kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

After the Dark...

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:26

pizda je napisao/la:

e jebiga sad, a sta ako je inzinjer poljoprivrede musliman nakrcat explozivom...After the Dark... - Page 2 684758713

Pa zapravo dobra pitanja postavljas i ako ti to mozda na prvi pogled ne izgleda tako... After the Dark... - Page 2 1zouo36

Film je svojevrsna kritika danasnjeg nacina zivota, sistema vrednovanja, kao i samog drustva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 13.04.15 13:27

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Onda ne možemo ispravno odgovoriti bez gledanja filma.  After the Dark... - Page 2 684758713 Recimo, ako su svi učenici i na satu filozofije nitko od njih nema to zvanje koje je ponuđeno. Kako onda izabrati. Uvalila si nas u klopku.  After the Dark... - Page 2 3601362807

pa sta nije test postavljen opcenito, nevezano za ucenike...
tj. podjeljena su im izmisljena zanimanja, sad sam provjerijo...After the Dark... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 13.04.15 13:29

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:

e jebiga sad, a sta ako je inzinjer poljoprivrede musliman nakrcat explozivom...After the Dark... - Page 2 684758713

Pa zapravo dobra pitanja postavljas i ako ti to mozda na prvi pogled ne izgleda tako... After the Dark... - Page 2 1zouo36

Film je svojevrsna kritika danasnjeg nacina zivota, sistema vrednovanja, kao i samog drustva.

pa nije fora ako ti postavi test sa zanimanjima koje smatras potrebnima za prezivljavanje a onda ti mjenja odluku detaljima koje nisi znao na pocetku. Jebes takav test...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:31

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Onda ne možemo ispravno odgovoriti bez gledanja filma.  After the Dark... - Page 2 684758713 Recimo, ako su svi učenici i na satu filozofije nitko od njih nema to zvanje koje je ponuđeno. Kako onda izabrati. Uvalila si nas u klopku.  After the Dark... - Page 2 3601362807

pa sta nije test postavljen opcenito, nevezano za ucenike...


Kako sam ja shvatila riječ je o pripremi za daljnji život a kad je preživljavanje u pitanju onda valjda svatko želi preživjeti pa bi sebe stavio među tih 10. Znači da je riječ o izboru zanimanja. A tu su onda i klopke koje si ti primijetio sa muslimanom punim eksploziva. Catica se sigurno smije.  After the Dark... - Page 2 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:33

metilda je napisao/la:

Onda ne možemo ispravno odgovoriti bez gledanja filma.  After the Dark... - Page 2 684758713 Recimo, ako su svi učenici i na satu filozofije nitko od njih nema to zvanje koje je ponuđeno. Kako onda izabrati. Uvalila si nas u klopku.  After the Dark... - Page 2 3601362807

Nisam... After the Dark... - Page 2 F24sqg


I ucenici su se prvi zaleteli na pozive i posao kojim se u toj nekoj imaginarnoj apokalipsi bave.
Ali...koliko nas taj neki sistem naucenih znanja i sposobnosti opisuje kao osobu i cini adekvatnim za prezivljavanje? Koliko govori o nama?  Sta nas cini celokupnom osobom?

Evo, sve sam vam sad rekla...After the Dark... - Page 2 F24sqg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:34

A kad sam vam vec sve rekla, mogla bih i dalje poci...After the Dark... - Page 2 F24sqg

Citamo se sutra. After the Dark... - Page 2 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 13.04.15 13:34

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Onda ne možemo ispravno odgovoriti bez gledanja filma.  After the Dark... - Page 2 684758713 Recimo, ako su svi učenici i na satu filozofije nitko od njih nema to zvanje koje je ponuđeno. Kako onda izabrati. Uvalila si nas u klopku.  After the Dark... - Page 2 3601362807

pa sta nije test postavljen opcenito, nevezano za ucenike...


