kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Stranica 18 / 23. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.06.15 11:14

kišna glista je napisao/la:

ovo izgleda odlično ! jel imaš negdje upute za sastavljanje dijelova ? imam osjećaj da bi mi klinci to obožavali ... vole jagode, vole piškote a pretpostavljam da je ono između nekoa kombinacija sa vrhnjem ?

dobro pretpostavljaš....skroz je jednostavna

http://www.coolinarika.com/recept/piskota-torta-s-jogurtom-i-jagodama/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.06.15 11:22

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovo izgleda odlično ! jel imaš negdje upute za sastavljanje dijelova ? imam osjećaj da bi mi klinci to obožavali ... vole jagode, vole piškote a pretpostavljam da je ono između nekoa kombinacija sa vrhnjem ?

dobro pretpostavljaš....skroz je jednostavna

http://www.coolinarika.com/recept/piskota-torta-s-jogurtom-i-jagodama/

super ... znači jogurt varijanta ... to mi je još draže ... thx, ovo bih ja mogla za vikend napaviti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.06.15 11:27

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovo izgleda odlično ! jel imaš negdje upute za sastavljanje dijelova ? imam osjećaj da bi mi klinci to obožavali ... vole jagode, vole piškote a pretpostavljam da je ono između nekoa kombinacija sa vrhnjem ?

dobro pretpostavljaš....skroz je jednostavna

http://www.coolinarika.com/recept/piskota-torta-s-jogurtom-i-jagodama/

super ... znači jogurt varijanta ... to mi je još draže ... thx, ovo bih ja mogla za vikend napaviti Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

jes, jogurt varijanta, umjesto limunske korice ja sam stavila jedan  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 B9c69876d0718ffef3fc4b1c083c6c34-product_view-312723b40d9f9426445562ad749c10ea, a slatko vrhnje ne trebaš utući u čvrsto....onako do pola

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.06.15 11:34

Kako dobro izleda ova torta. Alhambra, bravo! Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1zouo36
Hvala na linku za recept. 
Bas cu probati da je napravim.

Kad smo vec kod jagoda, one moje u saksijama su bas fino rodile i svaki dan ih je sve vise. Za sada su samo dve ruzicase, ali jos nisu zrele, a ostale su zelene, raznih velicina. Dosta brzo rastu, bas sam se iznenadila.
Chilli papricice, od citave biljcice, samo sam tri papricice za sada dobila. Jos ih nisam ubrala, jer su zelene, a navodno bi trebale biti crvene boje. Videcemo kako ce to dalje ici. 

Ove godine cu opet raditi marmeladu od jagoda, kajsija i kupina. I to je to. Moji te najvise vole.
Napravila sam sirup od zove. Zova se valjda kod vas zove bazga. Nemojte se smejati ako sam pogresno napisala. Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 30caqzl Moja svekrva i svekar to stavljaju u pivo, a prosle godine sam ga prvi put pravila sa dosta narandzi i limuna i ispao je super, obzirom da ja zovu bas nesto i ne volim. Bila sam nostalgicna, setila se bake i njenog soka, pa sam ga prosle godine brala jednom kad smo isli po sumama i probala da sama napravim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.06.15 11:38

Sad nesto razmisljam, mogla bih umesto tog obicnog jogurta uzeti vocni jogurt sa ukusom vanile. Jagode i vanila obicno idu dobro.
Ali prvo cu probati originalnu varijantu, pa onda ide eksperiment.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.06.15 11:41

cat_claw je napisao/la:Sad nesto razmisljam, mogla bih umesto tog obicnog jogurta uzeti vocni jogurt sa ukusom vanile. Jagode i vanila obicno idu dobro.
Ali prvo cu probati originalnu varijantu, pa onda ide eksperiment.

