kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.05.15 9:38

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Sad sam tek kod animiranih crtica...


Animiranih crtica?!

U redu Cat, ova nepismenost sad stvarno mora prestati...Kako smo danas? - Page 9 34zehjp

pa dobro si rekla, ima crtica koji nisu animirani, ide slika po slika sa popratnim textom...Kako smo danas? - Page 9 684758713


Obicno radim i nesto pored na drugom jeziku, pa nisam bas koncentrirana na nas jezik, ali da bas ovoliko ne obracam paznju...Verovatno su mi u glavi bila dva pojma. Crtici i animirani filmovi i na kraju se dobili animirani crtici. Kako smo danas? - Page 9 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 06.05.15 9:53

cat_claw je napisao/la:Zaboravila sam napisati da je Lena bila u pravu. To je Golubac na Dunavu.
Lenice, kako si progooglala sliku? Kako se to radi? Kako smo danas? - Page 9 Qnwg93

koliko sam isprobala samo na chromu...
dakle išla sam na onu tvoju sliku koju si postavila i kliknula na nju (na originalan post)....onda se slika pojavi u posebnom prozoru i onda na nju kliknem desnim odabirom miša i ima opcija nešto kao - pretraži sliku na usluzi google.....i daje odgovore golubac i tu sliku i dosta sličnih....
znači samo na chromu....mislim da na exploreru ne može tako....možda ima neka druga fora kod njega

aj probaj!

inače veza mi je koma,pa se stalno prebacujem sa explorera na chrom,pa tako ukrug....

navratim kasnije Kako smo danas? - Page 9 684758713
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.05.15 9:55

pa kud su stavili bas taj Golubac, nikad cuo za njega... Kako smo danas? - Page 9 1107816944
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 06.05.15 9:58

nisam ni ja,ali lijepo izgleda fakat.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.05.15 9:59

Lena je napisao/la:nisam ni ja,ali lijepo izgleda fakat.....

mora da je po necemu poznat a prije to nije bilo pozeljno. Ima takvih mjesta i kod nas...Kako smo danas? - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.05.15 10:00

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Zaboravila sam napisati da je Lena bila u pravu. To je Golubac na Dunavu.
Lenice, kako si progooglala sliku? Kako se to radi? Kako smo danas? - Page 9 Qnwg93

koliko sam isprobala samo na chromu...
dakle išla sam na onu tvoju sliku koju si postavila i kliknula na nju (na originalan post)....onda se slika pojavi u posebnom prozoru i onda na nju kliknem desnim odabirom miša i ima opcija nešto kao - pretraži sliku na usluzi google.....i daje odgovore golubac i tu sliku i dosta sličnih....
znači samo na chromu....mislim da na exploreru ne može tako....možda ima neka druga fora kod njega

aj probaj!

inače veza mi je koma,pa se stalno prebacujem sa explorera na chrom,pa tako ukrug....

navratim kasnije Kako smo danas? - Page 9 684758713

Hvala na objasnjenju. Kako smo danas? - Page 9 1zouo36 Stvarno nisam znala da se to moze tako raditi. Na Chromu sam samo kratko probala raditi i odustala.
Ali probacu navece da vidim da li moze.

See you later aligatore...Kako smo danas? - Page 9 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 06.05.15 10:03

može....miga!!!!
idem šta radit.....nije da mi je priša,ali ovim tempom bit će urednost gora nego kad sam bila zaposlena Kako smo danas? - Page 9 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 06.05.15 10:05

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:nisam ni ja,ali lijepo izgleda fakat.....

mora da je po necemu poznat a prije to nije bilo pozeljno. Ima takvih mjesta i kod nas...Kako smo danas? - Page 9 684758713