Kako sam ja shvatila riječ je o pripremi za daljnji život a kad je preživljavanje u pitanju onda valjda svatko želi preživjeti pa bi sebe stavio među tih 10. Znači da je riječ o izboru zanimanja. A tu su onda i klopke koje si ti primijetio sa muslimanom punim eksploziva. Catica se sigurno smije.  After the Dark... - Page 2 3601362807

pa Catica pise da su im podjeljena izmisljena zanimanja a oni moraju odluciti kog bi u bunker. Posto je sve skupa samo hipotetski, mislim da bi ucenici bili velikodusno objektivni. Kad bi to bilo stvarno, bili bi velikodusno subjektivni... After the Dark... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:36

cat_claw je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Onda ne možemo ispravno odgovoriti bez gledanja filma.  After the Dark... - Page 2 684758713 Recimo, ako su svi učenici i na satu filozofije nitko od njih nema to zvanje koje je ponuđeno. Kako onda izabrati. Uvalila si nas u klopku.  After the Dark... - Page 2 3601362807

Nisam... After the Dark... - Page 2 F24sqg


I ucenici su se prvi zaleteli na pozive i posao kojim se u toj nekoj imaginarnoj apokalipsi bave.
Ali...koliko nas taj neki sistem naucenih znanja i sposobnosti opisuje kao osobu i cini adekvatnim za prezivljavanje? Koliko govori o nama?  Sta nas cini celokupnom osobom?

Evo, sve sam vam sad rekla...After the Dark... - Page 2 F24sqg

Što nas čini cjelokupnom osobom? Otkud da ja to znam.  After the Dark... - Page 2 11484130 A ni test mi baš nije pomogao u rješavanju tog misterija.  After the Dark... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:37

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Onda ne možemo ispravno odgovoriti bez gledanja filma.  After the Dark... - Page 2 684758713 Recimo, ako su svi učenici i na satu filozofije nitko od njih nema to zvanje koje je ponuđeno. Kako onda izabrati. Uvalila si nas u klopku.  After the Dark... - Page 2 3601362807

pa sta nije test postavljen opcenito, nevezano za ucenike...


Kako sam ja shvatila riječ je o pripremi za daljnji život a kad je preživljavanje u pitanju onda valjda svatko želi preživjeti pa bi sebe stavio među tih 10. Znači da je riječ o izboru zanimanja. A tu su onda i klopke koje si ti primijetio sa muslimanom punim eksploziva. Catica se sigurno smije.  After the Dark... - Page 2 3601362807

pa Catica pise da su im podjeljena izmisljena zanimanja a oni moraju odluciti kog bi u bunker. Posto je sve skupa samo hipotetski, mislim da bi ucenici bili velikodusno objektivni. Kad bi to bilo stvarno, bili bi velikodusno subjektivni... After the Dark... - Page 2 1523192931

Catica kaže da nam je sve rekla, meni nije ništa jasno, ali se jako slažem s tobom.   After the Dark... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:39

cat_claw je napisao/la:A kad sam vam vec sve rekla, mogla bih i dalje poci...After the Dark... - Page 2 F24sqg

Citamo se sutra. After the Dark... - Page 2 1zouo36

A mi ćemo dotle pensati što bi bilo bolje biti - operna pjevačica ili svirač harfe.  After the Dark... - Page 2 1523192931  Pa-pa.  After the Dark... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 13.04.15 13:39

cat_claw je napisao/la:
Ali...koliko nas taj neki sistem naucenih znanja i sposobnosti opisuje kao osobu i cini adekvatnim za prezivljavanje? Koliko govori o nama?  Sta nas cini celokupnom osobom?

kad tako filozofski postavis stvar onda i modni kreator u bunkeru ima smisla a i sva ta neka umjetnicka zanimanja a i proizvodjac vina iako vina nema. Ipak, mislim da se ljudi u stvarnosti ne bi previse zanimali o tome sto nas cini cjelokupnom osobom vec sto se od naseg znanja moze iskoristit...After the Dark... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 13.04.15 13:41

metilda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:A kad sam vam vec sve rekla, mogla bih i dalje poci...After the Dark... - Page 2 F24sqg

Citamo se sutra. After the Dark... - Page 2 1zouo36

A mi ćemo dotle pensati što bi bilo bolje biti - operna pjevačica ili svirač harfe.  After the Dark... - Page 2 1523192931  Pa-pa.  After the Dark... - Page 2 684758713

sviracica harfe bi nastupala uz opernu pjevacicu i oponasala harfu, dlin, dlin...After the Dark... - Page 2 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:43

