vec je jer je cesto u Art kinu. Jedino sto sumnjam da je isla u one najtoplije sate pa samim tim ne zna koji je to pakao. Ostalo je uobicajeno, spavalo se kratko ali kvalitetno i mislim da cu danas sparoge jest. Jos malo pa ce i moje najdraze voce, tresnje Wajter raport - Page 37 684758713. Prodao bi se za tresnje, ostalo voce vise-manje ali tresnje su poseban gust. Pogotovo ih je fora krast i jest direkt sa stabla. Imam u Gorskom omiljeno mjesto, kod Donjeg Tihova jedna liepa livada i tri tresnje sa pogledom na planinu na koju se namjeravam spustit iz helikoptera pa pjeske dolje. Tamo se redovito najedem tresanja i jos uzmem za usput. Normalno, pitam vlasnika ako mu mogu nakrast tresanja a on kulerski "ma samo beri, meni na usi izlaze..." Prosli put mi veli kako je bas maloprije bijo neki medvjedic, popeo se na stablo i jeo Wajter raport - Page 37 684758713. Ja mu velim "jedan medvjedic oso a medvjed doso". Covjek se iskreno nasmijao mom humoru, cak sam mu zamjetio suzu na obodu oka. Ili je ta suza bila posljedica saznanja koliko sam mu tresanja otudjio. Normalno, pitam sto sam duzan i ostavim barem za kavu tj. vise njih. Dok berem covjek je cijelo vrijeme ispod stabla i prica li prica. Nije da pazi na mene vec je jedva docekao da pobjegne od zene i zapodjene muske razgovore.
Volim te spontate simbijoze namjernika i domoroca a sve protkato latentnom mogucnoscu da te mama medvjed napadne i otme tresnje. Preko puta te livadice sa tresnjama je mala crkvica u koju sam jednom smjestijo Kresu. Cek da nadjem tu sliku...
Wajter raport - Page 37 N7e9M5V

I meni su najdraža ta "Amarcord" iskustva i interakcije... a ni trešnje nisu za bacit.
baš sam jutros sa kolegom raspravljala gdje u rijeci ima to rascvjetano stablo japanske trešnje... snimila sam neku bajkovitu fotku na tu temu I uopće nisam prepoznala pejzaž, odnosno gdje je u rijeci to ufotkano

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:30

Malo su vam ogromne fotke. Mogao bi Baban to urediti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:31

a čega me pizda sada sjetio ... nekada je klincima najveća zanimacija bila krasti trešnje ... bilo je par ogromnih stabala u krku i kad god prođeš kraj njih po krošnjama su se čuli dječji glasovi ... nitko nas nije zbog toga kudio ali smo mi stalno mislili da radimo nešto zabranjeno pa smo se bojali da nas netko ne vidi .... sjećam se kad bih dolazila i sama brat trešnje pa najprije čuješ glasove po krošnjama a onda muk ... svi se umire kad vide da netko dolazi ... nema toga više ... nema ni stabala jer su ih posjekli a djeca se ni ne znaju više penjati na stabla ... Wajter raport - Page 37 1425538829

jedina velika stabla trešanja za koje znam su ona oko jednog napuštenog sela ... moram tamo sa klincima kad krenu trešnje ... nema šanse da im prođe djetinjstvo a da i sami ne beru trešnje kao što sam i ja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:34

Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:37

Alhambra je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Sve mirisalo na procvalo cvijece, listove i razne druge perverzije. Otvorijo sam prozor i udisao sve te lijepe mirise a izdisao dim cigarete. Biljke meni kisik a ja njima ugljik....