Golubac je dokaz da Srbi ne slave samo svoje poraze, vec i pobede. Kako smo danas? - Page 9 F24sqg
Tvrdjava je izgradjena u 13. veku, a nalazila se na granici izmedju tadasnje kraljevine Srbije i Madjarske i oko tog mesta su se pripadnici ova dva naroda stalno cerupali. Grad je svakih par godina pripadao drugoj drzavi. Na kraju su ga Srbi preuzeli i zadrzali.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 06.05.15 10:06

cat_claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:nisam ni ja,ali lijepo izgleda fakat.....

mora da je po necemu poznat a prije to nije bilo pozeljno. Ima takvih mjesta i kod nas...Kako smo danas? - Page 9 684758713


Golubac je dokaz da Srbi ne slave samo svoje poraze, vec i pobede. Kako smo danas? - Page 9 F24sqg
Tvrdjava je izgradjena u 13. veku, a nalazila se na granici izmedju tadasnje kraljevine Srbije i Madjarske i oko tog mesta su se pripadnici ova dva naroda stalno cerupali. Grad je svakih par godina pripadao drugoj drzavi. Na kraju su ga Srbi preuzeli i zadrzali.

pa onda to nije nista sto bi bilo nepozeljno u bivsoj drzavi a stvarno, nikad cuo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 06.05.15 18:28

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
propolis je napisao/la:
propolis je napisao/la:
ovo ne bi ni ja mogao da izvalim al vredelo je Kako smo danas? - Page 9 2733991369

sto se onih novcica tice ..neko te hebe na sitno
€ nema varijante sem sluzbeno iskovanih a svi ti su za naivce i ostale Kako smo danas? - Page 9 3111943984
inace slika je iz srbije
djerdapska klisura i srednjevjekovni grad uz leneski vir
podrazumjeva se da je i vezano uz dunav

ne znam da li ima takav novcic ali slike da Kako smo danas? - Page 9 727654710
    
  Ma fantastično nalazište, volio bih da je moje.

pa sta bi sa tim, ne smijes nista dirat. Samo mos placat razne namete...


 A di ti je poduzetnički duh? Ogradio bih i naplaćivao ulaznice, koristio za snimanje filmova i sl.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 07.05.15 8:21

Yehudi je napisao/la:

 A di ti je poduzetnički duh? Ogradio bih i naplaćivao ulaznice, koristio za snimanje filmova i sl.

e kad bi to smijo. Kulturno ili poviesno znacajno dobro mos koristit samo u gabaritima koje ti dozvole nadlezni zavodi. Uz to, ne mos kupovat vec samo unajmit. Kakvo ogradjivanje, snimanje filmova, nista od tog. Jednom sam citao neki natjecaj za davanje u zakup neceg slicnog. Jebote, nemas niti jednog prava, samo obaveze Kako smo danas? - Page 9 1523192931 i onda se cude kako nije bilo zainteresiranih. Pa kako ce ih ni bit, sa kojom racunicom...?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.05.15 8:24

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 A di ti je poduzetnički duh? Ogradio bih i naplaćivao ulaznice, koristio za snimanje filmova i sl.

e kad bi to smijo. Kulturno ili poviesno znacajno dobro mos koristit samo u gabaritima koje ti dozvole nadlezni zavodi. Uz to, ne mos kupovat vec samo unajmit. Kakvo ogradjivanje, snimanje filmova, nista od tog. Jednom sam citao neki natjecaj za davanje u zakup neceg slicnog. Jebote, nemas niti jednog prava, samo obaveze Kako smo danas? - Page 9 1523192931 i onda se cude kako nije bilo zainteresiranih. Pa kako ce ih ni bit, sa kojom racunicom...?

ovo ti je donekle istina ... ima tip u krku koji je kupio kuću na trgu i krenuo čistit podrum i naletio na još dva kata ispod kuće iz raznih razdoblja ... ispo najbolji lokal u kojem sam ikada bila ... igraš bilijar okružit rimskim zidinama i šetaš između njih ... predobar lokal al nerado tamo idem ljeti jer je krcato klinaca i gužva al zimi imam tamo svoj stammtisch za kafenisanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 07.05.15 8:30

stvarno je ugodno u njemu  a pogotovo po zimi kada je upaljen veliki kamin i cjepanice lagano tinjaju te se siri diskretan miris Kako smo danas? - Page 9 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 07.05.15 8:32