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Ali...koliko nas taj neki sistem naucenih znanja i sposobnosti opisuje kao osobu i cini adekvatnim za prezivljavanje? Koliko govori o nama?  Sta nas cini celokupnom osobom?

kad tako filozofski postavis stvar onda i modni kreator u bunkeru ima smisla a i sva ta neka umjetnicka zanimanja a i proizvodjac vina iako vina nema. Ipak, mislim da se ljudi u stvarnosti ne bi previse zanimali o tome sto nas cini cjelokupnom osobom vec sto se od naseg znanja moze iskoristit...After the Dark... - Page 2 684758713

Potpuno se slažem s tobom, ali izgleda da je to klopka.  After the Dark... - Page 2 3111943984  Sad moramo čekati do sutra da nam Catica kaže gdje smo falili u zaključivanju.  After the Dark... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 13.04.15 13:43

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:A kad sam vam vec sve rekla, mogla bih i dalje poci...After the Dark... - Page 2 F24sqg

Citamo se sutra. After the Dark... - Page 2 1zouo36

A mi ćemo dotle pensati što bi bilo bolje biti - operna pjevačica ili svirač harfe.  After the Dark... - Page 2 1523192931  Pa-pa.  After the Dark... - Page 2 684758713

sviracica harfe bi nastupala uz opernu pjevacicu i oponasala harfu, dlin, dlin...After the Dark... - Page 2 3111943984

After the Dark... - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 6:54

cat_claw je napisao/la:je ime filma, koji sam nedavno pogledala.

Poslednji dan skolske godine i poslednji cas. Filozofija. Profesor, da bi proverio koliko su ucenici spremni za dalji zivot, zadaje im problem, koji trebaju resiti. Glasi ovako:
Zemlja ulazi u kataklizmu ratova. Zivot na zemlji je u sledecih godinu dana, zbog upotrebe nuklearnih bombi, nemoguc. Na svetu postoji samo jedan bunker, koji je tako opremljen da primi 10 ljudi i koji im moze omoguciti prezivljavanje. Vrata bunkera se otvaraju automatski, ali samo uz pomoc odgovarajuceg koda koji poseduje profesor filozofije. U bunkeru je dovoljno vazduha, hrane, vode za 10 osoba u periodu od godinu dana. Ucenici iz kutije izvlace papirice na kojima stoje njihova zanimanja i na osnovu tih zanimanja trebaju se odluciti za one osobe, koje bi u bunkeru trebale dobiti mesto. Profesor ih savetuje da budu pazljivi i da paze na smislena zanimanja, kao i na broj muskaraca i zena, jer ce oni biti jedini preziveli i trebaju uzeti u obzir cinjenicu da se kasnije trebaju i razmnozavati. Njih je ukupno 20.

Zanimanja su sledeca:
1) masinski i elektro inzinjer (zena)
2) pesnik (muskarac)
3) domar/kucepazitelj (m)
4) modni kreator (z)
5) operska pevacica (z)
6) inzinjer poljoprivrede (m)
7) hemicar (m) ujedno i homosekusalac
8) ortoped (z)
9) vojno lice (z)
10) senator (z)
11) makler (z)
12) elektricar (m)
13) zoolog (z)
14) poslasticar (m)
15) psiholog (z)
16) svirac harfe (m)
17) proizvodjac vina (z)
18) astronaut (m)
19) hedge fund manager (z) - na zalost ne znam kako bi to najbolje prevela, ali neka bude samo menadzer
20) profesor filozofije (m) - vlasnik koda za otvaranje vrata


Izaberite vase favorite.