...a tu i tamo i koji sumporovodik Wajter raport - Page 37 1523192931

: ))) ma umirem na avatar!

hehehe, šta nije dobar Wajter raport - Page 37 1619348112

da se mene pita, ja bi mu još i iskorišteni natukla na tu glavurdu Wajter raport - Page 37 1523192931

Ma treba svima njima kurtone navuc' do grla. I glupVladi. Svako se malo ustipnem i resetiram smisao za humor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:39

ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

ligejo - vidiš da nam svemir sprema veliki prasak/susret/spoj...
drugi put viči - PATRICIAAAAAAA - prije ću reažirat Wajter raport - Page 37 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:46

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nabavila sam si neke "kamenčiće" u međuvremenu. Mjesečev je krasan (sedefastobijeli), labradorit odličan (zaljubih se), gorski i turmalin kvarc. Svojima sam također nabavila par zaštitnika. Wajter raport - Page 37 684758713

Jeste li znali da se neke može puniti i na vjetru?

ja se spremam narucit shungite ali sam lijen popunit onu narudzbenicu. Moram pozurit dok ga jos ima jer je rijedak.
To za razna punjenja su slobodne umjetnicke interpretacije...Wajter raport - Page 37 684758713

E, malo sam čitala o njemu. Da ne c/p-am.. Vjeruje se da je star 2 milijarde godina, tek prije koje desetljeće priznat kao mineral. Sadrži fulerene (alotropska modifikacija ugljika), iscjeliteljske moći, pročišćava vodu, normalizira poremećeno bioenergetsko polje... i svašta još.
.


Odakle ga naručuješ? Vidim da ga imaju i na lotos-nakit.com. S njima sam baš zadovoljna.

---

Planiram si još uzeti celestit, tanzanit (pa se mogu fino preseliti u drugu dimenziju).. Wajter raport - Page 37 684758713 I opsidijan. Crni.

neki www.nebeski-dar.hr ali a ima na dosta mjesta za narucit. Sta ti http://time.com/4153312/siri-iphone-tricks-tips-jokes/?iid=sr-link3 treba za bolju vezu sa duhovnim vodicima? Wajter raport - Page 37 684758713

A oni su dosta skupi. Mislim, Nebeski dar, a i tanzanit jer je rijedak. Kao sto mu sam naziv veli, nabavlja ga se u Tanzaniji. Za duhovne vodice je i celestit dobar. Ali tanzanit mi stalno ispada kao "moj kamen". Uglavnom, ako upola rade onako kako o njima pisu Wajter raport - Page 37 684758713, rasplinut cu se poput oblaka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:48

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

ligejo - vidiš da nam svemir sprema veliki prasak/susret/spoj...
drugi put viči - PATRICIAAAAAAA - prije ću reažirat Wajter raport - Page 37 11484130

I to dan nakon nabavka labradorita koji slovi kao kristal za sinkronicitete. : D
Dobro. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 8:50

sad se sjetih i višanja ... njih još više volim nego trešnje a ko za vraga iz koštice izrasla jedna predivna višnja podno terase kod mojih roditelja ... nikad veće višnje nisam vidjela da rode prirodno a znala sam kao dijete krasti i višnje po okolnim dvorištima ... dok sam bila trudna sa prvom malom, umjesto na kisele krastavce meni se otvorio apetit na višnje a taman rodila ... noću sam znala ustajati i ići naždrat se višanja ... zato me uopće ne čudi da mi je sada i starija luda za tim voćem ...

al sjetila sam se i tih krađa višanja kao dijete ... susjeda i ja bi punile škafove njima i nosile kući i u strahu šta ćemo reći roditeljima otkud nam višnje, sjetile se ispeć štrudlu i napravile par teglica kompota od višanja ... dječja logika - ako su u štrudli i kompotu, neće ih prepoznat i pomisliti da su ukradene ... što je najbolje, nitko nas ništa nije pitao al eto, mi si umislile kako smo super kamuflirale višnje pa zato nitko ništa ne pita Wajter raport - Page 37 1523192931


neki dan sam prolazila kraj tog dvorište, stari vlasnici pomrli, mlađi prodali kuću a novi vlasnici uredili okoliš skroz drugačije ... nema više višnje po kojoj smo se penjali ... jebote, koji to um moraš biti da posječeš stabla oko kuće da bi popločio i napravio sterilnu terasu na kojoj nikada nitko ne sjedi ... al tako uređuju okoliš ljudi koji u svojim kućama ne žive ... krk je krcat kućama u kojima nitko ne živi i sve oko njih popločeno tako da vlasnici nemaju posla oko uređenja .. .kad dođe sezona, iznajmljuju turistima koji u njima samo prespavaju