to ti je odlična ideja.....čak mi se čini da bi bilo još bolje.
idući puta radim tako Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713
hvala na super ideji Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 08.06.15 11:54

inače, mi doma, osim mlađeg sina, svi volimo voćne kolače....pa kad radim jedan takav, moram napraviti i varijantu bez voća, da se "mali" ne osjeća diskriminiran...
uz ovu šarlotu s jagodama, napravila sam i stračatela šarlotu, nju bez jogurta...samo vrhnje i čokolada.
i da...jako je bio zadovoljan Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 12.06.15 9:49

ajmo na sunce sa lakih ljetnim receptorima ... mene prošo apetit za standardnim teškim jelima što zbog kuvanja što bog vrućina pa mi se ni ne jedu ... jučer napravila neki složenac od povrća sa palentom po prvi puta i super ispalo a jednostavno i za napravit i za konzumirat a da se kombinirati na razne načine obzirom na dotok svježeg povrća ... dakle, u vatrostalnu posudu se slaže red palente red raznog na ploške narezanog povrća, usitno nasjeckanih maslina, ploške feta sira i tako u par redova i na kraju zapeče ... super je ispalo ... svidjelo se i curama i meni

inače se ljeti skroz prebacimo na salate u raznim oblicima al nemremo samo na tome živit pa eto, ako tko zna za još nešto što bi se dalo napravit nabrzinu i da nije preteško za pojest a da može biti kompletan obrok a ne samo prilog istom

a da, i punjene tikvice i patlidžani na stopedeset i jedan način mi spada u ljetnu prehranu ... puni se ovisno o inspiraciji i trenutnom repromaterijalu koji je pri ruci

inačle, nije mi problem skuvat ručak koliko mi je problem izmislit šta bi skuvala a da svi jedemo ( uključujući i vranu, jebate, obožava palentu i pečene tikvice )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 16.06.15 13:26

danas ću punjenu papriku Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 A015

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 18.06.15 13:38

Alhambra je napisao/la:danas ću punjenu papriku Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 A015


...s mangom i prženim špekom i lukom Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 19.06.15 10:59

Danas je nemrsni petak. Kuham kelj s rižom i ljutom papričicom i uz to će biti mladi sir za nas stare i riblji štapići za dečke.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  orion 20.06.15 18:27

po ljetu bih mogla živjeti samo na salatama ....

-grah, sitno narezane hrenovke, luk, jabučni ocat  i bučino ulje
- mahune sa češnjakom
- krumpir sa svježom paprikom
- goveđa salata sa jajima
- šopska / feta,krastavac,paradajz/
- krastavac sa vrhnjem i češnjakom ....


za pojačat može a ne mora kakav pohani šnicl

...bitno je da je sve hladno

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 21.06.15 9:44

Danas pečemo janjeći but i kokicu na ražnju. Uz to puno povrća - lešo tikvice, lešo cvjetača, salata od rajčica i krastavaca i prženi krumpiri za dečke.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  orion 21.06.15 19:33

metilda je napisao/la:Danas pečemo janjeći but i kokicu na ražnju. Uz to puno povrća - lešo tikvice, lešo cvjetača, salata od rajčica i krastavaca i prženi krumpiri za dečke.

wow Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 2319274739 .... volim janejtinu   Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 11484130


ja pravila rizi_bizi ... sada kada i još za kratko ima svježega graška

- iz leda nije ni približno fin

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 22.06.15 17:04

Danas smo kuhali zeca s njokama. Radila sam po nekom starom receptu, drugoga ću ipak na moj način da toć bude kao u pašticade, ali nije ništa ostalo za večeru - ocjena vrlodobar.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 23.06.15 10:16

Danas ćemo se malo očistiti od previše mesa koje smo konzumirali proteklih dana pa kuham varivo od bijelog kupusa, s puno papričice bude za prste polizat.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 23.06.15 10:26

kod mene ričet ... i mi se čistimo od mesa ... al čistimo se već ima mjesec dana ... što je najbolje, mi mesojedi u kući se prilagodili mojoj starijoj kćeri koja je htjela da budemo vegetarijanci a ona zbriše kod kolegice na roštilj dok mlađa i ja zobljemo ka zrnojedi Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 24.06.15 8:11

kišna glista je napisao/la:kod mene ričet ... i mi se čistimo od mesa ... al čistimo se već ima mjesec dana ... što je najbolje, mi mesojedi u kući se prilagodili mojoj starijoj kćeri koja je htjela da budemo vegetarijanci a ona zbriše kod kolegice na roštilj dok mlađa i ja zobljemo ka zrnojedi Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Dobro vas je prešla  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931 Mi danas punimo paprike, jedan od sinaka je došao na odmor, ovih dana ću se nakuhati, što to može pojesti u njihovim godinama...  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 24.06.15 12:43

