kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

After the Dark...

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 10:50

Vidite ovu zenu...After the Dark... - Page 6 Qnwg93

Ne da peva, nego (sto bi rekao Radovan III) peeeeevaaaa jeeeboteeee!

Reinkarnacija Janis Joplin? After the Dark... - Page 6 30caqzl


Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 20.04.15 10:58

cat_claw je napisao/la:Vidite ovu zenu...After the Dark... - Page 6 Qnwg93

Ne da peva, nego (sto bi rekao Radovan III) peeeeevaaaa jeeeboteeee!

Reinkarnacija Janis Joplin? After the Dark... - Page 6 30caqzl


kako mozete gledati te X-faktore, The voice i slicna sranja...Ne gleda mi se originale a kamo li neke nadobudne imitatore. Pogotovo kad se nasere neki "strucni" ziri sastavljen od polupismenog Massima, ogavnog Cetinskog i sl.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 11:04

Nema to ovde. Kao sto nema ni onih Kardashiana. Nisam niti jedne sekunde videla taj njihov reality. A ove snimke dobijam od drustva i ima skroz dobrih i talentiranih ljudi. Za to sam tek cula kada je ona starija zenica, cijeg se sad imena ne mogu setiti, sve iznenadila svojim glasom. Kako se bese zvala?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 20.04.15 11:22

cat_claw je napisao/la:Nema to ovde. Kao sto nema ni onih Kardashiana. Nisam niti jedne sekunde videla taj njihov reality. A ove snimke dobijam od drustva i ima skroz dobrih i talentiranih ljudi. Za to sam tek cula kada je ona starija zenica, cijeg se sad imena ne mogu setiti, sve iznenadila svojim glasom. Kako se bese zvala?

ima zato ovdje, sve puno kulinarskih i pjevackih tv showova. Mene u zadnje vrijeme uhvatijo gust pa na jubitu gledam pojedine epizode onog regionalnog Big Brothera sa Marijanom i Nemesom... After the Dark... - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 11:33

Big Brother (nemacki. Austrijanci to nikada nisu imali) su ovde poslednji put prikazivali pre nekoliko godina, ali kako je gledanost sve vise opadala, vise ga ne snimaju. Nisam to nikada gledala. To mi je bas bezveze.

Ovde su poceli prikazivati neko cudo koje se, cini mi se, zove Newtopia, ili tako nekako.  Kao ubace na neko poljoprivredno dobro 10-tak ljudi, daju im samo jednu praznu drvenu staju u kojoj mogu ziveti, znaci nema kuce i sl. Dobiju par zivotinja i nedeljnu "platu", koja im je za kupovinu stvari, koje im trebaju. Dobili su i neku livadu, koju sami trebaju uzorati i na njoj zasaditi ono sto misle da im treba. Sa ostatkom sveta ne komuniciraju, a za vikend smeju ici u "grad" da prodaju to sto su proizveli ili da kupe ono sto im treba.

Uglavnom, ne znam sta se tu desavalo, ali pre neki dan citam na teletextu kako se digla frka, jer je jedna od producenata otisla kod njih i pocela im davati upustva sta trebaju raditi i kako se ponasati da bi gledanost bila veca. Ono sto je zaboravila je da iskljuci kameru koja se nalazila u tom delu staje, pa je sve islo direktno u etar. After the Dark... - Page 6 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 20.04.15 11:41

cat_claw je napisao/la:Big Brother (nemacki. Austrijanci to nikada nisu imali) su ovde poslednji put prikazivali pre nekoliko godina, ali kako je gledanost sve vise opadala, vise ga ne snimaju. Nisam to nikada gledala. To mi je bas bezveze.

Ovde su poceli prikazivati neko cudo koje se, cini mi se, zove Newtopia, ili tako nekako.  Kao ubace na neko poljoprivredno dobro 10-tak ljudi, daju im samo jednu praznu drvenu staju u kojoj mogu ziveti, znaci nema kuce i sl. Dobiju par zivotinja i nedeljnu "platu", koja im je za kupovinu stvari, koje im trebaju. Dobili su i neku livadu, koju sami trebaju uzorati i na njoj zasaditi ono sto misle da im treba. Sa ostatkom sveta ne komuniciraju, a za vikend smeju ici u "grad" da prodaju to sto su proizveli ili da kupe ono sto im treba.