to mi je ujedno jedan od projekata na kojem radim i uživam ... jednoj ženi koja isto iznajmljuje apartmane uređujem okoliš tako da stvaram male ugodne zone među zelenilom a opet da nije prezahtjevno za održavanje ... baš me zanima kako će ispasti ali već sada vidim da je žena zadovoljna mojom idejom i ako uspije kako sam zamislila, nadam se novim narudžbama ... mrak mi padne na oči kad vidim na šta liče dvorišta danas ... bokte, ko da roboti obitavaju u tim kućama a ne ljudi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 9:03

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

ligejo - vidiš da nam svemir sprema veliki prasak/susret/spoj...
drugi put viči - PATRICIAAAAAAA - prije ću reažirat Wajter raport - Page 37 11484130

I to dan nakon nabavka labradorita koji slovi kao kristal za sinkronicitete. : D
Dobro. :-)

čitam i pomislim...hehej...i Ligeja sad ima peseka Wajter raport - Page 37 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 9:26

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

ligejo - vidiš da nam svemir sprema veliki prasak/susret/spoj...
drugi put viči - PATRICIAAAAAAA - prije ću reažirat Wajter raport - Page 37 11484130

I to dan nakon nabavka labradorita koji slovi kao kristal za sinkronicitete. : D
Dobro. :-)

dada, ništa nije slučajnovito!!
gdje si ugledala supersized afroditu - na žurkovu?!?!?!?
jesam bila sam jednom sijedom gospođom, mojom super frendicom majkom?!?!?
ili smo bili u proširenom sastavu sa bratom, šogoricom, bebačem I ovim slatkim bićencem

Wajter raport - Page 37 WejXX0n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 9:37

Alhambra je napisao/la:

čitam i pomislim...hehej...i Ligeja sad ima peseka Wajter raport - Page 37 1523192931

pusti ti to ... kristali su najzahvalniji kućni ljubimci ... i moja mala je nedavno vukla jednu gromadu kalcita iz šume i kilometrima jer vjeruje da se radi o živom biću al mi to ne vidimo ... Wajter raport - Page 37 1425538829

al da ga jebeš, kad vidiš kako rastu i nastaju, teško je dalje vjerovati u organsku i anorgansku prirodu ... padne ti na pamet da smo nešto pogrešno skontali u cijeloj priči ...

jučer smo šetale navečer i krenula priča o svemircima i kako bi mogli izgledati ... i veli mala, a možda su tako sitni da ih mi ni ne vidimo ... možda su virusi vanzemaljci ... gušt je sa djecom pričati o takvim stvarima jer te vrate u djetinjstvo i kako si nekad i sam tako maštao ko blesav i sve je bilo moguće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 9:51

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

čitam i pomislim...hehej...i Ligeja sad ima peseka Wajter raport - Page 37 1523192931

pusti ti to ... kristali su najzahvalniji kućni ljubimci ... i moja mala je nedavno vukla jednu gromadu kalcita iz šume i kilometrima jer vjeruje da se radi o živom biću al mi to ne vidimo ... Wajter raport - Page 37 1425538829

al da ga jebeš, kad vidiš kako rastu i nastaju, teško je dalje vjerovati u organsku i anorgansku prirodu ... padne ti na pamet da smo nešto pogrešno skontali u cijeloj priči ...

jučer smo šetale navečer i krenula priča o svemircima i kako bi mogli izgledati ... i veli mala, a možda su tako sitni da ih mi ni ne vidimo ... možda su virusi vanzemaljci ... gušt je sa djecom pričati o takvim stvarima jer te vrate u djetinjstvo i kako si nekad i sam tako maštao ko blesav i sve je bilo moguće

nažalost, kad su u pitanju kristali...priznajem da sam nepismena budala Wajter raport - Page 37 1724307051
al zato učim od vas Wajter raport - Page 37 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 10:19