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kod mene ričet ... i mi se čistimo od mesa ... al čistimo se već ima mjesec dana ... što je najbolje, mi mesojedi u kući se prilagodili mojoj starijoj kćeri koja je htjela da budemo vegetarijanci a ona zbriše kod kolegice na roštilj dok mlađa i ja zobljemo ka zrnojedi Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Dobro vas je prešla  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931 Mi danas punimo paprike, jedan od sinaka je došao na odmor, ovih dana ću se nakuhati, što to može pojesti u njihovim godinama...  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

bome...pojedu do večeri sve što sam skuhala i za danas i za sutra...i onda me oko 20 h kaj ima za večeru... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 2696049567 Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 24.06.15 13:24

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kod mene ričet ... i mi se čistimo od mesa ... al čistimo se već ima mjesec dana ... što je najbolje, mi mesojedi u kući se prilagodili mojoj starijoj kćeri koja je htjela da budemo vegetarijanci a ona zbriše kod kolegice na roštilj dok mlađa i ja zobljemo ka zrnojedi Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Dobro vas je prešla  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931 Mi danas punimo paprike, jedan od sinaka je došao na odmor, ovih dana ću se nakuhati, što to može pojesti u njihovim godinama...  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

bome...pojedu do večeri sve što sam skuhala i za danas i za sutra...i onda me oko 20 h kaj ima za večeru... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 2696049567  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

jadne vi sa sinovima ... moje su stalno na nekim dijetama pa ni ne osjetim da ih hranim ... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1619348112 blažene žene čak i kad su male

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 24.06.15 13:50

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kod mene ričet ... i mi se čistimo od mesa ... al čistimo se već ima mjesec dana ... što je najbolje, mi mesojedi u kući se prilagodili mojoj starijoj kćeri koja je htjela da budemo vegetarijanci a ona zbriše kod kolegice na roštilj dok mlađa i ja zobljemo ka zrnojedi Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Dobro vas je prešla  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931 Mi danas punimo paprike, jedan od sinaka je došao na odmor, ovih dana ću se nakuhati, što to može pojesti u njihovim godinama...  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

bome...pojedu do večeri sve što sam skuhala i za danas i za sutra...i onda me oko 20 h kaj ima za večeru... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 2696049567  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

jadne vi sa sinovima ... moje su stalno na nekim dijetama pa ni ne osjetim da ih hranim ... Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1619348112  blažene žene čak i kad su male

he, istina kad govorimo o hrani...al kad su u pitanju druge stvari, cure (općenito) su puno zahtjevnije
frizure, manikure, cipele i krpice....e, tu sam sretna da imam sinove Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 26.06.15 8:03

Dobro jutro ovdje na gastronomiji.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1619348112  Danas imam puno posla, počelo je sa spremanjem zimnice. Dobila sam 4 gajbe (kašete) pamidora, pravim sataraš. Svake godine napunim dvadesetak tegla, nekad i više, ovisi koliko pamidora dobijem i onda u svakom paketu putuju za metropolu. Jedna tegla djeci dva obroka.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713 Ali ima posla oko toga. Srećom danas je svježe pa se neću i ja skuhati zajedno s njima.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 27.06.15 20:06

ja sam se opet uvaljala u marmelade Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 309394051 ... bemti višnje, ove godine su baš rodile....crne mi se ruke, nokti... zasrala sam si i majicu  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 28.06.15 9:16

I kod mene su višnje rodile ove godine, podijelila sam ih prijateljima, stavila u zamrzivač za kolače, napravila kompot i džem i bile su mi večera gotovo cijeli mjesec. Nažalost već su prošle, sad čekam da sazriju jabuke a onda se bacam na pripremanje jabuka za zimu. Izdinstam ih sa cimetom i šećerom i stavim u zamrzivač - uvijek ih imam spremne za kolače i štrudle.  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Gost 29.06.15 8:22

btw je napisao/la:ja sam se opet uvaljala u marmelade Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 309394051 ... bemti višnje, ove godine su baš rodile....crne mi se ruke, nokti... zasrala sam si i majicu  Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1658420748
i ja radila džem od njih, obožavam ga
vrijedi 5 dana crnih noktića Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta finoga papali, papamo, papat ćemo  - Page 18 Empty Re: Šta finoga papali, papamo, papat ćemo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 23. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.