Uglavnom, ne znam sta se tu desavalo, ali pre neki dan citam na teletextu kako se digla frka, jer je jedna od producenata otisla kod njih i pocela im davati upustva sta trebaju raditi i kako se ponasati da bi gledanost bila veca. Ono sto je zaboravila je da iskljuci kameru koja se nalazila u tom delu staje, pa je sve islo direktno u etar. After the Dark... - Page 6 1zouo36

to je bilo i ovdje pod nazivom "Farma" a i u Srbiji. U Srbiji je sad popularan neki reality "Parovi", ima tuce, seksa, psovaka...nema cega nema, samo pameti ni za liek...After the Dark... - Page 6 684758713
Fora je sto uvijek isti likovi cirkuliraju po svim tim realitijima, sve neke starlete poznate po nadimcima a niko ne zna cime se uopce bave. U biti ionako je jasno, prostitucijom i trazenjem sponzora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 13:29

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:baš fora ispala tema ... podsjetila me na jednu kishonovu pričicu kad je krenuo na neko brdo vidjet neko mjesto koje je poznato ako okupljalište leptirova, jedno od onih mjesta gdje se roje u tisućama ... al treba se popet na to brdo i svako toliko mu došlo da odustane al zbog onih koji su silazili i sa oduševljenjem pričali o tom mjestu sa leptirovima, ipak ustrajao i došao do vrha ... kad na vrhu ništa, nada ... tu i tamo proletio kakav leptir al ni približno ko šta su svi pričali ... i onda skuži kako su svi u biti jednako nasamareni al ih sram reć pa svi vikali kako je predivno i krasno i vidjeli tisuće leptirova ... i tako i on, kad je krenuo nizbrdo sve viko, ajme divote, ljudi, isplati se potruditi doći do kraja ! After the Dark... - Page 6 1619348112  tako i sa ovim filmom ... samo metilda iskrena pa veli, fuj!  a pizda se nije ni potrudio popet na brdo ... on već zna da ne voli leptirove After the Dark... - Page 6 3114667799


Haha, ali rekle smo i ti i ja da film nije nesto. Meni je tema jos uvek dobra. Mala kritika modernog nacina zivljenja. Ili samo ja to tako shvatila?!...After the Dark... - Page 6 2z68cx3
Pa svakako da je kritika današnjeg društva koje bi moglo dovesti do opisane kataklizme i jesi rekla da film nije dobar ali sam ga ipak htjela pogledati da vidim o čemu se točno radi.   After the Dark... - Page 6 684758713   Meni međutim ni sama tema nije 'sjela' jer se radi o biranju (demokratskom ili autokratskom – svejedno) tko će preživjeti. Meni je sam taj izbor jako diskutabilan i podsjeća me pomalo na eugeniku i sve loše što je iz nje proizašlo. Zato sam na početku teme i napisala da ja (po mišljenju profesora) nisam spremna za nastavak života jer ne bih mogla izabrati niti bih se upuštala u to pa i po cijenu vlastitog života. Ne bih mogla birati tko će umrijeti a tko preživjeti bez obzira kakve gene ili stručne ili zabavljačke predispozicije imao.  After the Dark... - Page 6 1425538829


P.S. Forum mi se jako sporo otvara, radi li to murderator po njemu ili je do mog računala?  After the Dark... - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 20.04.15 13:30

metilda je napisao/la:
P.S. Forum mi se jako sporo otvara, radi li to murderator po njemu ili je do mog računala?  After the Dark... - Page 6 684758713

murderator nit moze, nit zna. Bit ce ipak do tebe... After the Dark... - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 13:33

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
P.S. Forum mi se jako sporo otvara, radi li to murderator po njemu ili je do mog računala?  After the Dark... - Page 6 684758713

murderator nit moze, nit zna. Bit ce ipak do tebe... After the Dark... - Page 6 1523192931