probat ću odgovoriti i prije gledanja filma jer se bojim da će mi u filmu biti na kraju dani odgovori pa nije onda zanimljivo ... dakle, u bunker idu:
dakle, išao bi mi samo jedan muškarac il dvoje muškaraca sve ostalo žene ne glede na zanimanje ... filozof i recimo kemičar ne glede na seksualnu orjentaciju, ako prežive i izađu iz bunkera bome bi jebo i plodio pa makar i na silu After the Dark... - Page 2 1523192931 šta se mora nije teško ... od žena bi išle zoolog, psiholog, masinski i elektro inzinjer, proizvodjac vina, hedge fund manager, ortoped,vojno lice i senatorica .... za žene je ionako nebitno zanimanje u situaciji gdje se treba obnoviti neka rasa ... ima da rađaju i paze na nejač dok se ne oporavi populacija ... mutacije zbog daljnjeg oplođivanja unutar bliskih srodnika su ionako neizbježne nebitno jel u početku sudjelovalo pet različitih parova ili samo dva muškarca na osam žena al to bi se tokom dugog vremenskog razdoblja daljnjom selekcijom nekako popravilo ... nakon apokalipse pretpostavljam da bi bilo sasvim nebitno kojeg su zanimanja bili prije apokalipse pa čemu se opterećivati time ... osim toga, pripadnost nekoj struci ne znači ujedno i posjedovanje ostalih kvaliteta koje su potrebne za daljnje preživljavanje u svijetu koji počinje sve iz početka ... pitanje je i šta bi ih čekalo izvan bunkera nakon izlaska ...

ostale ne bih ubila iz milosrđa nego im dala šansu za preživljavanje ... nemreš predvidjeti tokove života ni prije a kamoli nakon apokalipsi pa zašto ih ne ostaviti i vidjeti kako će se snaći ... možda se snađu a ako ne, ionako će pomrijeti ... ako pomru, tko zna, možda postanu hranjiva podloga nekoj novoj vrsti bakterije koja će odigrati ključnu ulogu u daljnjoj evoluciji ... ako ne pomru, možda mutiraju na neki način koji se kasnije pokaže korisnim ... u svakom slučaju, ne bih ih ubijala ni iz milosrđa

sad mi palo na pamet da je možda premali broj muškaraca na broj žemki u slučaju da izginu kasnije pa bih možda dodala još jednog nauštrb neke žemke ... neka ih ima tri na sedam a ko šta rekoh, sasvim nebitno koje su profesionalne orijentacije u takvim uvjetima ... glavno da su jebežljivi i da znaju kasnije održati što veći broj podmlatka na životu a za to nema životne obuke nit ni profesionalna orijentacija išta znači po tom pitanju


Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 7:00

cat_claw je napisao/la:


U redu. Ali u bunkeru su samo osnovne stvari za prezivljavanje. Hrana, voda, medicinski materijal, gramofon za zabavu, karte za igranje... Nema harfe, nema nikakvih drugih pomagala. Poseduju agregat za proizvodnju struje (samo za period od godinu dana), nesto oruzija, pribor za jelo, posudje, papir i olovke.


ajd, zbog ovog bih možda umjesto gay kemičara ipak izabrala piesnika iako mi se kemičar čini daleko korisnijim zanimanjem za preživljavanje al opet, pitaj boga šta ljudi svedeni na plemensku zajednicu više vrednuju, liepe piesmice koje hvale njihova dostignuća ili nekog tko će im znat pomoći preživjati na drugi način ... da ga jebeš, nekad mislim da se ipak više hranimo preko duševnih oduševljavanja i da nas zakidanje na tom području prije ubije nego nešto drugo ... neka se bavi zapisivanjem nove povijesti čovječanstva da kasnije ljudi imaju oko čega nanovo ratovati i veseliti se novoj apokalipsi After the Dark... - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 7:10

cat_claw je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Izabrao si ih 10 a gdje si ti?  After the Dark... - Page 2 3111943984


Virtualna komunikacija je poprilicno zakinuta i zapravo bi diskusija bila najplodonosnija ukoliko bi, kao i ucenici u filmu, bili u situaciji da sami iz kutije izvucemo to neko zanimanje, a kasnije branimo nasu ulogu u opstanku. After the Dark... - Page 2 1zouo36