Alhambra je napisao/la:
nažalost, kad su u pitanju kristali...priznajem da sam nepismena budala Wajter raport - Page 37 1724307051
al zato učim od vas Wajter raport - Page 37 684758713

mene je to ulovilo prije nekoliko godina kao prirodni nastavak zanimanja za geologiju tako da sam i ja neznalica ... al jako zanimljivo područje samo što ja ne vjerujem u te njihove utjecaje iako imam u uredu kolekciju od kakvih stotinjak kristala sa raznih dijelova svijeta ( da je istina, ja bih trebala odavno lebjeti iako postoji mogućnost da je moja dobra volja rezultat njihovog utjecaja Wajter raport - Page 37 11484130 ) ... i dalje su mi najzanimljiviji oni koje sami nađemo u prirodi ili mi netko pokloni ...

jučer su mi djeca dobile na poklon kristale soli sa plaže mrtvog mora koje je kolegica donijela sa službenog puta ... izvadila iz vrećice i pita jel prepoznajemo ... ja sam prva bubnula pogrešno i mislila da se radi o gorskom kristalu ... starija je pogodila jer se usudila zagrebati ih malo noktom i rekla da je to sol ... skroz sam ponosna na djecu kad pokažu kako kupe znanje ... za koju godinu će one mene učiti ... jedva čekam Wajter raport - Page 37 11484130  ionako me već odavno šišaju u potrazi za fosilima ... nema šanse da ih u tome preteknem ... pričala sam o tome sa tipom koji nam je obećao posuditi knjigu na tu temu i rekao je da to nema veze sa vidom nego nečim sasvim drugim ... ne smim reć čime da i njega i moje male netko ne nazove vješticama Wajter raport - Page 37 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 10:36

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
nažalost, kad su u pitanju kristali...priznajem da sam nepismena budala Wajter raport - Page 37 1724307051
al zato učim od vas Wajter raport - Page 37 684758713

mene je to ulovilo prije nekoliko godina kao prirodni nastavak zanimanja za geologiju tako da sam i ja neznalica ... al jako zanimljivo područje samo što ja ne vjerujem u te njihove utjecaje iako imam u uredu kolekciju od kakvih stotinjak kristala sa raznih dijelova svijeta ( da je istina, ja bih trebala odavno lebjeti iako postoji mogućnost da je moja dobra volja rezultat njihovog utjecaja Wajter raport - Page 37 11484130 ) ... i dalje su mi najzanimljiviji oni koje sami nađemo u prirodi ili mi netko pokloni ...

jučer su mi djeca dobile na poklon kristale soli sa plaže mrtvog mora koje je kolegica donijela sa službenog puta ... izvadila iz vrećice i pita jel prepoznajemo ... ja sam prva bubnula pogrešno i mislila da se radi o gorskom kristalu ... starija je pogodila jer se usudila zagrebati ih malo noktom i rekla da je to sol ... skroz sam ponosna na djecu kad pokažu kako kupe znanje ... za koju godinu će one mene učiti ... jedva čekam Wajter raport - Page 37 11484130  ionako me već odavno šišaju u potrazi za fosilima ... nema šanse da ih u tome preteknem ... pričala sam o tome sa tipom koji nam je obećao posuditi knjigu na tu temu i rekao je da to nema veze sa vidom nego nečim sasvim drugim ... ne smim reć čime da i njega i moje male netko ne nazove vješticama Wajter raport - Page 37 3114667799

šta god bilo...nastavite tako i dalje Wajter raport - Page 37 1523192931 Wajter raport - Page 37 722450574