A onda je bit će do mog računala. Puno ih je bežično vezanih za njega pa ga vjerojatno oni usporavaju.  After the Dark... - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 13:46

metilda je napisao/la:Zato sam na početku teme i napisala da ja (po mišljenju profesora) nisam spremna za nastavak života jer ne bih mogla izabrati niti bih se upuštala u to pa i po cijenu vlastitog života. Ne bih mogla birati tko će umrijeti a tko preživjeti bez obzira kakve gene ili stručne ili zabavljačke predispozicije imao.  After the Dark... - Page 6 1425538829 [/size]

inače bi to sve skupa u reali izgledalo još sto puta gore ... ljudi se danas pomlate i pobiju radi daleko manjih stvari ( rasprodaje, novi model ipoda ) a kamoli ne  da se mora preživjeti ... što se mene tiče, nisam se uživjela u priču ekperiment nego u onu stvarnu ... šta bi bilo da je stvarno kataklizma ... i tu uopće nemam dvojbi ...  birala bih itekako  tko će u bunker, druge pobila i spremila u frizer za svaki slučaj ako usfali hrane ( ni to ne bih vjerovala da u bunkeru ima dosta )   After the Dark... - Page 6 11484130  urođeno nam je da preživimo inače bi odavno pomrli

ne do bog da sa mnom doživite kakvu kataklizmu, preko noći bi mi postali hrana a neki sa debljom kožom i opanci After the Dark... - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 13:57

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:Zato sam na početku teme i napisala da ja (po mišljenju profesora) nisam spremna za nastavak života jer ne bih mogla izabrati niti bih se upuštala u to pa i po cijenu vlastitog života. Ne bih mogla birati tko će umrijeti a tko preživjeti bez obzira kakve gene ili stručne ili zabavljačke predispozicije imao.  After the Dark... - Page 6 1425538829 [/size]

inače bi to sve skupa u reali izgledalo još sto puta gore ... ljudi se danas pomlate i pobiju radi daleko manjih stvari ( rasprodaje, novi model ipoda ) a kamoli ne  da se mora preživjeti ... što se mene tiče, nisam se uživjela u priču ekperiment nego u onu stvarnu ... šta bi bilo da je stvarno kataklizma ... i tu uopće nemam dvojbi ...  birala bih itekako  tko će u bunker, druge pobila i spremila u frizer za svaki slučaj ako usfali hrane ( ni to ne bih vjerovala da u bunkeru ima dosta )   After the Dark... - Page 6 11484130  urođeno nam je da preživimo inače bi odavno pomrli

ne do bog da sa mnom doživite kakvu kataklizmu, preko noći bi mi postali hrana a neki sa debljom kožom i opanci  After the Dark... - Page 6 11484130  
  After the Dark... - Page 6 3111943984   After the Dark... - Page 6 3111943984  


Ne znam kako bih reagirala u takvoj situaciji iako mislim da se dobro poznajem. Dugo nakon rata pričala sam s djecom o hipotetskoj situaciji što bih uradila da je kod nas bio slučaj da nam srbovojska dolazi do podruma a ja imam bombu. Bez razmišljanja sam odgovorila da je sasvim normalno radi preživljavanja djece baciti bombu na njih prije nego dođu do podruma. A onda je jedan od mojih već tada malih filozofa rekao da bi to bilo ubojstvo i da bih morala žrtvovati vlastitu djecu (govorio je o sebi i braći i sestrama) iz moralnih razloga. Stavio me je u dvojbu koju ni do danas nisam razriješila.  After the Dark... - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 14:01

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:Zato sam na početku teme i napisala da ja (po mišljenju profesora) nisam spremna za nastavak života jer ne bih mogla izabrati niti bih se upuštala u to pa i po cijenu vlastitog života. Ne bih mogla birati tko će umrijeti a tko preživjeti bez obzira kakve gene ili stručne ili zabavljačke predispozicije imao.  After the Dark... - Page 6 1425538829 [/size]

inače bi to sve skupa u reali izgledalo još sto puta gore ... ljudi se danas pomlate i pobiju radi daleko manjih stvari ( rasprodaje, novi model ipoda ) a kamoli ne  da se mora preživjeti ... što se mene tiče, nisam se uživjela u priču ekperiment nego u onu stvarnu ... šta bi bilo da je stvarno kataklizma ... i tu uopće nemam dvojbi ...  birala bih itekako  tko će u bunker, druge pobila i spremila u frizer za svaki slučaj ako usfali hrane ( ni to ne bih vjerovala da u bunkeru ima dosta )   After the Dark... - Page 6 11484130  urođeno nam je da preživimo inače bi odavno pomrli

ne do bog da sa mnom doživite kakvu kataklizmu, preko noći bi mi postali hrana a neki sa debljom kožom i opanci  After the Dark... - Page 6 11484130  
  After the Dark... - Page 6 3111943984   After the Dark... - Page 6 3111943984  