ma koje zanimanje ??? u tom slučaju velim, jedino je bitno da su odrasle jedinke što zdravije i plodnije ... tu zanimanje ne igra nikakvu ulogu ... na kraju bi od ključnog značaja bili oni koji su do bunkera živjeli najzdravije, u najboljoj su kondiciji i jebežljivi ... a to nam iz zanimanja nije uopće jasno ... veću ulogu igraju neke druge stvari ... recimo, metiljavi i kilavi mi ne bi u bunker ni za živu glavu ... muški bi morali svakako prije dokazati svoju potenciju a žene koje su ušle u menopauzu ili su blizu ulaska u nju isto otpadaju pa da su glavom i bradom ajnštajni ... starost bi isto imalo ključnu ulogu, iskustvo i to životno a ne profesionalno ... u grupi bi svakako moralo biti bar par starijih sa vrlo razvijenim liderskim sposobnostima ... da ga jebeš, treba preživjeti i održati mir u bunkeru sa tolko pms-ova ... tu bi recimo dobro došao neki zreliji muškarac koji se ne libi zveknut šamarčinu u slučaju histerija a ne psiholog ... psiholog bi u cijeloj priči mogao biti čak i višak zbog svog znanja ... samo bi doljevao ulje na vatru ako bi krenule kakve histerije a krenule bi u takvim uvjetima a i iskustvo me nekako naučilo da su super kad treba riještiti nečiju tuđu zavrzlamu al su nula kad moraju riješiti svoje ... dakle, nisu baš najjača karika u lancu koja je sposobna preživjeti ikakve veće traume pa bih eto, psihologa možda i izbacila osim ako se ne radi o mlađoj i plodnoj osobi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 7:30

e da, ono što bi bilo od ključnog značaja je izbiti svima iz bunkera i pomisao na monogamiju ... u takvim uvjetima je monogamija put u propast ... jedan dobar jebac i što više zdravih plodnih žemki i to je to ... a kojeg su zanimanja tko te pita ... čuj, treba složiti parove ? prvom kojem bi tako nešto bilo bitno, i taj marš van iz bunkera da mi kasnije ne histerizira i doživljava emotivne traume koje su čisti gubitak vremena i energije koju treba štedjeti ... taj luksuz si mogu priuštiti tek kad populacija dobrano naraste a dotad ko u spiljama ... neka djece što više i da se ne pita čija su ... naša su After the Dark... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 7:33

zbog lepetrike u bunkeru bi ipak morao biti prisutan i električar čak i ako je metiljav ... sad mi palo na pamet ... boktejebo, jest mu sjekira upala u med

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 7:36

kišna glista je napisao/la:zbog lepetrike u bunkeru bi ipak morao biti prisutan i električar čak i ako je metiljav ... sad mi palo na pamet ... boktejebo, jest mu sjekira upala u med

pa ima neki elektroinzenjer-ka, valjda on/a zna i lakse elektro popravke...After the Dark... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 7:38

kišna glista je napisao/la:e da, ono što bi bilo od ključnog značaja je izbiti svima iz bunkera i pomisao na monogamiju ... u takvim uvjetima je monogamija put u propast  ... jedan dobar jebac i što više zdravih plodnih žemki i to je to ... a kojeg su zanimanja tko te pita ... čuj, treba složiti parove ? prvom kojem bi tako nešto bilo bitno, i taj marš van iz bunkera da mi kasnije ne histerizira i doživljava emotivne traume koje su čisti gubitak vremena i energije koju treba štedjeti ... taj luksuz si mogu priuštiti  tek kad populacija dobrano naraste a dotad ko u spiljama ... neka djece što više i da se ne pita čija su ... naša su After the Dark... - Page 2 11484130

After the Dark... - Page 2 1523192931 bog te jebo tebe bi trebalo obavezno staviti u taj bunker. Ja bi te stavijo vec sad, ko zna di ces bit kad pocnu apokalipse...After the Dark... - Page 2 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 7:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:e da, ono što bi bilo od ključnog značaja je izbiti svima iz bunkera i pomisao na monogamiju ... u takvim uvjetima je monogamija put u propast  ... jedan dobar jebac i što više zdravih plodnih žemki i to je to ... a kojeg su zanimanja tko te pita ... čuj, treba složiti parove ? prvom kojem bi tako nešto bilo bitno, i taj marš van iz bunkera da mi kasnije ne histerizira i doživljava emotivne traume koje su čisti gubitak vremena i energije koju treba štedjeti ... taj luksuz si mogu priuštiti  tek kad populacija dobrano naraste a dotad ko u spiljama ... neka djece što više i da se ne pita čija su ... naša su After the Dark... - Page 2 11484130