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 A di ti je poduzetnički duh? Ogradio bih i naplaćivao ulaznice, koristio za snimanje filmova i sl.

e kad bi to smijo. Kulturno ili poviesno znacajno dobro mos koristit samo u gabaritima koje ti dozvole nadlezni zavodi. Uz to, ne mos kupovat vec samo unajmit. Kakvo ogradjivanje, snimanje filmova, nista od tog. Jednom sam citao neki natjecaj za davanje u zakup neceg slicnog. Jebote, nemas niti jednog prava, samo obaveze Kako smo danas? - Page 9 1523192931 i onda se cude kako nije bilo zainteresiranih. Pa kako ce ih ni bit, sa kojom racunicom...?

ovo ti je donekle istina ... ima tip u krku koji je kupio kuću na trgu i krenuo čistit podrum i naletio na još dva kata ispod kuće iz raznih razdoblja ... ispo najbolji lokal u kojem sam ikada bila ... igraš bilijar okružit rimskim zidinama i šetaš između njih ... predobar lokal al nerado tamo idem ljeti jer je krcato klinaca i gužva al zimi imam tamo svoj stammtisch za kafenisanje

kurac bi mu ovdje dozvolili da igra biljar. Odmah bi zapecatili i proucavali narednih dvadeset godina a onda zapecatili...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.05.15 8:36

propolis je napisao/la:stvarno je ugodno u njemu  a pogotovo po zimi kada je upaljen veliki kamin i cjepanice lagano tinjaju te se siri diskretan miris Kako smo danas? - Page 9 684758713

grozno ... znala sam da bi ti izabro najneinventivniju prostoriju u tom lokalu ... to je jedino mjesto u volsonisu gdje ja ne bih sjedila ... kraj dima i čađi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 07.05.15 9:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 A di ti je poduzetnički duh? Ogradio bih i naplaćivao ulaznice, koristio za snimanje filmova i sl.

e kad bi to smijo. Kulturno ili poviesno znacajno dobro mos koristit samo u gabaritima koje ti dozvole nadlezni zavodi. Uz to, ne mos kupovat vec samo unajmit. Kakvo ogradjivanje, snimanje filmova, nista od tog. Jednom sam citao neki natjecaj za davanje u zakup neceg slicnog. Jebote, nemas niti jednog prava, samo obaveze Kako smo danas? - Page 9 1523192931 i onda se cude kako nije bilo zainteresiranih. Pa kako ce ih ni bit, sa kojom racunicom...?

ovo ti je donekle istina ... ima tip u krku koji je kupio kuću na trgu i krenuo čistit podrum i naletio na još dva kata ispod kuće iz raznih razdoblja ... ispo najbolji lokal u kojem sam ikada bila ... igraš bilijar okružit rimskim zidinama i šetaš između njih ... predobar lokal al nerado tamo idem ljeti jer je krcato klinaca i gužva al zimi imam tamo svoj stammtisch za kafenisanje

kurac bi mu ovdje dozvolili da igra biljar. Odmah bi zapecatili i proucavali narednih dvadeset godina a onda zapecatili...

pa dobro, i ovaj je godinama surađivao sa zavodom za zaštitu spomenika al mu se na kraju isplatilo ... ima lokal koji je nadaleko poznat i omiljeno mjesto za razna događanja ... a skroz ugodno mjesto za boravak ... fora mi je kako je uredio nekadašnju septičku jamu u simpatičan i svima omiljen separe ... ljudi ni ne znaju da sjede u nekadašnjoj septičkoj jami i još se otimaju za taj prostor Kako smo danas? - Page 9 3114667799

ne da mi se tražiti sad slika al prostor izgleda skroz privlačno ako zaboraviš šta je bio ranije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 07.05.15 9:30