Ne znam kako bih reagirala u takvoj situaciji iako mislim da se dobro poznajem. Dugo nakon rata pričala sam s djecom o hipotetskoj situaciji što bih uradila da je kod nas bio slučaj da nam srbovojska dolazi do podruma a ja imam bombu. Bez razmišljanja sam odgovorila da je sasvim normalno radi preživljavanja djece baciti bombu na njih prije nego dođu do podruma. A onda je jedan od mojih već tada malih filozofa rekao da bi to bilo ubojstvo i da bih morala žrtvovati vlastitu djecu (govorio je o sebi i braći i sestrama) iz moralnih razloga. Stavio me je u dvojbu koju ni do danas nisam razriješila.  After the Dark... - Page 6 1523192931

e, to je meni oduvijek bio feler u kršćanskim strujama ... u pagana nema ubistva kad je preživljavanje podmlatka ili vrste u pitanju ... nema dvojbe ... inače sam miroljubiva dok mi djecu ne diraju ... da se to dogodi, ubijam vlastitim zubima ako mogu ... zato me i ulovio bijes zbog požara dok mi je dijete bilo između dva podmetnuta ... još je upitno kako ću se ponašati ako se ikada sazna tko je to napravio a sretnem ga ... jebote, zadrhti mi drob kad se opet toga sjetim ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 14:06

kišna glista je napisao/la:
. inače sam miroljubiva dok mi djecu ne diraju ... da se to dogodi, ubijam vlastitim zubima ako mogu ...


Isto tako.
Jos se i sa drugom decom svadjam kad vidim da mi nesto malog diraju. Prosli put kad smo isli na bazen malo je falilo da prebijem neke tinejdzere sto su skakali u bazen tamo gde nije dozvoljeno da se skace, pa mi skocili na malenog... After the Dark... - Page 6 1724307051
Jos se posle tuzakala kod Germana, pa German otisao da pita tog jednog...cek, kako to da prevedem..."Jesi li ti taj komad slanine sto je sikirao moju zenu i skakao mi na sina?"

Kad je vec danas dan za blamiranje...da ispicam i taj podatak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 14:13

kišna glista je napisao/la:


e, to je meni oduvijek bio feler u kršćanskim strujama ... u pagana nema ubistva kad je preživljavanje podmlatka ili vrste u pitanju ... nema dvojbe ... inače sam miroljubiva dok mi djecu ne diraju ... da se to dogodi, ubijam vlastitim zubima ako mogu ... zato me i ulovio bijes zbog požara dok mi je dijete bilo između dva podmetnuta ... još je upitno kako ću se ponašati ako se ikada sazna tko je to napravio a sretnem ga ... jebote, zadrhti mi drob kad se opet toga sjetim ...

Nema ni kod nas dvojbe – radi se o legitimnoj samoobrani u kojoj je ubojstvo dopušteno. Ali ja ne znam kako bih, a vjerojatno bih to uradila, moja savjest to podnijela kasnije. After the Dark... - Page 6 684758713  

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 20.04.15 14:29

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
. inače sam miroljubiva dok mi djecu ne diraju ... da se to dogodi, ubijam vlastitim zubima ako mogu ...  


Isto tako.
Jos se i sa drugom decom svadjam kad vidim da mi nesto malog diraju. Prosli put kad smo isli na bazen malo je falilo da prebijem neke tinejdzere sto su skakali u bazen tamo gde nije dozvoljeno da se skace, pa mi skocili na malenog... After the Dark... - Page 6 1724307051
Jos se posle tuzakala kod Germana, pa German otisao da pita tog jednog...cek, kako to da prevedem..."Jesi li ti taj komad slanine sto je sikirao moju zenu i skakao mi na sina?"

Kad je vec danas dan za blamiranje...da ispicam i taj podatak.

German je pravo neki dobar zaštitnički tip.  After the Dark... - Page 6 684758713
Ne brini za Popa, ušutio se, a pola tračeva preinači po svom nahođenju, nije mu za vjerovati.  After the Dark... - Page 6 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 7:54

pusim, citam vas i ne vjerujem svojim ocima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 7:57

pizda je napisao/la:pusim, citam vas i ne vjerujem svojim ocima...

taman htjela odgovorit na metildin zadnji post al sad neću ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 8:01

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:pusim, citam vas i ne vjerujem svojim ocima...

taman htjela odgovorit na metildin zadnji post  al sad neću ...

zasto ne? Ne vjerujem svoim ocima da neko nesto napise a ja to mogu procitat. Koliko je tehnika napredovala to je nevjerojatno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 8:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:pusim, citam vas i ne vjerujem svojim ocima...