After the Dark... - Page 2 1523192931 bog te jebo tebe bi trebalo obavezno staviti u taj bunker. Ja bi te stavijo vec sad, ko zna di ces bit kad pocnu apokalipse...After the Dark... - Page 2 3111943984

pa reci da nisam u pravu ... jebote, pričamo o apokalipsi i stvaranju nove ljudske rase a ne o romantici ... saš ti birat jel ti ova lijepa il nije ... jok ... jebat i to redom sve što je žemsko i još mrda ... tak da bi i ti u bunker, neb se spasio toga dok sam ja živa ... a na svoje oči sam vidjela da znaš i puknit dobre šamarčine kad krene žemska histerija After the Dark... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 7:45

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:e da, ono što bi bilo od ključnog značaja je izbiti svima iz bunkera i pomisao na monogamiju ... u takvim uvjetima je monogamija put u propast  ... jedan dobar jebac i što više zdravih plodnih žemki i to je to ... a kojeg su zanimanja tko te pita ... čuj, treba složiti parove ? prvom kojem bi tako nešto bilo bitno, i taj marš van iz bunkera da mi kasnije ne histerizira i doživljava emotivne traume koje su čisti gubitak vremena i energije koju treba štedjeti ... taj luksuz si mogu priuštiti  tek kad populacija dobrano naraste a dotad ko u spiljama ... neka djece što više i da se ne pita čija su ... naša su After the Dark... - Page 2 11484130

After the Dark... - Page 2 1523192931 bog te jebo tebe bi trebalo obavezno staviti u taj bunker. Ja bi te stavijo vec sad, ko zna di ces bit kad pocnu apokalipse...After the Dark... - Page 2 3111943984

pa reci da nisam u pravu ... jebote, pričamo o apokalipsi i stvaranju nove ljudske rase a ne o romantici ... saš ti birat jel ti ova lijepa il nije ... jok ... jebat i to redom sve što je žemsko i još mrda ... tak da bi i ti u bunker, neb se spasio toga dok sam ja živa ... a na svoje oči sam vidjela da znaš i puknit dobre šamarčine kad krene žemska histerija After the Dark... - Page 2 11484130

ne bi ja u bunker zbog klaustrofobije, radije bi jebo pred bunkerom i pravijo vam guste... After the Dark... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 7:54

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:e da, ono što bi bilo od ključnog značaja je izbiti svima iz bunkera i pomisao na monogamiju ... u takvim uvjetima je monogamija put u propast  ... jedan dobar jebac i što više zdravih plodnih žemki i to je to ... a kojeg su zanimanja tko te pita ... čuj, treba složiti parove ? prvom kojem bi tako nešto bilo bitno, i taj marš van iz bunkera da mi kasnije ne histerizira i doživljava emotivne traume koje su čisti gubitak vremena i energije koju treba štedjeti ... taj luksuz si mogu priuštiti  tek kad populacija dobrano naraste a dotad ko u spiljama ... neka djece što više i da se ne pita čija su ... naša su After the Dark... - Page 2 11484130

After the Dark... - Page 2 1523192931 bog te jebo tebe bi trebalo obavezno staviti u taj bunker. Ja bi te stavijo vec sad, ko zna di ces bit kad pocnu apokalipse...After the Dark... - Page 2 3111943984

pa reci da nisam u pravu ... jebote, pričamo o apokalipsi i stvaranju nove ljudske rase a ne o romantici ... saš ti birat jel ti ova lijepa il nije ... jok ... jebat i to redom sve što je žemsko i još mrda ... tak da bi i ti u bunker, neb se spasio toga dok sam ja živa ... a na svoje oči sam vidjela da znaš i puknit dobre šamarčine kad krene žemska histerija After the Dark... - Page 2 11484130

ne bi ja u bunker zbog klaustrofobije, radije bi jebo pred bunkerom i pravijo vam guste... After the Dark... - Page 2 1523192931

ko da bih ja pitala hoćeš nećeš .... letio bi prvi u njega a onda redom za tobom ostali koji ne jauču kad ih štipnem After the Dark... - Page 2 11484130 treba spasit ljudsku rasu a ne guštat se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 8:12

kišna glista je napisao/la:

ko da bih ja pitala hoćeš nećeš .... letio bi prvi u njega a onda redom za tobom ostali koji ne jauču kad ih štipnem After the Dark... - Page 2 11484130  treba spasit ljudsku rasu a ne guštat se

jebo ljudsku rasu, spasis ih i odmah pocnu ratovat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 2 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.