kišna glista je napisao/la:

pa dobro, i ovaj je godinama surađivao sa zavodom za zaštitu spomenika al mu se na kraju isplatilo ... ima lokal koji je nadaleko poznat i omiljeno mjesto za razna događanja ... a skroz ugodno mjesto za boravak ... fora mi je kako je uredio nekadašnju septičku jamu u simpatičan i svima omiljen separe ... ljudi ni ne znaju da sjede u nekadašnjoj septičkoj jami i još se otimaju za taj prostor Kako smo danas? - Page 9 3114667799

ne da mi se tražiti sad slika al prostor izgleda skroz privlačno ako zaboraviš šta je bio ranije

sta fali, ako su i govna barem su starorimska... Kako smo danas? - Page 9 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 12.05.15 21:39

danas iza podneva poceo kompletnu rekonstrukcuju i renovazu stana
jos nocim nocas ..mozda
kupaone nemo ..novi geberit i instalacije gotove u kupaonici
sutra se polazu plocice po zidovima a prije oblaganje geberita knaufom i i jos neke detalje
selim se u drugi stan privremeno Kako smo danas? - Page 9 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 13.05.15 8:45

prisilna deložacija  Kako smo danas? - Page 9 3111943984
ustvari dobrovoljna....


jutro svima.....srijeda je....mali petak
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 13.05.15 10:53

Ljudi, pisite nesto, inace ce doci Glista i optuzice nas da smo "mrtvo puvalo"? ... Kako smo danas? - Page 9 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 13.05.15 13:59

cat_claw je napisao/la:Ljudi, pisite nesto, inace ce doci Glista i optuzice nas da smo "mrtvo puvalo"? ... Kako smo danas? - Page 9 30caqzl

svi su na ljetnom modu već.....ja pogotovo.....sad ću ubit oko pola sata.....

evo čitam neku temu na vi-u netovom...gomila drkadžija raspravlja zašto društvo ovakvo kakvo je ide kvragu.....zaključak je da su žene krive....ahahaha.....koji trust mozgova se okupio  Kako smo danas? - Page 9 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 13.05.15 14:10

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ljudi, pisite nesto, inace ce doci Glista i optuzice nas da smo "mrtvo puvalo"? ... Kako smo danas? - Page 9 30caqzl

svi su na ljetnom modu već.....ja pogotovo.....sad ću ubit oko pola sata.....

evo čitam neku temu na vi-u netovom...gomila drkadžija raspravlja zašto društvo ovakvo kakvo je ide kvragu.....zaključak je da su žene krive....ahahaha.....koji trust mozgova se okupio  Kako smo danas? - Page 9 11484130

Jos samo pola sata i bezim, jupiiii... Kako smo danas? - Page 9 1zouo36

Sto se tice VIP-a na netheru - od onog sto se tamo pise moze se komotno napraviti par humoristickih serija. Kako smo danas? - Page 9 30caqzl

Kiss Lenice, citamo se u ponedeljak. Kako smo danas? - Page 9 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 13.05.15 14:22

kiss kiss.....i odmori se  Kako smo danas? - Page 9 727654710

ma je....prosujem se od nekih likova.....hehee

idem ja odspavat da mi san ne ode sa očiju
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 13.05.15 16:40

cat_claw je napisao/la:Ljudi, pisite nesto, inace ce doci Glista i optuzice nas da smo "mrtvo puvalo"? ... Kako smo danas? - Page 9 30caqzl

more glista da mi popusi il u frulicu dipli... ona pise radi pizde, a sad bi ja trebala radi gliste, ma more ne more Kako smo danas? - Page 9 1523192931
kad glista budne poradi mene pisala, slacu joj ljubavna pisma, dotad voljno!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 13.05.15 16:42

Danas crce od posla.... al su me izjebakali... uzduz i poprijeko, majcicu im spalim...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 9 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 40. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.