taman htjela odgovorit na metildin zadnji post  al sad neću ...

zasto ne? Ne vjerujem svoim ocima da neko nesto napise a ja to mogu procitat. Koliko je tehnika napredovala to je nevjerojatno...

ne znaš ti pola istine o teknici ... ja ni ne pišem ... samo pomislim i frcaju moji postovi ... zato i mogu nekad tako brzo postati na pet raznih tema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 8:05

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:pusim, citam vas i ne vjerujem svojim ocima...

taman htjela odgovorit na metildin zadnji post  al sad neću ...

zasto ne? Ne vjerujem svoim ocima da neko nesto napise a ja to mogu procitat. Koliko je tehnika napredovala to je nevjerojatno...

ne znaš ti pola istine o teknici ... ja ni ne pišem ... samo pomislim i frcaju moji postovi ... zato i mogu nekad tako brzo postati na pet raznih tema

mora da si tipkovnicu spoila kroz usi. Ja sam jednom probao ali me skakljalo pa su mi bubnjici nabubrili...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 8:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

taman htjela odgovorit na metildin zadnji post  al sad neću ...

zasto ne? Ne vjerujem svoim ocima da neko nesto napise a ja to mogu procitat. Koliko je tehnika napredovala to je nevjerojatno...

ne znaš ti pola istine o teknici ... ja ni ne pišem ... samo pomislim i frcaju moji postovi ... zato i mogu nekad tako brzo postati na pet raznih tema

mora da si tipkovnicu spoila kroz usi. Ja sam jednom probao ali me skakljalo pa su mi bubnjici nabubrili...

probaj drugu metodu ... iščupaš tipke sa tipkovnice i polijepiš ih u koncentričnim krugovima oko trećeg oka iliti sinusa ... skroz funkcionira a pogotovo ako imaš upalu sinusa ... misli naprosto pulsiraju dalje kroz zrakoplovan prostor, uđu u kompjuter i sjednu na mjesto da ne budu ustaše

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 8:15

kišna glista je napisao/la:

probaj drugu metodu ... iščupaš tipke sa tipkovnice i polijepiš ih u koncentričnim krugovima oko trećeg oka iliti sinusa ... skroz funkcionira a pogotovo ako imaš upalu sinusa ... misli naprosto pulsiraju dalje kroz zrakoplovan prostor, uđu u kompjuter i sjednu na mjesto da ne budu ustaše

trece oko nikako da mi proradi, da nemam ova dva postojeca ne bi kurca vidijo po trecem oku. Ja mislim da je to samo kurbana legenda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 8:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

probaj drugu metodu ... iščupaš tipke sa tipkovnice i polijepiš ih u koncentričnim krugovima oko trećeg oka iliti sinusa ... skroz funkcionira a pogotovo ako imaš upalu sinusa ... misli naprosto pulsiraju dalje kroz zrakoplovan prostor, uđu u kompjuter i sjednu na mjesto da ne budu ustaše

trece oko nikako da mi proradi, da nemam ova dva postojeca ne bi kurca vidijo po trecem oku. Ja mislim da je to samo kurbana legenda...

a nije ... esco je copipejstao čitave članke o tome i ja mu sve vjerujem ... veli da moraš vilicom otvorit inače nejde ako je prezakrečeno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 8:24

kišna glista je napisao/la:

a nije ... esco je copipejstao čitave članke o tome i ja mu sve vjerujem ... veli da moraš vilicom otvorit inače nejde ako je prezakrečeno

da Esco ima trece oko ja bi mu ga sakom izbijo. Ni sa ova dva ne vidi stvari onakima kakve jesu. Trece bi ga skroz uneredilo.
Zasto se Esco ne logira ovdje a pise na Net.hr odakle je revoltirat otisao?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 8:27

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a nije ... esco je copipejstao čitave članke o tome i ja mu sve vjerujem ... veli da moraš vilicom otvorit inače nejde ako je prezakrečeno

da Esco ima trece oko ja bi mu ga sakom izbijo. Ni sa ova dva ne vidi stvari onakima kakve jesu. Trece bi ga skroz uneredilo.
Zasto se Esco ne logira ovdje a pise na Net.hr odakle je revoltirat otisao?

da zašto ? pa nije lud doć ovdje da ga ti šakama prosvjećuješ ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 6 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.