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 10:44

Alhambra je napisao/la:
šta god bilo...nastavite tako i dalje Wajter raport - Page 37 1523192931 Wajter raport - Page 37 722450574

da i hoću prekinut sada ne mogu jer bi me djeca udavila ... mlađa ne odustaje od dinosaura Wajter raport - Page 37 1523192931  di god zastanemo krene kopati a kako nalazi sve i svašta, ne bih se uopće čudila da i na dinosaura naleti ... ima "njuh" za naći fosile i kristale da ni meni nije jasno kako to radi ... nosi naočale i ima fanj dioptriju al usred ničega se samo sagne izvuče fosil o kakvom ja samo sanjam da ga nađem

nedavno smo šetale šumom čije tlo je bilo prekriveno debelim slojem opalog lišća i ne bi nam palo na pamet tražiti kristale il fosile ... al jok, mala samo zatane, počne kopati po lišću i izvuče ovo i to usred terena gdje u blizini nema nikakvih stijena ... pa da se zapitaš ... pitam ju kako to radi al ne zna ni ona ... samo ima osjećaj da tu leži nešto, čučne i voala ... i tako stalno  Wajter raport - Page 37 1523192931

Wajter raport - Page 37 12719188_10207114956804633_8235723926470047719_o

i kod onog slapa na mojoj temi je sjela na stijenu koja je iznutra sva od bijelog kalcita i ne miče sa nje ... jedva je nagovorimo da ide dalje ... počela lomiti komade i stvarno ... di god udariš, naletiš na bijeli kalcit Wajter raport - Page 37 1523192931  rodila sam živi detektor minerala ... treba s njom ić negdje gdje ima dijamanata i zlata Wajter raport - Page 37 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 10:45

ligeja je napisao/la:Malo su vam ogromne fotke. Mogao bi Baban to urediti.

pa sama si resiziraj fotke prije slanja. Ja stavim na 650/450 i budu sasvim ok, ni premale ni prevelike...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 10:47

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

ligejo - vidiš da nam svemir sprema veliki prasak/susret/spoj...
drugi put viči - PATRICIAAAAAAA - prije ću reažirat Wajter raport - Page 37 11484130

I to dan nakon nabavka labradorita koji slovi kao kristal za sinkronicitete. : D
Dobro. :-)

dada, ništa nije slučajnovito!!
gdje si ugledala supersized afroditu - na žurkovu?!?!?!?
jesam bila sam jednom sijedom gospođom, mojom super frendicom majkom?!?!?
ili smo bili u proširenom sastavu sa bratom, šogoricom, bebačem I ovim slatkim bićencem

Wajter raport - Page 37 WejXX0n

jel to Lena, balerina rokoko? Wajter raport - Page 37 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.04.16 10:54

al najsmješnije mi je što ona fosile nalazi posvuda ... kad je imala slomljen prst, morale smo svaki tjedan na pregled na kantridu .. i stojimo mi nakon toga pred bolnicom i čekamo taxy a ona se zabuljila u zid i pita, mama, imaš sa sobom onaj čekić ?

pitam zašto, a ona ugledala fosile u kamenim pločama na fasadi bolnice Wajter raport - Page 37 3114667799 i cura bi prekopala fasadu da ih povadi

Wajter raport - Page 37 12096467_10206605079458018_8260339405269909870_n

Wajter raport - Page 37 12417705_10206605077297964_3567695028887164735_n




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 10:54

Vel'ka Maca je napisao/la:

I meni su najdraža ta "Amarcord" iskustva i interakcije... a ni trešnje nisu za bacit.
baš sam jutros sa kolegom raspravljala gdje u rijeci ima to rascvjetano stablo japanske trešnje... snimila sam neku bajkovitu fotku na tu temu I uopće nisam prepoznala pejzaž, odnosno gdje je u rijeci to ufotkano

imas te tresnje na Kozali, nakon Bloka. Kad ides prema starom okretistu cetvorke pa sa lijeve strane imas vocnjake. Tresnja ima najljepsi cvijet bez premca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.04.16 10:55

ligeja je napisao/la:Matzo, vidjeh te, hebemmumisa! : D Samo odmakla si kad je slika stigla do svijesti, a meni bilo prilicno neugodno vikati za tobom "Veelika maaco".. : D

trebala si vikat "Maco stemerice, jebo te doktor ustasa!"
Onda bi se ziher okrenula...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 37 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.